Yaza fomda girelim mi 😀

Afiyet olsun tam olarak nasıl bişi o 30 dk bekleme durumu?

on iki bucuktaki kahvaltimdan sonra dörtte yesil elma yedim, altida mercimek corbasi icecegim ardından kahve date 😜
Ben de tam doğru yapıyor muyum bilmiyorum ama anladığım kadarıyla açlık hissi gelince gerçek açlık olup olmadığını anlamak için en fazla bir yarım saat bekle diyor

Gunaydin millet. Sabah firinda patates kizartmasi ve omlet yedim en sevdigim kahvalti olabilir🫠. Yarim dilim ekmekten de tost yaptim. Menengic kahvesiyle de keyfimi yaptim.

Simdi acikmayi bekliyorum :)) uzun yillar diyet yapmaktan acikma hissimi kaybetmistim. Doymak için degil zayiflamak için yiyordum resmen. sevmedigim seyleri bile. Ama Okudugum "zayiflama diyetleri çöpe" kitabinda gunde 2 kere gercekten acikip acikmadigimi anlamak icin yarim saat beklememi soyluyor. Tabi 2 den fazla yapmiycakmisim bunu. Onu denemeye basladim. Hatta cok sevdim cunku acikinca istedigim seyi yiyebiliyorum.

Bugun acıkınca ispanaklı icli kofte ve yaninda yogurt yiycem. Genelde 3 icli kofteyle doyuyorum bakalim. Hepinize tatlış haftasonları
Gönderdiğiniz kitabı bende okudum 🙏🏻🤗 Acıkmayı bekleme kısmı tamam onu yapabildim bugün ama doyma kısmında sınıfta kaldım🥴 yine bildiğimi okuyup rutin diyet menümle devam ettim. Umarım bende alışırım

Ben olsam yerim zaten zayıfsın iz yarin devam insaAllah
A armin83 arkadaşa katılıyorum 😂🙃 benim de sınavım yarınki sabah kahvaltısı ile başlıyor bir de akşam yemeğine misafirliğe gidicez miss 🤭 eşime güzel bir kahvaltı hazırlayıp yulaflı yoğurt yemeyi düşünüyorum misafirlikte de yemekten önce bol su ile kendimi tiksindirmeyi planlıyorum 😂 artık hayırlısı

1679212904059.png

mutlu pazarlaar. Firinda yumurtali sebzeli ekmek +yanina da azicik omlet+ salata.

Baska ekmek yemedim cunku nerdeyse 2 dilime eş deger yedigim. Cok iyi doydum. 6.30 gibi aksam yemegi var.gorunuyor. o zamana kadar dayanamazsam muz incir falan ara ogunu yaparim

Kizlar selamlar Benim cocugum hala iyilesemedi bir de kayinvalidem geldi ustune . Pertim cikmis durumdayim .:)) uykusuzluk ve ev isleri beni benden Almis durumda surejli yemek istegim var ama
Abartmadan yiyorum elimden geldigince artik . Dun kahvaltida porridge yedim. Aksam yemegini . Corba pilav ve et yemegi yedim saat 5 de sonrasinda birsey yemedim. Bugun de simitle sucuklu omlet yedim:) wallahi cok yemisim simdi yazinca farkettim 😃

İnşallah
Kizlar selamlar Benim cocugum hala iyilesemedi bir de kayinvalidem geldi ustune . Pertim cikmis durumdayim .:)) uykusuzluk ve ev isleri beni benden Almis durumda surejli yemek istegim var ama
Abartmadan yiyorum elimden geldigince artik . Dun kahvaltida porridge yedim. Aksam yemegini . Corba pilav ve et yemegi yedim saat 5 de sonrasinda birsey yemedim. Bugun de simitle sucuklu omlet yedim:) wallahi cok yemisim simdi yazinca farkettim 😃
İnşallah çocuğunuz biran önce iyileşir 🙏🏻♥️yediklerinize gelince afiyet olsun 🤭evde misafir olunca diyet yapmak zor olur tabii

Ben bu dediklerinizi yerken kilo verdim. Porsiyonlari kontrol ediuprdum sadece. Aksam lahmavun pizza falan da yiyordum. Bana cok gelmedi yedikleriniz. Gecmis olsun bu arada

X