Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

ayyyyy ne güzel şeyler bunlaaarrrr alanlarınn ceplerine bereket zevkli seçimleeer hele o pişmaniyeye bittiimm
Güle güle kullanın yiyin çikolatalarınızı kızlar

Merhaba arkadaşlar. Pek çoğunuzun haberi olabilir ama yinede duyurmakta fayda var. KK olarak Soma için yardım kampanyası başlatılmış durumda. Desteklerinizi esirgemeyin.

canım beğenmene çok sevindim

müzik kutusunu müzkle ilgili herşeyi severım dediğin için düşündüm

eşinin adını bılmedıgımden kurabiyeye tek senın adın oldu

pijamanın üstüne olmasına da sevındım

aaa kurabiye kırlmış mıııı hainler kırdılar demek çikolatada ezilmiş sanırım kitap seçimim biraz tuhaf oldu ama eğlence olsun diyerekten

ayyyy hepsi çok güzel kızlar, ama şu ayakkabılara bayıldımmmm

Bitanecik dostum, kk nın bana kazandırdığı ennn güzel güzelliklerden biri Pantera'mın kendi gibi güzel hediyelerini huzurunuza sunuyorum kızlar
Hediyelerimin toplu hali

hediyelerim geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii benim katilimmmm eylüllll05

[

kızlar hepinizin hediyeleri çok güzeeel

kesene bereket canım benim çok çok beğendim, kurabiye kırılmamış bacım hafif çatlamış ben foto çekerken düzeltiyim derken elimde kırıldı yani sapasağlam geldi paketim merak etme çikolatayı da biz yedik de hediyelere bakarken sadece kabını çektim kitabı da okuyacağım sohbet havasında bı kıtaba benzıyor severım

Çok zevkli seçimler yapmış Eylül, kesesine bereket

bir katil adayım daha elendi böylece

eveeet zevklidir katilcim evlilerin paketleri ulaştıkça sen eleyeceksin lavincim

Benim katilciğim Lavinmiş.Çok mutlu oldum.Hediyelerinin herbirine ayrı ayrı bayıldım.Çok zevkliymiş kendisi Cebine bereket.Gerçektende sürpriz oldu.Kendisini arayıp teşekkür ettim ama birkez daha buradan da teşekkür ediyorum canım. Gelelim hediyelerimee

Kutuyu ilk açtığımdaki manzara çok tatlıydı ellerine sağlık hepsiyle birbir uğraşmıs canım katilim

Bunlar hediyelerimin toplu hali

Kitaplarımın ikiside çok güzel çok isabetli olmuş

Şalımın rengine bayıldım

Askılığım ve magnetlerim.Tam bir magnet hastasıyımdır tevafuk olmuş çok tatlılar

En bi beğendiğim babetlerimm ve çorapçıklarım

Pembiş cüzdanım ve cici bilekliğim

Dudak yumuşatıcım ve En bi sevdiģim çikolataamm

Almak isteyipte biturlu alamadıgım kalpli yumurta şekillendiricım, soyacagım, tuzluk biberliğim

Veeee en tatlılarıda rendeem . Çok bi tatlı Lavincimden tatlı olmasın

Son düzenleme:
Kizlar bunlar neyin hediyeleri 😊 bende istiyorum

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

vuhuuuu harika ötesi şeyler bunlaaaarrrr

En güzel günlerde kullan canımmmmmBenim için bir zevkti.

Ayy hepsi birbirindn güzell ne kadar çok zevkli hatun varmış burda Güle güle kullanalım hepimiz

gülee güleee kullann canımmm çokk güzell en güzellerii pişmaniyeeee

sende gülee gülee kullaann canımmm çoookk güzellerrr

ayyyyy ne güzel şeyler bunlaaarrrr alanlarınn ceplerine bereket zevkli seçimleeer hele o pişmaniyeye bittiimm
Güle güle kullanın yiyin çikolatalarınızı kızlar

herrkess pişmaniyeyey gözz diktiiii eeee herkesee nasipp oladıı canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…