Yazarlıkla ilgili bir soru? Fikir istiyorum?

vhjvgfjvgy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
1
0
27
Ben bir yazarım ve sizden bir fikir almak istiyorum. Lütfen düzgün ve doğru cevaplar verin. Hikayemde bir tane kız var ve ona aşık olan bir erkek var. Erkek, yani esas oğlan, kızın peşinde koşuyor ama kız ilk başlarda onu istemiyor ve sürekli reddediyor ama erkeğin kızdan vazgeçme gibi bir isteği yok ama kızı da çok fazla bu konuda rahatsız etmiyor. Bir de bu erkeğin bir arkadaşı var (2. erkek) o da kızdan hoşlanıyor ve ilk önce kızdan hoşlandığını farkeden de bu arkadaş. Çocuğun arkadaşıyla kız bir gece sarhoşken birlikte oluyorlar yani kafalar gidik o sırada. Kızımız bu çocuğun ondan hoşlandığını bilmiyor ama.
Kızımıź çocuğa bunun bir hata olduğunu ve unutulması gerektiğini söylüyor çocukta bunu kabul ediyor. Bir süre sonra kızımız esas oğlandan hoşlandığını fark ediyor ama çocuğun arkadaşıyla birlikte olduğu için kız çocuğa ondan hoşlandığını söyleyemiyor ve çocuktan sürekli kaçıyor. Bu sırada esas oğlanımızda kızın ondan hoşlandığını anlıyor ama neden sürekli kendisinden kaçtığını bilmiyor. Kız bir süre sonra dayanamayıp esas oğlanımıza her şeyi anlatıyor ve çocuk her ne kadar kıskansa da bunun bir sorun olmayacağını ve kızla 2. erkeğin yaşadığı şeyin sonuçta bir hata olduğunu kabul ediyor ve kızla sevgili oluyorlar. Çocuk her ne kadar belli etmese de bu olayı kafasına çok takıyor ve kıskanıyor. Size sorularım şu sekilde;
1. Siz esas oğlanın yerinde olsaydınız ne yapardınız ve nasıl hissederdiniz? Bu durumdaki tavrınız ve tutumunuz ne olurdu?

2. 2. Erkeğimizin yerinde olsaydınız her ne olursa olsun, kız her ne kadar baskasından hoşlanıyor olsa da duygularınızı söyler miydiniz?

3. Kızımızın yerinde olsaydınız ne yapardınız?

1) 2. Oğlanı hayatlarından çıkarmaları şartıyla kızı kabul ederim ama içim içimi kemirir ve kıza güvenemezdim hiç kimse hele de bir erkek tamam sorun değil deyip böyle şeyleri sineye çekmez illa ki kadının yüzüne vurur bir de gider üç gün sonra o kızı da aldatır bu şerefsizler.
2) 2. Oğlan beraber olmalarına rağmen niye söylemiyor hislerini yani fırsat gelmiş ayağına konuş gitsin. Eğer çok seviyorsam söylerdim bir birliktelik yaşanmış yani.
3) Kızın yerinde olsam kime ne his duyuyorsam onla olmak isterim sadece

Bir de yazdigin hikaye 15 18 yasinda birinin yazacağı bir şey gibi böyle bir hikaye insanın kafasına pek oturmuyor kızın yerine erkek erkeklerin yerine kizlar oluyor genelde cunku. Açıkçası biraz genç kız edebiyatı seziyorum.

X