Yaza fomda girelim mi ­čśÇ

armin83

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2015
2.198
2.941
39
Afiyet olsun tam olarak nas─▒l bi┼či o 30 dk bekleme durumu?

on iki bucuktaki kahvaltimdan sonra d├Ârtte yesil elma yedim, altida mercimek corbasi icecegim ard─▒ndan kahve date ­čśť
Ben de tam do─čru yap─▒yor muyum bilmiyorum ama anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla a├žl─▒k hissi gelince ger├žek a├žl─▒k olup olmad─▒─č─▒n─▒ anlamak i├žin en fazla bir yar─▒m saat bekle diyor

Liptonnn

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Kas─▒m 2021
244
648
Gunaydin millet. Sabah firinda patates kizartmasi ve omlet yedim en sevdigim kahvalti olabilir­čźá. Yarim dilim ekmekten de tost yaptim. Menengic kahvesiyle de keyfimi yaptim.

Simdi acikmayi bekliyorum :)) uzun yillar diyet yapmaktan acikma hissimi kaybetmistim. Doymak i├žin degil zayiflamak i├žin yiyordum resmen. sevmedigim seyleri bile. Ama Okudugum "zayiflama diyetleri ├ž├Âpe" kitabinda gunde 2 kere gercekten acikip acikmadigimi anlamak icin yarim saat beklememi soyluyor. Tabi 2 den fazla yapmiycakmisim bunu. Onu denemeye basladim. Hatta cok sevdim cunku acikinca istedigim seyi yiyebiliyorum.

Bugun ac─▒k─▒nca ispanakl─▒ icli kofte ve yaninda yogurt yiycem. Genelde 3 icli kofteyle doyuyorum bakalim. Hepinize tatl─▒┼č haftasonlar─▒
G├Ânderdi─činiz kitab─▒ bende okudum ­čÖĆ­čĆ╗­čĄŚ Ac─▒kmay─▒ bekleme k─▒sm─▒ tamam onu yapabildim bug├╝n ama doyma k─▒sm─▒nda s─▒n─▒fta kald─▒m­čą┤ yine bildi─čimi okuyup rutin diyet men├╝mle devam ettim. Umar─▒m bende al─▒┼č─▒r─▒m

armin83

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2015
2.198
2.941
39
G├Ânderdi─činiz kitab─▒ bende okudum ­čÖĆ­čĆ╗­čĄŚ Ac─▒kmay─▒ bekleme k─▒sm─▒ tamam onu yapabildim bug├╝n ama doyma k─▒sm─▒nda s─▒n─▒fta kald─▒m­čą┤ yine bildi─čimi okuyup rutin diyet men├╝mle devam ettim. Umar─▒m bende al─▒┼č─▒r─▒m
Doymayi ben de anlamiyorum. Ama yapa yapa ogreneceksin diyo. Bakalim­čśŐ

Liptonnn

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Kas─▒m 2021
244
648
Ben olsam yerim zaten zay─▒fs─▒n iz yarin devam insaAllah
A armin83 arkada┼ča kat─▒l─▒yorum ­čśé­čÖâ benim de s─▒nav─▒m yar─▒nki sabah kahvalt─▒s─▒ ile ba┼čl─▒yor bir de ak┼čam yeme─čine misafirli─če gidicez miss ­čĄş e┼čime g├╝zel bir kahvalt─▒ haz─▒rlay─▒p yulafl─▒ yo─čurt yemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum misafirlikte de yemekten ├Ânce bol su ile kendimi tiksindirmeyi planl─▒yorum ­čśé art─▒k hay─▒rl─▒s─▒

portakalafisildiyordum

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Kas─▒m 2022
477
625
26
73ten 66'ya d├╝┼čt├╝m hala zay─▒flam─▒┼č hissetmiyorum. Kollar─▒m tombik s─▒f─▒r farkla. Haftaya kol, s─▒rt egzersizlerine baslamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
ay bu gurultu sesi karn─▒mdan m─▒ geliyo yav. :deli:

armin83

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2015
2.198
2.941
39
1679212904059.png

mutlu pazarlaar. Firinda yumurtali sebzeli ekmek +yanina da azicik omlet+ salata.

Baska ekmek yemedim cunku nerdeyse 2 dilime e┼č deger yedigim. Cok iyi doydum. 6.30 gibi aksam yemegi var.gorunuyor. o zamana kadar dayanamazsam muz incir falan ara ogunu yaparim

mavi_ylmz

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Mart 2021
1.210
1.003
32
Kizlar selamlar Benim cocugum hala iyilesemedi bir de kayinvalidem geldi ustune . Pertim cikmis durumdayim .:)) uykusuzluk ve ev isleri beni benden Almis durumda surejli yemek istegim var ama
Abartmadan yiyorum elimden geldigince artik . Dun kahvaltida porridge yedim. Aksam yemegini . Corba pilav ve et yemegi yedim saat 5 de sonrasinda birsey yemedim. Bugun de simitle sucuklu omlet yedim:) wallahi cok yemisim simdi yazinca farkettim ­čśâ

Liptonnn

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Kas─▒m 2021
244
648
─░n┼čallah
Kizlar selamlar Benim cocugum hala iyilesemedi bir de kayinvalidem geldi ustune . Pertim cikmis durumdayim .:)) uykusuzluk ve ev isleri beni benden Almis durumda surejli yemek istegim var ama
Abartmadan yiyorum elimden geldigince artik . Dun kahvaltida porridge yedim. Aksam yemegini . Corba pilav ve et yemegi yedim saat 5 de sonrasinda birsey yemedim. Bugun de simitle sucuklu omlet yedim:) wallahi cok yemisim simdi yazinca farkettim ­čśâ
─░n┼čallah ├žocu─čunuz biran ├Ânce iyile┼čir ­čÖĆ­čĆ╗ÔÖą´ŞĆyediklerinize gelince afiyet olsun ­čĄşevde misafir olunca diyet yapmak zor olur tabii

armin83

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2015
2.198
2.941
39
Ben bu dediklerinizi yerken kilo verdim. Porsiyonlari kontrol ediuprdum sadece. Aksam lahmavun pizza falan da yiyordum. Bana cok gelmedi yedikleriniz. Gecmis olsun bu arada

armin83

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2015
2.198
2.941
39
Aksam yarim kase yogurtlu tahil corbas─▒ 1 tabak da tavuk sote yedim. Simdi kahve icmeye gidicez ama midem doldu doydum. Ona yer kalmad─▒. Bu mide bir kac gun az yersem hemen alisiyor. Ufaliyor sanki

Ara ogun de yapt─▒m. Yar─▒m muz ve biraz ├ži─č ay cekirdegi i├ži. 1 tatli kasigi falan.

X