Yatılı kalmak istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sternoklavikular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
1.028
-301
27
Eltimde yatılı kalmak istemiyorum eşim zorla götürüuorrrrr 1 gece bari kal diyor stres yaptım rahat edemeyeceğimi biliyorum neden kalmak zorundayım kalacak o kadar çok yer var ki mesele başkasında kalmak olsa off nasl geçecek bugün kadinla ortak bir yönüm yok önceden samimiyetim yok eşime sinir oldum tatili mi bok edecek nasıl geçer ya koca bir gün

Eltimde yatılı kalmak istemiyorum eşim zorla götürüuorrrrr 1 gece bari kal diyor stres yaptım rahat edemeyeceğimi biliyorum neden kalmak zorundayım kalacak o kadar çok yer var ki mesele başkasında kalmak olsa off nasl geçecek bugün kadinla ortak bir yönüm yok önceden samimiyetim yok eşime sinir oldum tatili mi bok edecek nasıl geçer ya koca bir gün
Eltiniz nasıl bakıyor bu işe o da önemli. Ama samimiyet yoksa kalmaya da gerek yok bence, erkekler bunu düşünemiyorlar çok fazla.

Niye ön yargılısın kadını tanımıyorsun tanış belki kaynaşırsınız. Bir şans ver bence.
Kadın cok dindar sohbetmiz bir değil yanında rahat giyinemem uzun elbise almam lazım belkide ayrı ayrı evlerde yatıcaz kızlar erkeler ayrı daralıyorm gitmeden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X