Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay ve Aslan Nasıl Olur ?

ben aslan sevgilim yay
çok iyi anlaşıyoruz 2 senedirde çıkıyoruz.eee artık nişanlanmanın zamanı geldi.
herşey bir yana onu çok seviyorum.umarım hayatım boyunca hep yanımda olur.:nazar::sm_cool:Şeniz

ben yayım eşim aslan cok iyi eş, birliktelik olurmus ama pek söylenemez ikimizde inatciyiz ve aslanda acayip liderlik duygusu var ve bu yayın özgürlügünü kısıtlıyor yani benim :) bazen kendime kızıyorum neden bu kadar özgürlügüme düşkünüm diye.

Aslan erkeği çok farklı bir erkektir.Yay kadınına güven ve huzur verir.Bazen bu tertemiz yürekli adamla inatlaşırsınız.Bazen dersiniz bu adam hep kendini düşünüyor.Fakat bu adamın sizi hiç kimsenin düşünmeyeceği kadar düşündüğü kesinlikle en büyük gerçektir.Bazen lafları sizi inciltebilir ama söyledikleri sözlerin altında hiçbirzaman artniyet ve bir plan yatmaz.Merttir bu adam.İçinden ne geçiyosa söyler.O kadar mükemmel bir kalbi vardır ki yıllanmış şarap gibi seneler geçtikçe bunu daha iyi anlarsınız.Aslanla-Yay ilişkisi ise ilişkilerin en mükemmelidir.Yeterki onu arayın sorun ihmal etmeyin yoksa çevredeki kurtlar elinizden kapar alimallah.Arada pençelerini çıkarıp kükrese de bırakıp gidemiyorum, daha kralı yokmuş gibi geliyor.

ben aslanım ..

eşim yay..

ne onla nede onsuz olamıyorum.............gamyoncuiremsu

ben yayım eşim aslan cok iyi eş, birliktelik olurmus ama pek söylenemez ikimizde inatciyiz ve aslanda acayip liderlik duygusu var ve bu yayın özgürlügünü kısıtlıyor yani benim :) bazen kendime kızıyorum neden bu kadar özgürlügüme düşkünüm diye.

aslan hayatta kendine karışılmasını sevmez....

bende aslanım...çobuk sogma huyuda vardır karşındakınden...
..........:1no2:

Ben yay esim Aslan burcu dogrusunu söylemek gerekirse hic sevmedigim bir burc Aslan burcudur surdan kalk suraya otur demiyeceksin laf söylenmicek hemen kükrer delikafadulden yani inanin bazen esimi bogasim geliyor ama sabir diyorum ama suda bir gercek ne onunla nede onsuz olabiliyorum
tesekkürler emegine saglik paylasimin icin arkadasim

Saygilar...kaydirigubbakcemile5

ben yayım eşim aslan süperiz biz ya okadar mutluyuzki birbirimizi çoook seviyoruz sabah sabah bile birbirimiz le dalga geçer birbirimizi eylendiririz dünyaya gene gelsem onunla evlenirdim yani uyumluyuz :asigim:

Aslan ile Yay iddaa ederim en mükemmel ilişkidir.Aslan ile ilişki bir ayrıcalıktır bence.Aslanlar yuvalarına oldukça bağlıdırlar.Bir araştırmaya göre aslan erkekleri,anne sevgisi en fazla olan burçmuş.Bu araştırma, doğuştan gelen bu sevgi sayesinde aslan erkeklerinin merhamet duygularının son derece fazla olduğunu ortaya koymuş (Aslanın hükmedici davranışlarının altında aslında çooooook yumuşak bir insan vardır-o benim eşim :))
.

Aslanların ıyi Özellikleri saymakla bitmez

En kötü Özelliği ise çabuk soğuma huyudur

Aslanla ilişkide kartlarınızı doğru oynarsanız .Sizden mutlusu hayatta olamaz

Bir aslan eşine sahip olarak onların gözardı etmemeniz özellikleri :
- Aslan burcunun morali bozuk olduğu zaman kesinlikle yanlız kalmamalı.Yakınlarından ne kadar çok sevgi ve destek görürse o kadar çabuk morali düzelir ve sıkıntılarından kurtulur
- Kin tutmaZ ama mutlaka intikam alır :)
- Annesiyle diyaloğu iyi olan kızlara taparlarmış (kızlar erkek arkadaşınız yahut eşiniz aslansa size bir anahtar .Bizzat denenmiştir :) )
- Onun karşısına her zaman bakımlı olarak çıkmaya özen gösterin
- Her ortamda güleryüzlü olmaya dikkat gösterin.Soğuk durmayın (bu bir önceki maddeden çoook çoook daha önemli kızlarrrr)

Onu Çoook Seviyoommmmm...:nazar::asigim:

Ben yay'ım eşim aslan. Onlada onsuzda çekilmiyor hayat. Ben çok detaycıyım o değil , ben salaşım o zevkine düşkün. eğer tartışırsak yanımızda durulmaz (daha kimsenin yanında tartışmadık ama) ben kolay affedemem ama tartışma bitmeden hemen yumuşar bi kükrer sonra sesi soluğu kesilir.
aşk konusunda yada diğer konularda :kedi:yerimseniben kesinlikle uyumlu bir çift oluyor yayla aslan. temizlik ve bakım konusunda da anlaşıyorsunuz ama o bazen daha çok abartıyor. çok nazik ve düşünceli asla ama asla özel günleri unutmuyorr hediyesizde geçmiyor. kesinlikle fazla aramıycaksınız sorgulamıycaksınız sıkıştırmıycaksınız hemen sinirleniyor ama saman alevi gibi de çabuk sönüyor...
Bence en uyumlu çiftlerden aslan ve yay eşimi çok seviyroummmmm ii ki onunla evlenmişimm..

ben aslan sevgilim yay 4yıldır 4kez ayrıldık barıştık kopamıyoruz birtürlü ayrılıklarımızda çok şiddetli oluyo tamam diyorum bu kez tamamen koptu nasıl oluyo bilmiyorum tekrar birlikteyiz:KK70: ama bence biz birbirimiz için yaratıldık onca şeye rağmen bunu hissedebiliyorum buarada dün ayrıldık bana hep kendince bişeyleri kurma kendi kendine kararlar verip beni yargısız infaz etme derdi ve ve onu çileden çıkardım iyice buyüzden:KK43: neyse aşk köşesi değil burası özür diliyorum kızlar

evet bende yay ve aslanin evlilikte uyumlu olduklarini duymustum
ztn bnm sevdigimde aslan burcu :):)

ben aslan sevgilim yay burcu
onunlayken herşey öylesine güzel ki
seviyorum seviliyorum
tabi zıt düştüğümüz şeyler var
ama onla çoookkkk mutluyum

ben aslanım sevgilim yay ve çok uyumluyuz :) komikliğimizle olsun sevecenliğimizle olsun hayat tarzımızla olsunn :)

Ben Aslan, Eşim Yay..
İyi Anlaştığımızı Düşünüyorum..
Hep Alttan Alır.. :KK1:

ben aslan sevgilim yay 4yıldır 4kez ayrıldık barıştık kopamıyoruz birtürlü ayrılıklarımızda çok şiddetli oluyo tamam diyorum bu kez tamamen koptu nasıl oluyo bilmiyorum tekrar birlikteyiz:KK70: ama bence biz birbirimiz için yaratıldık onca şeye rağmen bunu hissedebiliyorum buarada dün ayrıldık bana hep kendince bişeyleri kurma kendi kendine kararlar verip beni yargısız infaz etme derdi ve ve onu çileden çıkardım iyice buyüzden:KK43: neyse aşk köşesi değil burası özür diliyorum kızlar

son durumunuz ne çok merak ettim:KK43:
ben de aslanım nişanlım yay oda benim için aynı cümleleri kuruyor..

ne onla ne de onsuz bebeğim benim yaaa:))

son durumunuz ne çok merak ettim:KK43:
ben de aslanım nişanlım yay oda benim için aynı cümleleri kuruyor..

ne onla ne de onsuz bebeğim benim yaaa:))
ben yay kocam aslan bazen çok iiyiz bzen çok çok kötü ben hep alttan alan tarafım buda artık hayatımı ve onu çekilmez kılıyor küstümü sürer bikaç gün ben çok sıkılırım ozaman yine küstük :KK43:

yay aslan ilişkisi bence pek sağlam değildir, çünkü yay zamanla aslanın yayın üstünde kurmaya çalıştığı otoriteden sıkılır,kaldıramaz bu baskıyı çünkü yaylar özgürlüklerine çok düşkünlerdir.

X