Yasin-i Şerif Okuyoruz..

12 kişi var diyelim. 41 e tamamlamak için herkes istediği kadar alacak öyle mi?
kaç günde tamamlanacak mesela bu 41 yasin?
yok eşit bölünecek eğer eksik sayı çıkarsa eksiği kimin niyetine okunuyorsa o kişi tamamlıcak.katre bir hafta dedi ama sanırım daha aza inecek bu süre.çünkü sayı artıyor

1.Katre584

2.miskamber

3.eymen4545

4.debusi

5.berirem

6.karha

7.pembemum

8.ecemceren

9.azerikız 91

10.asmunikal

11.stmanav

12. farmasi

13.BenIpek

1.Katre584

2.miskamber

3.eymen4545

4.debusi

5.berirem

6.karha

7.pembemum

8.ecemceren

9.azerikız 91

10.asmunikal

11.stmanav

12. farmasi

13.BenIpek

14.tuncer82

Yok ztn en fazla 7 gün dedim cnm 7 gün içinde herkes kesin bitirsin ama erken bitirirsek diğer arkadasa geçeriz

Lütfen acelecilik olarak algılamayın ama 7 gün çok değilmi? tabiki en fazla demişsin ama bir kişiye en fazla oda taş düşse 4 tane düşer. herkesi 4 günde tamamlayıp eğer erken biterse yeni kişiye geçmek doğru olmaz mı? tabiki ne dersenizde kabulüm. sadece fikrimi söylemek istedim.

Kızlar haber vermeden yeni birini eklemeyin ben listeyi oluşturdum çünkü ama nse yarına kdr bekliyorum kim istiyosa katılsın listeye kendi ismini eklesin yarın son düzenlemeyi yapıcam yarın kesin başlıyoruz

ilk sayfadada "isteyenler kopyalayıp listeye kendi ismini ekleyebilir" yazmışssın o yüzden ekledim

Lütfen acelecilik olarak algılamayın ama 7 gün çok değilmi? tabiki en fazla demişsin ama bir kişiye en fazla oda taş düşse 4 tane düşer. herkesi 4 günde tamamlayıp eğer erken biterse yeni kişiye geçmek doğru olmaz mı? tabiki ne dersenizde kabulüm. sadece fikrimi söylemek istedim.
evet bendece ben 2 tanede okurum bir günde çalışıyorum akşam okurum 2 gün bile yeter bence

Cnm ben en fazla 7 gün diyorum yarın kişilerde kaç tane okunacagida belli olsn ona göre baktık 4 den az düşüyo kişi başına gununude belirlenir şimdilik listenin son halini bekleyelim

peki kızlar hasta olduğumuzda nasıl olacak. ben anneme okuturumda gerçi

X