Yavaş beta artışı boş gebelik olabilir dediler daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan varmı ?

dkkaya

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2022
13
2
29
22 ekim son regli tarihim
Devlet hastanesinde
22 kasımda betam 168 çıktı
4 gün sonra 1198
2 gün sonra 29 kasımda kese göründü
4 gün sonra 2620
3 gün sonra 2972
Aynı gün özel hastanede 3681 çıktı
Son beta baktırdığım gün son reglime göre 6 haftalıkkenDoktorum normalde 2 günde bir ikiye katlanması gerektiğini yavaş arttığını boş veya dış gebelik olabiliceğini söyledi o gün
Daha önce böyle bir durum yaşayan varmı acaba. Yada keseyi görüp kalp atışını bebeği geç gören ?

Benim doktorum keseyi gördükten sonra beta bakmayı bırakmıştı, sizinki neden hala bakıyor anlamadım. Sorunuza gelecek olursak da keseyi 6+4te görmüştüm, kalp atışını ise 7+5'te

Devlet hastanesinde
4 gün sonra 1198
4 gün sonra 2620
3 gün sonra 2972
Son beta baktırdığım gün son reglime göre 6 haftalıkkenDoktorum normalde 2 günde bir ikiye katlanması gerektiğini yavaş arttığını boş veya dış gebelik olabiliceğini söyledi o gün
Daha önce böyle bir durum yaşayan varmı acaba. Yada keseyi görüp kalp atışını bebeği geç gören ?
Benim doktorum keseyi gördükten sonra beta bakmayı bırakmıştı, sizinki neden hala bakıyor anlamadım. Sorunuza gelecek olursak da keseyi 6+4te görmüştüm, kalp atışını ise 7+5'te

Aslında biraz benim takıntım. İlk 2 iki betayı artışı görmek için yaptırmıştım sonra Başka tahliller yaptırmaya gittiğmde hazır kan alınmışken ona da bakılsın istedim yavaş arttığını görünce sonrakini doktorum istedi o ada az arttığı için görmek istediği muayene gittik birde özelde onun olduğu hastanede yaptırmamı istedi.

Devlet hastanesinde
4 gün sonra 1198
4 gün sonra 2620
3 gün sonra 2972
Şuan bende aynı durumu yaşıyorum beta az artıyor yani tam 2 katı artmıyor 6+2 kese var bebek yok çok yüksek ihtimal düşük yapacaksın dedi 1 hafta sonra gel düşük olmazsa kürtaj yapıcaz hala yoksa dedi

Şuan bende aynı durumu yaşıyorum beta az artıyor yani tam 2 katı artmıyor 6+2 kese var bebek yok çok yüksek ihtimal düşük yapacaksın dedi 1 hafta sonra gel düşük olmazsa kürtaj yapıcaz hala yoksa dedi
Malesef bende ayni durumda kurtaj oldum. Betam 2 kati deil yuzde 70 artiyordu. 8 haftaya kdr bekledi doktor ama sonuc olarak bebek gorunmedi ve kurtaj oldum😏

Devlet hastanesinde
4 gün sonra 1198
4 gün sonra 2620
3 gün sonra 2972
Aynı problem bende de var canım ilk 334 2 gün sonra 546 10 gün sonra 1947 beta düzgün artmamış 5+5 de bende keseyi gördüm ama 2 hafta sonra kese büyüdüğünde net bişey söyleniliyormuş

X