Yazın meme büyütme ameliyatı yaptıran var mı?

Merhaba öncelikle şu an çok memnunum bu ay tam olarak kendi memem gibi hissediyorum 2 ay olmuş bile çok çabuk geçti gerçekten bende burada yazılanları ecel teri dökerek okuyordum bir gün bende olup ağrı süreçlerini atlatıp yazabilirmiyim diye sizi çokççok iyi anlıyorum😊ilk günler tabiki ağrı oluyor ağırlık baskı fakat dayanılmayacak şeyler inanın değil ameliyattan 4 saat sonra çorbamı eşim içirdi sonra hemen kalkmak istedim yürümek çok iyi geliyor akşam yemeğimi kendim yedim ağrı kesicimi içip oturmaya devam ediyordum elimiz bile kesilse canımız yanıyor sonuçta Utku bey çok iyi iş çıkardı bende ne morluk ne şişlik olmadı ilk günden beri protezler olması gereken yerde burada çok yukarıda inermi diye soranlar oluyordu çok endişeliydim açıkçası ben 1 ay dolmadan tatile gittim yorulduğum günler akşamları biraz ağrım oldu çok tez canlı olduğum için her işe ben kalkıyordum bunu sakın yapmayın gerçekten🥲 aklıma gelenler bunlar rahat olun şu an çok mutluyum gerçekten ertelenecek bir şey değil istediğinizi sorabilirsiniz. Bu arada ameliyata altıma eşofman iç çamaşırı ve çorapla girdim sadece üst çıplak kalıyor çıkınca titreme geliyor aklınızda olsun kalın giymeye çalışın havaya aldanmayın 😅ne zaman ameliyatınız acaba?
Çok teşekkür ederim 🙏🏼 Bunları bildiğim iyi oldu önümüzdeki hafta içi oluyorum allah nasip ederse. Korseyi ne kadar sure taktınız

Konum var oradan detaylı sürecimi takip edebilirsiniz sürekli güncelliyorum ♥️ dr. Onur Gökdemir'e ameliyat oldum ücreti 26.250. ameliyatları Medicana bünyesinde yapıyor. 300 cc high profil yuvarlak protez takıldı. Arion markaya beraber karar verdik, ben çok zayıf olduğum için daha çabuk yumuşayan bir protez olsun istedik. Dual plane yapıldı operasyonum
Merhaba memnun musunuz

X