Yaşımla barıştım

19 ve 28 arasında dağlar gibi bir fark mı var?!böyle salak yorum yapmağa sizi ne mecbur etti acaba?kızımın 7 yaşı olacak hiç bana yaşlı falan demiyor …
18-19ve 28-29 arasinda 10 yas kadar bi nesil kadar da bi fark var. gayet de azimdanmayacak bir yas farki 10 sene
Yorumu begenmezsiniz gecer gidersiniz buradan hakaret seklinde yanitlayamazsiniz ama.
Farkli goruslere de acik olmalisiniz herkes sizin kafanizla dusunmek zorunda degil boyle olunca da adi "salaklik" olmaz..

Ajda Pekkan’ı biliyosundur 76 yaşında ve dipdiri. Sen daha hayatının başında sayılırsın bu ne karamsarlık? En güzel yaşlardasın tadınu çıkar.

Yorum sizin sahsiniza gelmedi.
Boyle salak ustunuze alinmaya sizi ne mecbur etti ben de onu Merak ettim simdi..
Yarasi olan gocunur..
Adamina gore degisir o..
50 yasindaki biri icin cok gencsiniz ama 19 yasindaki biri icin siz de yasli olabilirsiniz😀
Peki bu yazıyı kaç yaşında biri için yazmışsınız?!28 yaşındayım “50 yaşındaki için gençsin,19 için yaşlı”kimin şahsına gitmiş acaba?)

18-19ve 28-29 arasinda 10 yas kadar bi nesil kadar da bi fark var. gayet de azimdanmayacak bir yas farki 10 sene
Yorumu begenmezsiniz gecer gidersiniz buradan hakaret seklinde yanitlayamazsiniz ama.
Farkli goruslere de acik olmalisiniz herkes sizin kafanizla dusunmek zorunda degil boyle olunca da adi "salaklik" olmaz..
Kimin salaklık ettiğini yolladım öbür mesajımda.yaşa gelince ben 18-19 da hiç de iyi değildim ama bu yaşlarda her taraflı iyiyim

Peki bu yazıyı kaç yaşında biri için yazmışsınız?!28 yaşındayım “50 yaşındaki için gençsin,19 için yaşlı”kimin şahsına gitmiş acaba?)
Soru sormussunuz yanit vermisiz. Yarasi olan gocunur ki ustunuze almisiniz...
Yaniti begenmek zorunda degilsiniz. Begenmediginiz yanitlara uslupsuz yanit verirseniz kendi salakliginizi ispatlarsiniz

Kimin salaklık ettiğini yolladım öbür mesajımda.yaşa gelince ben 18-19 da hiç de iyi değildim ama bu yaşlarda her taraflı iyiyim
Sen istiyorsun ki herkes sana iyi davransın ama yok. Kendi pastanı bile kendin yaptın. Kocan 1 pasta bile almamış sana. Yaşı düşüneceğine boşuna giden 28 seneni düşün. Yıllardır tadilatta olan evini, sana şiddet uygulayan eşini, eltinle kaynananda yaşamanı, eşinden gizli telefon kullanmanı falan ? Yaştan daha önemli bence

19 ve 28 arasında dağlar gibi bir fark mı var?!böyle salak yorum yapmağa sizi ne mecbur etti acaba?kızımın 7 yaşı olacak hiç bana yaşlı falan demiyor …
Evladiniz ister 7 olsun ister 77 onun gozunde siz herzaman enguzelsiniz cunku onun annesisiniz..
Verdiginiz ornek bile mesnetsiz ve sacma. Eriskinlerin konustugu bir toplulukta 7 yasindaki cocuk gorusu uzerinden ornek veriyorsunuz. Sizin icin degerli ama baskasi icin bizim icin bu gorus bi anlam ifade etmiyor.
Begenmediginiz yanitlara verdiginiz sacma cevaplat bilekendi salakliginizin gostergesi olmus..

Evladiniz ister 7 olsun ister 77 onun gozunde siz herzaman enguzelsiniz cunku onun annesisiniz..
Verdiginiz ornek bile mesnetsiz ve sacma. Eriskinlerin konustugu bir toplulukta 7 yasindaki cocuk gorusu uzerinden ornek veriyorsunuz. Sizin icin degerli ama baskasi icin bizim icin bu gorus bi anlam ifade etmiyor.
Begenmediginiz yanitlara verdiginiz sacma cevaplat bilekendi salakliginizin gostergesi olmus..
Valla harika yorum

Yarası olan gocunur misalini kendinize uygulayın en iyisi çünkü 1 yorumuma 50 yanıt yazmışsın ve en kötüsü de hiçbirini okumadım 😂

Sen istiyorsun ki herkes sana iyi davransın ama yok. Kendi pastanı bile kendin yaptın. Kocan 1 pasta bile almamış sana. Yaşı düşüneceğine boşuna giden 28 seneni düşün. Yıllardır tadilatta olan evini, sana şiddet uygulayan eşini, eltinle kaynananda yaşamanı, eşinden gizli telefon kullanmanı falan ? Yaştan daha önemli bence
Bana baksana sen bacaksız seni burdan engellemeyi unutmuşum senden korktugum için değil sinirimi bozduğun için sana gıcık oluyorum.Kendi pastamı evet kendim yaptım çünkü pasta yapmayı severim😍kendimi geliştiriyorum senin gibi iğrenç bir mahlukun yorum yapması için değil 😃kocam pasta sevmez kendi pastasını bile mahvetti ve ondan sonra bana karşı çok değişti.doğum günümde bana raffaello çikolata ve para verdi.sana kim söyledi benim 28 senem boşa gitmiş?!ben 20 sene babamın evinde yaşadım 8ci senedir kocamın evindeyim.babamın evinde geçen 20 senenin boşa gittiğini sana kim söyledi de burda saçma sapan konuşuyorsun hadsiz!öbür 8 seneye geldikte evet kötü günlerim olmuş ama Gül gibi 2 çocuk Allah bana vermiş bu yıllar içinde.Çocukluğum güzel geçti el bebek Gül bebek,okulu bitirdim üniversite bitirdim aile kurdum evlat sahibi oldum Allah’ıma sonsuz şükürler bu heyatım için.bir tek çalışmıyorum o kötü.sen git 25 yılına neler kazanmışsın onları düşün!ha bu arada eşim bana telefon almış sen derdimi çekme😂bana en son şiddet 16 Aralık 2022 tarihinde uygulamış ve cezasını aldı bir daha gelip burda hocalık yapma !

Salak da sensin yarası olan da sensin seninle kafamı yormak istemiyorum kimse beni yaşlı da görmüyor bana 23-26 aralıgında yaş veriyorlar 28 göstermediğimi söylüyorlar sen git kendi derdine yan belki de benden büyüksün bu yorumu kendi yaşıtım olarak yzdım

Ha bu arada bana kimse kötü yorum yapmadı sen ve senin yorumunu beğenen hadsizden başka siz ikiniz iyi anlaşırsınız 👏🏻👏🏻👏🏻

X