Yatak odası gardrop

mormenekse74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
30
9
34
Merhaba arkadaşlar.evlenirken yatak odasını o kadar kullanışsız almisim ki doğru dürüst raf yok icinde çok sıkıntı yaşadım .12 yıl idare etmeye çalıştım ama artık evi toparlayamaz hale geldim.onerisi olan var mı..internetten baktım kelebek Bellona Doğtaş istikbal vb markalara.hangi ürünleri önerirsiniz.simdiden teşekkürler yardımlarınız için🌺

Evet raf da kestirip taktırdım ama dolap ebat olarak da 2 metre zaten küçük yani..almam gerekiyor bir şekilde çekmece sikintim da var.

Ikea pax lari tek gecerim, icini istediginiz gibi yapabiliyorsunuz, hele Metal cekmeceler Harika is goruyor, tavsiyem surgulu kapisi olmasin ama

F6920D1B-8428-4544-9765-A8316D4395E0.jpeg
Yeriniz varsa köşe modüllerine bakın derim, benim yerim müsait olsaydı kesinlikle alırdım 😍
Mobilyacıda bakmıştım, neredeyse 3 kapılı gardropların topladığı kadar eşya topluyor.

Merhaba arkadaşlar.evlenirken yatak odasını o kadar kullanışsız almisim ki doğru dürüst raf yok icinde çok sıkıntı yaşadım .12 yıl idare etmeye çalıştım ama artık evi toparlayamaz hale geldim.onerisi olan var mı..internetten baktım kelebek Bellona Doğtaş istikbal vb markalara.hangi ürünleri önerirsiniz.simdiden teşekkürler yardımlarınız için🌺
Merhaba bence kendihiz yaptırın her zaman daha kullanışlı olur

İmkan varsa kendi istediğine göre dolap yaptırın derim bol raf içerden çekmece

Vivense de kısım kısım alabiliyorsunuz. Icini de seçebiliyorsunuz bir nevi ikea gibi. Yeriniz müsaitse bu şekild e düşünebilirsiniz.

X