Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Kadını ve Evlilik

adyali

sil baştan
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
271
2
50
izlenimlerime ve okuduğum bilgilere göre yay kadını genelde çok evlilik yaparlar sebebi ise özgürlüğüne düşkünlükleri imiş:eek:, bence yay kadını erken evlenmemeli hayatı yaşamalı, belirli bir doyuma uğradıktan sonra evlenmeli bilmem sizler ne düşünürsünüz bu konudaa.s.

kesinlikle fikirlerine katılıyorum
yay burcu inanılmaz özgürlüğüne düşkün bazen hayatın ters tepesi geliyor kendimden biliyorum :KK43:(((((

ben de yayaım ama düzeni severim özgürlükte bir yere kadardır. Kurallarım vardır ama geç evlenme taraftarı değilimdir. Ben zaten anlamıyorum yükselenime kadar yayaım ama bir özelliğini bile taşımıyorum

acıkcası bunun burcla değil kişilikle ilgili oldunu dusunuyorum ben.kendını hazır hısseden evlenır.

ben kendı adıma konusayım; oyle sıkıya gelemem ama kendımde bi disiplınım kurallarım vardır yanı..
yeterkı benım hayatıma karısmasınlar ;-) 23 yasında nıkahım oldu ve ben esımın soyadını aldım tmm ama bunu bu turlu kabullenemedım acıkcası aradan 6ay gectıkten sonra ben alısabıldım yenı soyadıma hemde sevdıgımle evlenmısken.
ama bi baskası olsun dunden razı olur sevdıgının soyadını almak için can atar.. (en dogalıda budur yani)
ben öyle fazla ilgiye ,kıskanclıga ve işlerime karısılmasından hoşlanmam.. ben uyardıgım halde devam edıyorsa ondan uzaklasmaya baslarım,mesafe olur aramızda, sonrada tamamen koparım.
eşim bu huyumu bıldıgı için ona gore davranıyor.vaktınde çok kavgalarımız olup ben ayrılma noktasına gelmıstımki ayrılmadık devam edıyoruz çok şukur :nazar:

acıkcası bunun burcla değil kişilikle ilgili oldunu dusunuyorum ben.kendını hazır hısseden evlenır.

ben kendı adıma konusayım; oyle sıkıya gelemem ama kendımde bi disiplınım kurallarım vardır yanı..
yeterkı benım hayatıma karısmasınlar ;-) 23 yasında nıkahım oldu ve ben esımın soyadını aldım tmm ama bunu bu turlu kabullenemedım acıkcası aradan 6ay gectıkten sonra ben alısabıldım yenı soyadıma hemde sevdıgımle evlenmısken.
ama bi baskası olsun dunden razı olur sevdıgının soyadını almak için can atar.. (en dogalıda budur yani)
ben öyle fazla ilgiye ,kıskanclıga ve işlerime karısılmasından hoşlanmam.. ben uyardıgım halde devam edıyorsa ondan uzaklasmaya baslarım,mesafe olur aramızda, sonrada tamamen koparım.
eşim bu huyumu bıldıgı için ona gore davranıyor.vaktınde çok kavgalarımız olup ben ayrılma noktasına gelmıstımki ayrılmadık devam edıyoruz çok şukur :nazar:

allah bir ömür boyu ayırmasın canım...kaydirigubbakcemile3

allah bir ömür boyu ayırmasın canım...kaydirigubbakcemile3

aminn canımm :Saruboceq:

birde en buyuk kavgalarımızdan biride flört nişan ve nıkahı ilk aylarında ''sen benımsın''dediği zaman baya baya kavga ederdım...

şimdi alıştım ve artık doğal gelıyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aşırıya kaçmadan birinin kollarının altında hissetmek beni mutlu eder ama sıkmadan istediğim zaman kollarının altından çıkabilmeliyim....

bende özgürlüğüme düşkünüm ve eşimden boşandım, ancak özgürlüğüme düşkün olduğum için boşanmadık tabii, tesadüf mü yoksa burçlar bu kadar etkiler mi bilemem

bende yayım yüskselenimde yay...ama kocamdan başkasını düşünemiyorum bile.canım aşkım...rabbim bi ömür ayırmasın bizi....

aşırıya kaçmadan birinin kollarının altında hissetmek beni mutlu eder ama sıkmadan istediğim zaman kollarının altından çıkabilmeliyim....

Aynı ben. Sanki beni anlatmışsın canım. Yay burcu çok sever mutlu olmak ister ama birinden koptumu da geri dönmez. Özgürlüğüne çok düşkün bir burç. O yüzden şimdiye kadar kimseyle yıldızım başışmadı hep kısa süreli oldu ilişkilerim. kaydirigubbakcemile3

Aynı ben. Sanki beni anlatmışsın canım. Yay burcu çok sever mutlu olmak ister ama birinden koptumu da geri dönmez. Özgürlüğüne çok düşkün bir burç. O yüzden şimdiye kadar kimseyle yıldızım başışmadı hep kısa süreli oldu ilişkilerim. kaydirigubbakcemile3

ah ya işte çılgın özgürlüğüne düşkün yaylar... bence ilkeleri ya hep ya hiç benim hayata dair tüm bakış açım bu doğrultuda bazen iyi olsada bazenleri ortasını bulamamak kötüde oluyor..
umarım sende bir gün ebediyete doğru yol alan bir birliktelik yaşarsın...kaydirigubbakcemile3

ah ya işte çılgın özgürlüğüne düşkün yaylar... bence ilkeleri ya hep ya hiç benim hayata dair tüm bakış açım bu doğrultuda bazen iyi olsada bazenleri ortasını bulamamak kötüde oluyor..
umarım sende bir gün ebediyete doğru yol alan bir birliktelik yaşarsın...kaydirigubbakcemile3

Amin inşallah canım. a.s.

ben yay burcuyum. eşim beni fazla sıkmadığı için bu sorunu yaşamadım.

bende yay burcuyum, hepimiz aşağı yukarı aynıyız:) evlilik ve aşk çok farklı kavramlar...
bizler için önemli olan aşktır, mutlu olmaktır...
bana göre evlilik sadece bir protokol, önemli olan birarada olabilmek, huzurlu rahat ve mutlu olmak...
gezelim tozalım isteriz, sevdiğimiz adam yanımızda olsun isteriz... üstelik yay burçları çok sadık olurlar... çok evlenme meraklısı değiliz, özgürlüğümüze düşkünüz diye yanlış anlaşılmayalım:)
soyadı mevzuna gelince, bende bi türlü sindirebilmiş değilim bu olayı, sanıyorum evlendiğimde iş hayatında kendi soyadımı, resmi işlerde ise hem kendi soyadımı, hemde eşimin soyadını kullanıcam...
evliliğin benim için sıkıcı görünen tarafları ise, bayram, seyran, kandil, anneler günü, balar günü, abi kardeş yeğen kuzen doğumgünleri, söz, nişan, kına, düğün vb. bi sürü tören benzeri katılma zorunluluğu olan protokoller bulunması...
bi yerde okumuştum, geleneklere karşı alerjisi vardır diyodu. sanırım bu doğru... :)
ekşide okumuştum, evlilik kadınların bir günlüğüne prenses olmak hayali demişti biri. çok hoşuma gitmişti...
biz yaylar bir günü düşünmüyoruz, bi ömürü düşünüyoruz.... :)

bu soyadı mevzunu okuyunca şaşırdım:) bende aynen böleydim yalnız bende bi problem var benim eşimde yay:KK70: tam çatlak durum var bizde yani ben iki soyisim taşıcam benim babamın oğlu yok soyadı devam etsin dedim o inatla yok olmaz şey illa sadece beim soyadım olacak dedi:KK70:orta yolu bulduk bi şekilde ama

ben yay burcuyum ama hiç sevmediğim bir burç çok gereksiz davranışları var ben yengeç olmak isterdim.benim aşkımda yengeç neyseki çok iyi anlaşıyoz

X