Yatırım bizden sorulur! :)

Ne oldu bu hedefler yaa...

Biz kredi çektik borcu büyüttük bu hedef değişti

Merhaba ayda 50₺ lik yada daha az miktarla gümüş yatırımı sizce karlimi banka hesabi üzerinden gümüş yeni çıkti karsima birikim yöntemi arastiriken sizler tecrubelisiniz kafam karıştı döviz niyetim vardı ama piyasa malum gizli ve uzun vadeli birkim olcak

Bankamdaki kur fiyatlari şu anda böyle sizce gümüş mu ?

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-01-00-16-48-62_0cb525ec08a7ae903c0300cad8528846.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 29
Gümüş de bir alternatif. En azından elinizdeki bütçeye göre birim olarak fazla alabileceğiniz için sizi heveslendirebilir.
Diğer konunuza da yazmıştım gizli olacak ise banka yerinden gerekirse kimsenin bilmediği bir banka ile çalışabilirsiniz. Zaten gümüş de 2 bankada var galiba Kuveyt ve denizbank sanırım.

İlk defa böyle bi hesap açmayı düşünüyorum elimde 300 lira para var daha fazla elimde tutsam harcayacam boş şeylere şimdi o parayı nakit gidip dolar mı almalıyım yoksa Denizbank hesabım var ordan döviz hesabı açıp ordan mı almalıyım

Denizbank döviz hesabında kesinti yapıyor mu aylık bilginiz var mı acaba ?

Döviz hesabını bilmiyorum ama benim altın ve gümüş hesabım var, onlarda kesinti olmuyor.
Peki sizce elden mi gidip dolar alayım yoksa hesap mı açsam ikisi de aynı hesaba geliyor herhalde dimi hiç bilgim yok ilk defa acacam biraz yardim etseniz çok sevinirim

Dövizde al sat olayında banka daha karlı gelmişti bana. Bankada anlık artınca yada azalınca anlık olarak işlem yapılıyor. Dövizcide pek öyle olmuyordu. Internetten alınca da vergi kesiyor ama kuruş kadar öyle pek göze gelecek biesey değil. Muhafaza etmesi, sürekli gidip gelebilecek misiniz onları da düşünün.
Mesela yarın gidin Dövizciye. Aynı anda internet bankaciliginizi da açın. Dovizcinin ereceği kur ile internetten alsanız aradaki farka bakın aynı anda, ona göre kararınızı verirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…