Yatak odası takımı marka önerisi?

sensational

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
1.161
470
Kızlar merhaba, eşimle ikimiz de yatak odası takımını değiştirmeyi düşünüyoruz şu anki takımdan memnun değiliz. Ama marka konusunda kararsız kalıyorum. Bana önereceğiniz bir marka var mı? Mesela Bellona, İstikbal, Enza Mobilya falan... daha aklıma gelmeyen markalar sizce hangisi daha kaliteli olur? Almışken bari güzel kaliteli kullanışlı bir takım alalım diyorum. Şu anki takımı alırken makul fiyatlardan aldık ama memnun değiliz. Fikirlerinize ihtiyacım var.

İzmirde alfemo.dan aldik 2 yil once hic sorun yasamadik mobilyalari demonte sekilde birakacaklarini soyledikleri gun biraktilar ertrsi gun gelip kurdular süreç sorunsuzdu. 1500 km taşındı mobilyalara bir sey olmadi. Ama baza standrt bi model tercih etmemiştik nakliyeciler sokemeyeceklerini soylediler. Bilen bir ustaya ihtiyac varmis sokebilmek icin ozel ilgilenmek gerekiyor bazayla yani 😂 neyse ki bizim nakliyeciler baktilar ettiler bir sekilde kapidan gecirdiler ihtiyac kalmamisti. Yatak odasi takimini alfemodan alirsaniz baza modelini secmemenizi tavsiye ediyorum

Biz de yatak odamızı değiştirmek istedik. Geçen hafta ilginç bir kampanyaya denk geldik. Tüm mobilyaları değiştirdik neredeyse :) Şansımıza inanılmaz kaliteli çıktı mobilyalar. Fiyatlar çok uygun. Çeyiz paketleri falan var. Bizim 3 'lü set 34.000 tl idi. İsterseniz siz de bir inceleyin. Mağaza adı MOBELS. İstanbul Maltepe'de.

Biz de yatak odamızı değiştirmek istedik. Geçen hafta ilginç bir kampanyaya denk geldik. Tüm mobilyaları değiştirdik neredeyse :) Şansımıza inanılmaz kaliteli çıktı mobilyalar. Fiyatlar çok uygun. Çeyiz paketleri falan var. Bizim 3 'lü set 34.000 tl idi. İsterseniz siz de bir inceleyin. Mağaza adı MOBELS. İstanbul Maltepe'de.
Çok teşekkür ederim sağ olun fakat İstanbulda değiliz. Yine de teşekkür ederim 🥰🥰

X