Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay ve Aslan Nasıl Olur ?

ebrugen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
154
2
46
tam süper oluyor..iki dik kafa bir evde:))))))))
ben aslanım eşim yay..şaka bi yana biz hiç sorun yaşamadık...
yay aslanı idare ediyor....

ben yay nışanlım aslan. acayip birşey, anlatılamaz yaşanır sadece :) bir gün Allahım dersin ben ne şanslıyım böyle birini benim karşıma çıkardın, ertesi gün Allahım dersin beni bu adamla sınıyor musun? 4 yıldır hergün böyle geçiyor :) hem onda hem bende. :) bizde yay ile aslan böyle oluyor.

aynen ben yayım nişanlım aslan ne onunla oluyor nede onsuz bigün ya öldürücez birbirimizi yada ölene kadar beraber olucaz :))

bencede super oluyor.Ben aslan esim yay 3 yildir evliyiz ve her gecen gun onu daha cok seviyorum:nazar: :asigim:

Peki yay ve aslan aynı kişide nasıl oluyor =P

Burcum aslan yükselenim yay... Tek bildiğim inanılmaz inatçı, hırslı ve özgürlük düşkünü olduğum =P

laelaelaelaelaebende yayım esım aslan ıkımızde tam ınatcı dık kafalıyız bazen cekılmez oluyoruz ama yınede cok ıyı anlasıyoruz.ıkımız aynı anda sınırlenmezsek hersey cok ıyı.sevıyorum sevılıyorum.pişman dıılım yıne olsa yıne yaparım:1hug::1hug::eek:klava:

Ben yayım eşim aslan..Yine dünyaya gelsem ,onu bulurdum..Zaten evlilikte en uyumlu çiftlerden birisiymiş..İkisi birbirini çok iyi dengeliyor..Kesinlikle tavsiye ediyorum..:))

bnde yayım eski cıktığım aslandı ama bi gün öyle bi gün böyle sayılır 3 kere cıktık zaten o ayakta tutuyordu 5 günden sonra dayanamıyordum:p

ikisi de ateş olduğu için süper bi uyum olur
ama aslanın kontrol düşkünü olması bazen yayı kasabilir

yay kadını için aslan erkeği idealdir. aslan aile burcudur, koruyucudur, eşini herşeyden sakınır, onun için önce eşi gelir ilk sırada.. mükemmel uyumları vardır tabii yükselenlerden etkilenmiyorsalar:))

tam süper oluyor..iki dik kafa bir evde:))))))))
ben aslanım eşim yay..şaka bi yana biz hiç sorun yaşamadık...
yay aslanı idare ediyor....

Size tamamen katılıyorum yay her zaman aslanı dengeliyor sakinleştiriyor :teselli:
ben bi aslan olarak biliyorum hehehe :asigim:

aşkların en güzeli olur. Şeniz

aslan burcunun kararlı ve kendinden emin tavırları yaya ilaç gibi gelir, birbirlerini tamamlarlar, eğlenceli ve göz kamaştıran bir çift olurlar. sengözlerimebaksanab

evet, ben yay sevgilimse aslan burcu. ona tapıyorum ve bu ilk kez oluyor. :nazar:

yay kızları, aslan erkeği bulursanız kaçırmayınnn, tam bizlikler zira.hihoyyyt

Son düzenleme:
ben yay , canımcım aslan :)
hep ben alttn alıorum bıktım artık ama onu çokseviorum ne onla oluyo ne onsuz :)

Vallaha kızlar bir aslan erkeğine sahip olduğum için kendimi hep şanslı hissederim.Gerçekten size kadınlığınızı hissettiriyolara.s. Hemcislerimizin hepsinin aradığı bi burç erkeğine sahip olmak çok güzel bişey

Zaten dünyada en uyumlu çiftmiş yay ile aslan

Arada bi eşimle inatlaşmalarımız olsada onsuz yapamıyorum Şeniz Aman nazar değmesin:nazar::nazar: Başıma gelen en tatlı bela o yaa :teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merve arkadaşımız abartıp sıkabiliyolar demiş eşimden bildiğim kadarıyla aslan erkeği çok seçicidir.Kolay kolay aşık olmazlar ve kolay kolay evlenmezlermiş.Bir kişiye aşık olsa dahi onu tanımadan kesinlikle evlenmezlermiş.Fakat hoşlandığı zaman karşı tarafa ne kadar ciddi olduğunu aksettirmek için ya evlilik konularını açarlar yada sevgili olmak için acele ederlermiş

Bir yay burcu kadını sevgili olacağı insanı önce arkadaş olarak tanımak ister (ben gibi),aslan erkeği ise hoşlandığı kadını sevgili olarak tanımak istediği için aceleci davranırmış

Ben eşimi arkadaş olarak tanımayı çok istemiş o ise ilişkinin adının konması için hep acele etmişti

İlk başlarda denedik bi arkadaş olarak içim ona çok ısındı,ne zaman sevgili olduk daha bambaşka biri oldu.Anladımki arkadaş olarak tam tanıyamazsınız onları.Bu sefer arkadaş kaldığımız süreye üzülmeye başladım :)

ÇOOOK SEVİYORUMMM ONU YAA

BEN :1hug: O

Son düzenleyen: Moderatör:
yay erkeğinden pozitif enerji aldım,ama yinede çekiniyorum şu anda..bi akıl verin yay bayanları

benim burcum yay eşimin burcu aslan mükemmel bir ikiliyiz 4 senelik evliyiz çok şükür bi sorun yaşamadık ikimizde özverili ve fedakarızdır birbirimizi hep alttan alır mutlu olmaya bakarız:nazar:

ben yay burcuyum eşim aslan(kedi cinsinden olanı) birbirimizi tamamlıyoruz bazen onun sabrı beni çıldırtsada denge kurduğumuz kanısındayım

X