Aile Planlaması yasmin kullanıp bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

dilmuh

hosgeldin oglum
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
7.490
4
yasmin kullandıktan kaç ay sonra hamile kaldınız.ben bir buçuk yıl kullandım ve bir ay önce bıraktım.sabırsızlıkla bebişimi karnımda hissedeceğim anı bekliyorum.

kimse bana cevap yazmadı ama ben merak eden olur diye yazayım.ben iki ay sonra hamile kaldım rabbime şükürler olsun

Dilmuh bende 2 yıldan fazla kullandım.ve 2 ay sonra hamile kaldım fakat düşükle sonuçlandı.Bunu buraya üzülesin diye yazmadım elbette.Herkes aynı şeyi yaşayacak diye bir durum yok.Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş.Bu olaylar tamamen bebeğin tutunmasıyla ve Rabbimin istemesiyle ilgili.Tebrikler bu arada....

Dilmuh bende 2 yıldan fazla kullandım.ve 2 ay sonra hamile kaldım fakat düşükle sonuçlandı.Bunu buraya üzülesin diye yazmadım elbette.Herkes aynı şeyi yaşayacak diye bir durum yok.Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş.Bu olaylar tamamen bebeğin tutunmasıyla ve Rabbimin istemesiyle ilgili.Tebrikler bu arada....

canım rabbim tez zamanda sana nasip eder inşallah.tabi bencede herşey rabbimin istemesiyle olur.sende kendini üzme emi

canım rabbim tez zamanda sana nasip eder inşallah.tabi bencede herşey rabbimin istemesiyle olur.sende kendini üzme emi

Sağol canım geçecek inş. zamanla.Rabbim herkes için her şeyin hayırlısını versin...Belli ki bu yaşadıklarımızda da var bir hayır... :teselli:

bende yasmin kullanıyorum reglimi düzenlemesi için ve ayrıca prolaktin yüksekliği ilacı kullanırken kazara hamile kalmamak için. Seneye çocuk düşünüyorum zaten. Yasmini de iki ay sonra kontrollerim var o zaman doktor uygun görürse bırakırım sanırım.

Hayırlısı olsun inş. dejavu.Rabbim hayırlı zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

ben bir yıl kullandım. kullandıktan 2 ay sonra hamile kaldım üçbuçuk ay öncede doğurdum.umarım sende en kısa zamanda hamile kalıp bebeişini kucağına alırsın...

yasmini bıraktıktan sonra ilk ay hamile kalanların bir çoğo düşükle sonuçlanmı. bunun yasmini bıraktıktan sonra ilk ay hamile kalınması ile bir alakası varmıdır 3 ay korunun diyorlar ya bundanmıdır acaba?

ben 3sene kullandım bıraktıktan 6ay sonra hamile kaldım,kızım 2.5 yaşında ikinci bebegimizi düşünüyoruz:emir_bebek: şubat 2012de kutu biticek bakalım bu sefer kaç ayda olucak

X