Yatırım bizden sorulur! :)

Merhaba kızlar bu sabah birazcık borsadaki lar payı veren hisselere baktım

Vestel isdemir dikkatimi çekti bu hisseleri alan var mı aranızda?

Vesbe nin açılımı da vestel beyaz eşya ve sanayi ticareti imiş

Nasıl memnun musun kağıttan temettü verenlerden mı?

Aynen aynen ama vestl hiç almadım almayı da düşünmüyorum ama vesbe hep aldım hala da alırım hatta çocuğuma bırakacağım bir hisse olabilir

Son 20 yıl temettü geçmişine bakmıştım yalan olmasın da nerdeyse her yıl vardı

Ben aldım temettü vesbe den bu yıl

Aynen aynen ama vestl hiç almadım almayı da düşünmüyorum ama vesbe hep aldım hala da alırım hatta çocuğuma bırakacağım bir hisse olabilir

Son 20 yıl temettü geçmişine bakmıştım yalan olmasın da nerdeyse her yıl vardı

Ben aldım temettü vesbe den bu yıl

Eklentiler

• Screenshot_20211128-195556_Chrome.jpg
    Screenshot_20211128-195556_Chrome.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 50
Vesbe nin açılımı da vestel beyaz eşya ve sanayi ticareti imiş

Nasıl memnun musun kağıttan temettü verenlerden mı?
Biz vestl aldik . Suan dusuk fiyati, yani uzun suredir yakin fiyatlarda . Yakin zamanda cikacagi bekliyorum . Elektrikli araclar için sarj istasyonu projesi var . O yuzden benim beklentim yuksek . Umarim yanilmam .

Biz vestl aldik . Suan dusuk fiyati, yani uzun suredir yakin fiyatlarda . Yakin zamanda cikacagi bekliyorum . Elektrikli araclar için sarj istasyonu projesi var . O yuzden benim beklentim yuksek . Umarim yanilmam .
Çok teşekkür ederim canım

En son 22 sene önce ihlas finans hissesi almıştım tahtası kapandı 🤣

Bugün yine az da olsa yatırımı çeşitlendirmek adına altın döviz de yüksek olduğu için bu sağlam bir ya da iki hisse almayı düşündüm

Çok teşekkür ederim canım

En son 22 sene önce ihlas finans hissesi almıştım tahtası kapandı 🤣

Bugün yine az da olsa yatırımı çeşitlendirmek adına altın döviz de yüksek olduğu için bu sağlam bir ya da iki hisse almayı düşündüm
Rica ederim 🤗
İsdemir , eregli de iyi . Enka inşaat oyle , alkim kimya.
Cesitlilik iyidir tabi, risk dağılır.
Tavsiyem hisse alirken , youtube dan teknik analizine bakip, dipten alman .
Suan cogu hisse icin dolqr bazli ucuz diyorlar . Uzun vade de cogunun iyi kazandiracagini düşünüyorum ins.

Rica ederim 🤗
İsdemir , eregli de iyi . Enka inşaat oyle , alkim kimya.
Cesitlilik iyidir tabi, risk dağılır.
Tavsiyem hisse alirken , youtube dan teknik analizine bakip, dipten alman .
Suan cogu hisse icin dolqr bazli ucuz diyorlar . Uzun vade de cogunun iyi kazandiracagini düşünüyorum ins.
Çok teşekkür ederim bilgiler için 😊

Tabii sadece bu tablodan gidersek vestl daha iyi gibi görünebilir ama bir sürü kriter vardı, Bu isten anlayan arkadaşım hep vesbe derdi bayaa da açıklamıştı o zamanlar

Son zamanlarda genelde ek hesapla uğraştığım için uzak kaldım da bayaa haahahah

Merhaba kizlar..
Topikimi ayakta tutan tatlı insanlar..

Nasılsınız?
Ben borsaya el sürmeyeli uzun zaman oldu.
Artik günlük takip yapamıyorum bile.
Arada bakıyorum. Şuan yeşil sayfam ne mutlu ordan 500 kadar kâr var.
Bitcoine sabrettigime değdi iyi getirdi ama yarınlar karanlık. Yine de karşıma 1 senede bitcoin 50 kati kazandırdı tabloları düşünce şeytan omzumdan sesleniyor ne var ne yok coine göm diye ama korkak ben sepette devam ediyorum :)

Zaten artik ayda 2bin ancak birikim yapabiliyorum bu da iyi bi ay ise :/

Ev bakmaya ve bulamamaya devam..
Hakkımızda hayırlısı.

Merhaba kizlar..
Topikimi ayakta tutan tatlı insanlar..

Nasılsınız?
Ben borsaya el sürmeyeli uzun zaman oldu.
Artik günlük takip yapamıyorum bile.
Arada bakıyorum. Şuan yeşil sayfam ne mutlu ordan 500 kadar kâr var.
Bitcoine sabrettigime değdi iyi getirdi ama yarınlar karanlık. Yine de karşıma 1 senede bitcoin 50 kati kazandırdı tabloları düşünce şeytan omzumdan sesleniyor ne var ne yok coine göm diye ama korkak ben sepette devam ediyorum :)

Zaten artik ayda 2bin ancak birikim yapabiliyorum bu da iyi bi ay ise :/

Ev bakmaya ve bulamamaya devam..
Hakkımızda hayırlısı.
Merhaba kendi adıma çok şükür iyiyim şimdilik ama gerçekten alım gücümüz çok düştü çok
2 senedir ayda en az 10 12 gr altın alıyordum şimdi altına dönüp bakmıyorum

Bu yılki hedefim 24 çeyrekti. En son 21 tane biriktirdim çok sımaktan gına geldi 7 tanesini harcadım. Kaldı 14 tane

200 doları stake ettim.

500 liralık farklı şirketlerden lot aldım.

Temettü emekliliği diye bir şey varmış onu araştırıyorum bu aralar.

Uzun vadeli yatırıımlaraaç yöneldim

Coinlerden al sat yaparak bayağı harcamalar yaptım en son eliptik bisiiklet aldım:KK70: kısa vadelerden vazgeçtim. Uzun vadeli yatırımlara göz diktim. Çünkü işe girmeyi planlıyorum artık kazandığımla ihtiyaçlarımı karşılarım al sata ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum.

YTD :KK70:

Bu yılki hedefim 24 çeyrekti. En son 21 tane biriktirdim çok sımaktan gına geldi 7 tanesini harcadım. Kaldı 14 tane

200 doları stake ettim.

500 liralık farklı şirketlerden lot aldım.

Temettü emekliliği diye bir şey varmış onu araştırıyorum bu aralar.

Uzun vadeli yatırıımlaraaç yöneldim

Coinlerden al sat yaparak bayağı harcamalar yaptım en son eliptik bisiiklet aldım:KK70: kısa vadelerden vazgeçtim. Uzun vadeli yatırımlara göz diktim. Çünkü işe girmeyi planlıyorum artık kazandığımla ihtiyaçlarımı karşılarım al sata ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum.

YTD :KK70:

X