Yatak odası ve yemek odası için mobilya modelleri -ARŞİV

ben şunu tavsiye ediyorum..marka mobilyalara bakmanın yanı sıra oturduğunuz yerdeki mobilya firmalarını da gezin kendi üretimlerini görün. şahsen öyle yapacağım inşallah. mesela beğendiğim bi takım var 3000 tl. ama nette resmi yok koyamıyorum..bi de ev falan belli olmalı ki sığar mı sığmaz mı karar verebilelim.. bi de şu var, istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz..bilindik markalar herkeste var... evim büyük olursa şöyle başlıklı ama bazalı bi yatak istiyorum :)

2BE541Z_yatak_odası_site.jpg

Bu coook supermis yaa

aysima25 bu süperr bişi.Bende yatak odamı beyaz istiyorum ve bunu çok beğendim..Markası nedir söyler misin?

aysima25 bu süperr bişi.Bende yatak odamı beyaz istiyorum ve bunu çok beğendim..Markası nedir söyler misin?

canım bunu nette görsellerde aratıp buldum. birinin kendi tasarımıymış.. ben kafamda istediğim odayı oluşturup mobilyacıya yaptırmayı düşünüyorum.. fiyat olarak da hemen hemen aynı oluyor zaten..tavsiye ederim.. :lepi:

ben şunu tavsiye ediyorum..marka mobilyalara bakmanın yanı sıra oturduğunuz yerdeki mobilya firmalarını da gezin kendi üretimlerini görün. şahsen öyle yapacağım inşallah. mesela beğendiğim bi takım var 3000 tl. ama nette resmi yok koyamıyorum..bi de ev falan belli olmalı ki sığar mı sığmaz mı karar verebilelim.. bi de şu var, istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz..bilindik markalar herkeste var... evim büyük olursa şöyle başlıklı ama bazalı bi yatak istiyorum :)

walla ne diyim süper bişi bu harika bayıldım resmen :asigim: aysima merakla bekliyorum hangi marka olduğunu veya nereden bulduğunuhihoyyyt

evet canım haklısın mobilyacıya yaptırmak mantıklı.ben pek anlamam ama sence ne kadara yaparlar bunu?

canım bunu nette görsellerde aratıp buldum. birinin kendi tasarımıymış.. ben kafamda istediğim odayı oluşturup mobilyacıya yaptırmayı düşünüyorum.. fiyat olarak da hemen hemen aynı oluyor zaten..tavsiye ederim.. :lepi:

canım dediğim gibi.. model oluşturuyorum kafamda ve yaptırmayı düşünüyorum..sen de çok beğendiysen aynını bulamazsan bile yaptır derim.

ya çok fark olmuyor emin ol.. ben mobilyacıda beğendim bir model ve komple ağaç. çok sağlam..markalı mobilyalardan kat be kat iyi durumda.. fiyatı 3000 kadardı.. bunu da yaptırsan üç aşağı beş yukarı o kadar olur diye düşünüyorum..

bu yatak odasını normal bir daireye sığdırmak mümkün değil. ma yinede çok güzel :)

[/QUÇOK DEĞİŞİK Bİ TARZ BENCE ÇOK HOŞ BEĞENDİM.BENDE BÖYLE Bİ YATAKODASI İSTİYORUM..:dance::dance:

[/QUÇOK DEĞİŞİK Bİ TARZ BENCE ÇOK HOŞ BEĞENDİM.BENDE BÖYLE Bİ YATAKODASI İSTİYORUM..:dance::dance:

VALLA ARKDAŞLAR BEGENEMYE GELINCE BENDE COK BEGENIYORUM AMA BU NETTEKIELR HEM ALDATIYOR GENIZ BI MEKANA YAYMISLAR GOZE HOŞ GELIYOR AMA STANDART BIRAILENIN YATAK ODSINA SIMDI O YUVARLAK OLAN YATAGI NASIL KOYACAGIZKİ
E BİRDE BEN GEXZDIM 3 BINE DE VAR 9 BİNEDE VAR senağlama

Evlilik hazırlığı bölümü değiştiği için bu konuyu arşivlemeye karar verdik.
Artık begendiğiniz mobilya modellerini bu başlık altından kendi kategorisine göre paylaşabilirsiniz
Çeyiz Köşesi - Kadınlar Kulübü Forum

X