Yaşlı bi yakınım için kulak piline ihtiyacımız var :(

_passion_

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
736
116
Selam arkadaşlar bi konuda fikrinize ihtiyacım var.80 yaşlarında bi komşum kadın yıllardır duymuyor,kulak pili takılması lazım ama evlatlar hayırsız kimse ilgilenmiyor,ilgilenenlerinde maddi imkanı yok.kadıncağızın varsa yoksa bi televizyonu var duymadan onu izliyor.ben çok üzülüyorum benimde yardım imkanım yok.ne yapabilirim kimden yardım isteyebilirim lütfen bi yol gösterin bana :KK43:

Selam arkadaşlar bi konuda fikrinize ihtiyacım var.80 yaşlarında bi komşum kadın yıllardır duymuyor,kulak pili takılması lazım ama evlatlar hayırsız kimse ilgilenmiyor,ilgilenenlerinde maddi imkanı yok.kadıncağızın varsa yoksa bi televizyonu var duymadan onu izliyor.ben çok üzülüyorum benimde yardım imkanım yok.ne yapabilirim kimden yardım isteyebilirim lütfen bi yol gösterin bana :KK43:
Merhabalar ,
kulak pili derken işitme cihazından bahsediyorsunuz sanırım. Çünkü pil cihaza takılıyor ve 10 lira civarı bir fiyatı var. Eğer dediğim gibi işitme cihazından bahsediyorsanız , önce hastaneden kbb sizi odyolojine testine sokuyor. Ordan çıkan sonuçla işitme cihazı ihtiyacı olduğuna dair rapor alıyorsunuz. Daha sonra herhangi bir işitme cihazı satan bir yerle anlaşıp uygun bir cihaz alıyorsunuz. Maalesef piyasada 1500 den aşağı cihaz yok. Devlet bunun 750 sini ödüyor. Kalan miktarıda taksitler şeklinde ödeyebilirsiniz. Sistem bu şekilde işliyor.
Çocukları taksitle bu şekilde alabilirler sanırım.

X