Yatak odama duvar sticker yaptım. Nasıl olmuş?

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.217
25
Daha ilk denemem olduğu için tam ortalamayı becerememişim ne yazıkki...
Ama yine de hoşuma gitti... Ben yaptım diye mi acaba?? kaydirigubbakcemile3

hamilelikmjde001.jpg

woowww süper olmuş tatlım...hepte mesajlarına önce ben cevap veriyorum ha :emir_bebek:

woowww süper olmuş tatlım...hepte mesajlarına önce ben cevap veriyorum ha :emir_bebek:

Hep aynı topiklerde takılıyoruz demekki kaydirigubbakcemile3 Saol iltifatların için..

Yok la inanmam sen mi yaptın gerçekten süper olmuş :uhm:

Yok cnm yanlış anlamışın. Yani ben yanlış anlatmışım. Ben hazır stickeri alıp kendim yapıştırdım demek istemiştim sadece. :eek:

Evet sen yanlış anlatmışın :mymeka: Ama çok yakışmış güle güle kullan hihoyyyt

harika durmuş canım güle güle kullan..modeli deseni çok beğendim..elimde fazlalık folyoyla bende yapabilirmiyim..çalayımmı yani:kedi:

canım senden birşey istesem çokmu olur acaba..
şu resmi 2 3 kare şeklnde çok yakundan 3 parça halinde falan çeksen buraya koysan bende yazıcıdan çıkarsam şablon olarak kullansam nasıl olur

wallaaa süper olmus ben diyorum bu kk da hep becerikli kadınlar var diye ahanda bak alkisalkisalkis

harika olmuş ayrıca yatak odanda çok güzel herşey birbirini tamamlamış...güle güle kullanopuyorumnanaktan

çok hoş olmuş frambuaz.... :)
arkadaşlar bunları nerelerden ve kaç tl ye temin edebiliyoruz fikri olan ?

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler.
Bauhaus'tan almıştım ben. Fiyatı da 20TL gibi bişeydi. Bildiğim kadarıyla Koçtaş, Tekzen gibi yapı marketlerde de satılıyo. Hatta duvar sticker diye internetten aratırsanız online satan siteler de var.

canım senden birşey istesem çokmu olur acaba..
şu resmi 2 3 kare şeklnde çok yakundan 3 parça halinde falan çeksen buraya koysan bende yazıcıdan çıkarsam şablon olarak kullansam nasıl olur

Hepsini aynı açıyla çekemediğim için kimi büyük kimi küçük oldu. benneyaptımki Umarım işine yarar canım..

sticker001.jpg
[/URL][/IMG]

sticker002.jpg
[/URL][/IMG]

sticker003.jpg
[/URL][/IMG]

sticker004.jpg
[/URL][/IMG]

sticker005.jpg
[/URL][/IMG]

sticker006.jpg
[/URL][/IMG]

sticker007.jpg
[/URL][/IMG]

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler.
Bauhaus'tan almıştım ben. Fiyatı da 20TL gibi bişeydi. Bildiğim kadarıyla Koçtaş, Tekzen gibi yapı marketlerde de satılıyo. Hatta duvar sticker diye internetten aratırsanız online satan siteler de var.

çok uygunmuş fiyatı....ben kiracıyım bunlar duvara yapışıyor mu?cahilliğime verin:kedi:

canım beni harikasın ben şimdik bunları kopyalarım saolasın..bozo cum yapışıyır duvara zarar vermiyor..çıkardıklarının kağıtlarnı saklarsan giderken apıştırırsın tekrar yanında götürürsün

canım beni harikasın ben şimdik bunları kopyalarım saolasın..bozo cum yapışıyır duvara zarar vermiyor..çıkardıklarının kağıtlarnı saklarsan giderken apıştırırsın tekrar yanında götürürsün

teşekkür ederim...çok hoşuma gitti yerimseniben

X