Yatak Odası Dekorasyonu Yatagimin ölçüsünde kararsizim

Ssyars

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
50
8
27
Merhaha,yeni ev düzüyoruz ve yatak boyutundan cok kararsiziz. Suanki yatagimizin boyutu 120x200 yani 1bucuk kisilik 2 yıldır idare ediyoruz fakar acaba bir tik buyugunu mu alsam dedim yani 160lik. Ama yatak odam cok biçimsiz yani cok büyük degil alan daralacak , ama insan daha büyük yatakta yatmakta istiyor sizce ne yapmalıyım:KK70:

Allaşkına 120likte nasıl rahat ettiniz kaç kilosunuz bacım 😱 Benim 2 evim var birinde 150lik birinde 160lık var ona bile keşke 160lık alsaymışım diyorum.

Ben 50 kilpyum bu arada suan 8 aylik hamileyim :KK70: esimde zayiftir valla idare ettik ama suan yatak odamcok elverisli degil alsam sığar ama nasıl alan kalir bilemedim

En azından 150lik alın ya bi nefes alırsınız gece, çocuk ezilir ya 120de😅

Merhaha,yeni ev düzüyoruz ve yatak boyutundan cok kararsiziz. Suanki yatagimizin boyutu 120x200 yani 1bucuk kisilik 2 yıldır idare ediyoruz fakar acaba bir tik buyugunu mu alsam dedim yani 160lik. Ama yatak odam cok biçimsiz yani cok büyük degil alan daralacak , ama insan daha büyük yatakta yatmakta istiyor sizce ne yapmalıyım:KK70:
Yani standartı 160*200 dür.

Bende nişanlıyım.
180 × 200 istiyorum.
Ileride çocuk olursa ve bizimle yatmak isterse 160 lik küçük gelir diye düşünüyorum.
Bence 160 × 200 olsun..

Eğer eviniz çok darda en azından 150 olsun çünkü 120 çok çok dar ama boyu da 200 olmasın eğer çok uzun boylu değilseniz.

120 yatagi cocuklara aldik biz.ona iki insan sigmaz ki.. yani rahat yatilmaz sagdan sola donemezsiniz bile.

iki kisilik yatak en az 160x200 cm olmali.bizimki su an 180x200 cok rahat ettim bu yatakta.

• Beğen
Reactions: 000
X