Yaza uygun şekerli parfüm önerisi olan var mı?

liby_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2009
407
5
Arkadaşlar bir türlü parfüm beğenemiyorum. Baharatlı, aşırı fresh, gül kokan parfümleri ve ağır meyveli kokuları hiç sevmiyorum... O kadar çok açık ve orjinl parfüm denedim ki...
Açıkta bargello lacoste touch of pink şurup gibiydi hiç beğenmedim noa bargelloda çok itici bir kokuydu.
DP lady million tiner gibi gucci rush2 çok beğenerek almama rağmen eve gelip sıktığımda çok tiksindim, davidoff echo aşırı fresh ti meyveden ziyade, davidoff cool water fazla fresh, gucci envy me beğenmedim, givenchy nin hepsi ağır geliyor, absolutely nin orjinalini almıltım ertesi gün anneme verdim. Yine escada magnetism hiç bana göre değildi orjinalinide açığınıda kokladım... Tresor in love hoş ama çok ağır ve kadınsı bana göre değil... 20 yaşındayım. Lolita lift kullandım çok şeker ama istediğim gibi değil tam olarak. İssey miyake ve chloe gül suyu gibi geldi bana. Noa çok çabuk uçuyor... Miss dior cherie sıktığımda bir saatten sonra kusasım geliyor... Chanel chance ın çok beğeneni var ama ben beğenmedim zaten herkeste var hypnotic poison gibi. Burbery parfümlerini beğenmiyorum. DG the one çok kadınsı DG light bluea çok limon. Ralph lauren ralph şeker sevimli bir koku ama sanki 15 yaşındaki kız sıksa ona daha uygun gibi geliyor o yüzden kullanmak istemiyorum. 212 sexy öyle bambaşka bir koku gibi gelmedi zaten önce gelen baharat kokusundan nefret ederim. Avon parfümlerinden far away, little black ve wish of love ı beğeniyordum ama hiç kalıcı değiller (far away kalıcı ama yaza gitmiyor daimi parfüm olmaya uygun değil)bende yanımdan geçen kokumu alsın istiyorum ve öyle bir parfüm istiyorumki hem yaz hem kış kullanabileyim. Lütfen yardım edin sürekli parfüm arayışında olmaktan bunaldım önceden tutkuydu seviyordum çeşit çeşit parfümleri ama artık hiçbirşeyi beğenemez oldum... Escada sexy graffiti yi biraz beğenmiştim bu parfüm yazın kullanılabilir mi bilemiyorum. Bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımızın baya bir yardımına ihtiyacım var. :) Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Vaoooovvv demek istiyorum bir kokuyu denediğimde ve benim daimi parfüm olsun istiyorum çok ağır olmadığı sürece britney spears fantasy gibi şekerli kokuları severim ama o şekerli kokunun da yaza uygun olması baymaması gerek. Aynı zamanda açık parfümdede bulabilmeliyim kokumu. Helppppp

Amor Amoru dene cok guzel sekerimsi,
Ben Dior adict shine ide seviyorum biraz daha fresh gibi ama guzel koku yaa,
Mexx classicde guzel sekerimsi.

Gerci bende biraz senin gibiyim,
Kokudan cabuk s,kiliyorum.
Listemde almak istediklerimde:
$16521_StockZoomed.JPG

Eki Görüntüle 366215

amor amoru biliyorum çok klasikleşti lisede kullanmıştım. Ama adict i merak ettim deneyeceğimm yorumuna sağlık :)

Onu almadigima o kadar pismanimki..
Outlette senede bir butun parfumler 25/30 € oluyor.
Bende baskalarini aldim salak gibi..
Halbuki oda cok guzeldiii...
Pisman olup bir hafta sonra dondugumde coktaan bitmisti..

Sekerimsiydi
tam hatirliyamadim..

Ama internetten bakinca icinde amber, yasemin, vanilya, mandalina findik fistik varmista,
Ben hic mandalina koklamamistimkii.. Neyse bin ara pahali satan br yerden kokuyu koklim :KK70:

Arkadaşlar bir türlü parfüm beğenemiyorum. Baharatlı, aşırı fresh, gül kokan parfümleri ve ağır meyveli kokuları hiç sevmiyorum... O kadar çok açık ve orjinl parfüm denedim ki...
Açıkta bargello lacoste touch of pink şurup gibiydi hiç beğenmedim noa bargelloda çok itici bir kokuydu.
DP lady million tiner gibi gucci rush2 çok beğenerek almama rağmen eve gelip sıktığımda çok tiksindim, davidoff echo aşırı fresh ti meyveden ziyade, davidoff cool water fazla fresh, gucci envy me beğenmedim, givenchy nin hepsi ağır geliyor, absolutely nin orjinalini almıltım ertesi gün anneme verdim. Yine escada magnetism hiç bana göre değildi orjinalinide açığınıda kokladım... Tresor in love hoş ama çok ağır ve kadınsı bana göre değil... 20 yaşındayım. Lolita lift kullandım çok şeker ama istediğim gibi değil tam olarak. İssey miyake ve chloe gül suyu gibi geldi bana. Noa çok çabuk uçuyor... Miss dior cherie sıktığımda bir saatten sonra kusasım geliyor... Chanel chance ın çok beğeneni var ama ben beğenmedim zaten herkeste var hypnotic poison gibi. Burbery parfümlerini beğenmiyorum. DG the one çok kadınsı DG light bluea çok limon. Ralph lauren ralph şeker sevimli bir koku ama sanki 15 yaşındaki kız sıksa ona daha uygun gibi geliyor o yüzden kullanmak istemiyorum. 212 sexy öyle bambaşka bir koku gibi gelmedi zaten önce gelen baharat kokusundan nefret ederim. Avon parfümlerinden far away, little black ve wish of love ı beğeniyordum ama hiç kalıcı değiller (far away kalıcı ama yaza gitmiyor daimi parfüm olmaya uygun değil)bende yanımdan geçen kokumu alsın istiyorum ve öyle bir parfüm istiyorumki hem yaz hem kış kullanabileyim. Lütfen yardım edin sürekli parfüm arayışında olmaktan bunaldım önceden tutkuydu seviyordum çeşit çeşit parfümleri ama artık hiçbirşeyi beğenemez oldum... Escada sexy graffiti yi biraz beğenmiştim bu parfüm yazın kullanılabilir mi bilemiyorum. Bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımızın baya bir yardımına ihtiyacım var. :) Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Vaoooovvv demek istiyorum bir kokuyu denediğimde ve benim daimi parfüm olsun istiyorum çok ağır olmadığı sürece britney spears fantasy gibi şekerli kokuları severim ama o şekerli kokunun da yaza uygun olması baymaması gerek. Aynı zamanda açık parfümdede bulabilmeliyim kokumu. Helppppp[/QUO
İlk defa benim koku zevkimde birini buldum:KK52: Ben de o kadar denedim bi tek bi deodorantı beğendim adidasın tropical passion ama onun da parfümü yok işte ona benzeyen bi koku bulabilsem:KK43:

DP lady million tiner gibi gucci rush2 çok beğenerek almama rağmen eve gelip sıktığımda çok tiksindim, davidoff echo aşırı fresh ti meyveden ziyade, davidoff cool water fazla fresh, gucci envy me beğenmedim, givenchy nin hepsi ağır geliyor, absolutely nin orjinalini almıltım ertesi gün anneme verdim. Yine escada magnetism hiç bana göre değildi orjinalinide açığınıda kokladım... Tresor in love hoş ama çok ağır ve kadınsı bana göre değil... 20 yaşındayım. Lolita lift kullandım çok şeker ama istediğim gibi değil tam olarak. İssey miyake ve chloe gül suyu gibi geldi bana. Noa çok çabuk uçuyor... Miss dior cherie sıktığımda bir saatten sonra kusasım geliyor... Chanel chance ın çok beğeneni var ama ben beğenmedim zaten herkeste var hypnotic poison gibi. Burbery parfümlerini beğenmiyorum. DG the one çok kadınsı DG light bluea çok limon. Ralph lauren ralph şeker sevimli bir koku ama sanki 15 yaşındaki kız sıksa ona daha uygun gibi geliyor o yüzden kullanmak istemiyorum. 212 sexy öyle bambaşka bir koku gibi gelmedi zaten önce gelen baharat kokusundan nefret ederim. Avon parfümlerinden far away, little black ve wish of love ı beğeniyordum ama hiç kalıcı değiller (far away kalıcı ama yaza gitmiyor daimi parfüm olmaya uygun değil)bende yanımdan geçen kokumu alsın istiyorum ve öyle bir parfüm istiyorumki hem yaz hem kış kullanabileyim. Lütfen yardım edin sürekli parfüm arayışında olmaktan bunaldım önceden tutkuydu seviyordum çeşit çeşit parfümleri ama artık hiçbirşeyi beğenemez oldum... Escada sexy graffiti yi biraz beğenmiştim bu parfüm yazın kullanılabilir mi bilemiyorum. Bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımızın baya bir yardımına ihtiyacım var. :) Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Vaoooovvv demek istiyorum bir kokuyu denediğimde ve benim daimi parfüm olsun istiyorum çok ağır olmadığı sürece britney spears fantasy gibi şekerli kokuları severim ama o şekerli kokunun da yaza uygun olması baymaması gerek. Aynı zamanda açık parfümdede bulabilmeliyim kokumu. Helppppp[/QUO
İlk defa benim koku zevkimde birini buldum:KK52: Ben de o kadar denedim bi tek bi deodorantı beğendim adidasın tropical passion ama onun da parfümü yok işte ona benzeyen bi koku bulabilsem:KK43:

Napıcaz biz ya ben hala bulamadım kokumu :KK43:

Bir tane nina ricci denedim ama o dediğin değildi sanırım bana fazla baharatlı gelmişti buna da bakacağım canım.

ama sizde çok şey istemişsiniz bütünn parfüme kulp takmışsınızzz
nerdeyse parfüm adı kalmamış ki

Canım sexy graffiti yazın kullanılır mı demişsin tabi bence her mevsime uygun çünkü hem şekerli hem meyveli şeftali gibi kokuyo çok tatlı bence :) britneyde bence yaza uygun kokuları var, fantasy falan şekerli yazın da azcık sıkarsın baymaz :) nina ricci nina kullanıyorum ben ama kokusunu beğenmiyorum. Bu arada d&p den armani ode diye bi parfüm çıkmış bak derim böyle bayan yaz için verdi bana ve şekerli böyle kurabiye gibi :) bu arada bu parfümler her zaman hem orjinalde hem açıkta bulunabilir yani klasik kokular çünkü :)

candy, sexy grafitti, escada collection, armani mania, armani she. hepsi tam senlik bence, bi parfümcüye uğra derim :)

Alien'a bakabilirsin. Denedin mi bilmiyorum. Ben gerçeğini denedim, tatlı bir kokusu var ve çok kalıcı.

Şekerli istiyorsan chanel candy'den şaşma derim ya da wish..

Ya ben armani she kokladım, iğde ağacı gibi kokuyodu hiç beğenmedim. Bi de övenler baya var diye denemiştim :KK43: içindekilere baktım internetten, zaten ne çiçek var ne şeker var ne meyve var böyle garip garip bitki isimleri yazıyodu..

canım o ten rengimizle de alakalı, mesela hypnotic poison olsun armani she olsun, yukarda yazdıklarımın hepsi çok yakışır bana:) açık tenliyim. çok beyaz tenliysen, esmersen, buğday tenliysen değişiyor yani. ben inanmazdım buna ama doğru :)

X