Yazlık arsa için "YER" kararsızlığı!!

Nerdesiniz bilmiyorum ama Edirne keşan erikli ege denizi saroz körfesi dünyada kendini temizleyen üç denizden biri yosun taş yok dalga yok çarşaf gibi derin değil balıklar ile yüzersiniz merkezide bir yer bim A101 Migros var kaçartane zaren tatil siteleri var sayısızca İstanbul a baya yakın günübirlik gidilir Allah bana o şansı verirse kesinlikle erikli 🤲🏻
Öneri için teşekkür ederim hiç o taraflara gitmedim..güzel yerlerdir mutlaka 😊

Merhaba, Balıkesir ya da dikili değil ama biz Urla’nın zeytineli köyünden Bi arsa alıp yaptırdık. Denize 2,5-4 km arası. Aldığınız yere bağlı. Denizi çok güzel. Tertemiz ve sığ. Çeşme ılıcaya, Urla’ya yakın.
Hayırlı olsun. Sağlıkla huzurla oturun inşallah 😊

Ege soğuktur. Bunu kabullenmek lazım.

Bodrumun bile bir antalya kadar sıcak değil denizi.

Ben balıkesir ve çanakkkale severim.

Param olsa ilk tercih edeceğim yerlerden biri erdek olurdu. Arka taraftaki küçük köylerinde hem denize sıfır yazlığınız olur.ve hem de ucuza gelir. Dayım eşine doğum hediyesi olarak erdekten yazlık almıştı. Hem de uygundu.

Ama denizi sizi tatmin etmeyebilir.

Çok param olsa ilk tercih edeceğim yer ise kuşadası olabilir. Ben kuşadasının denizini cok cok sevdim. Ama cidden pahalı olur.

Bodrum çeşme ayvalık marmaris vb de fiyat olarak ciddi fark atıyor.

Didimi pek sevmedim.

Burhaniye tatil beldesi gibi ama değil gibi de. En azından kalabalik değil. Ben seviyorum. edremite ve ayvalıka çok yakın olmasi ciddi bir artı. Ama suyu çok soğuk.

Turkiyenin her yerini gezdim. Ege ve karadeniz cennet köşeleri bu bir gercek.

Ama henüz çanakkale kadar sevdiğim bir yer olmadı❤ param olsa hic affetmem. Gider gelibolu yarımadasindan kendime yer alırım ❤

Bu sebeple tarafsız olamayip çanakkale yakınlarını önermiş oldum 😊

Insallah icinize sinen bir yer bulursunuz. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Marmaris çok güzel ama aşırı elit ve pahalı.

Ciddi bir meblağ ödenmeden 1 metre yer bile alınmaz.

Ben de çok sevmiştim. Ama nasıl bir fakirsem aklıma bile gelmedi. Gelemedi 🤣
Ben Marmaris'ten almayı düşünüyorum inşallah evet pahalı ama almışken değsin 60-70 bin fazla olsun Marmaris olsun😄

Rabbim başka dert vermesin insallah. Dilerim gönlünüze göre olsun herşey.
Amin.. Rabbim size de gönlünüzden ne geçiyorsa en hayırlısını versin..😊 samimiyetiniz öyle güzel geçti ki bana :KK36:

bu konuyu gerçekten keyfi açmadım 😕 öyle bir çıkmaza girdim ki..şartları zorlayarak yaptıracağım bi yazlıkta pişman olmak istemiyorum..

Amin.. Rabbim size de gönlünüzden ne geçiyorsa en hayırlısını versin..😊 samimiyetiniz öyle güzel geçti ki bana :KK36:

bu konuyu gerçekten keyfi açmadım 😕 öyle bir çıkmaza girdim ki..şartları zorlayarak yaptıracağım bi yazlıkta pişman olmak istemiyorum..
Sadece iyi dilek dilemek için yazdım 😊

hiiiiiiiç pişman olmayacağınız biyer.
Türkiyenin heryerini gezmiş biri olarak , deniz suyu ısısına kadar tarafımdan onaylanmış( ne bunaltıcı sıcak bir su nede buz gibi dondurucu) , gümüldür özdere diyorum.yalnız özdere deyince 3-4tane koy var.benim bahsettiğim paloma pasha otelin dibindeki plaj.denizine aşık olacaksınız.özdere gelişmiş sayılmaz ancak kuşadasına araba ile 15dk.

hiiiiiiiç pişman olmayacağınız biyer.
Türkiyenin heryerini gezmiş biri olarak , deniz suyu ısısına kadar tarafımdan onaylanmış( ne bunaltıcı sıcak bir su nede buz gibi dondurucu) , gümüldür özdere diyorum.yalnız özdere deyince 3-4tane koy var.benim bahsettiğim paloma pasha otelin dibindeki plaj.denizine aşık olacaksınız.özdere gelişmiş sayılmaz ancak kuşadasına araba ile 15dk.

Evet Özdere güzel yer

Ürkmez i bilir misiniz

yıllar önce bir seferinde oralardan kıyıdan kıyıdan gidip kalacak bir yer buluruz belki dedik

neyse Ürkmez de yemek yedik

hesap bir geldi anormal bir baktık içinde garip garip şeyler itiraz ettik

neyse dönüşte bu sefer yolun karşısında bir yere girdik yine yedik

yine hesap geldi bu sefer de bakayım dedim beyin, ciğer vs bir şeyler eklenmiş biz pide yedik altı üstü

bu durum üzerine o civarların yol üstü dolandırıcılık mekanları olduğu kanaati oluştu bizde Özdere tatilleri de hayal oldu

Evet Özdere güzel yer

Ürkmez i bilir misiniz

yıllar önce bir seferinde oralardan kıyıdan kıyıdan gidip kalacak bir yer buluruz belki dedik

neyse Ürkmez de yemek yedik

hesap bir geldi anormal bir baktık içinde garip garip şeyler itiraz ettik

neyse dönüşte bu sefer yolun karşısında bir yere girdik yine yedik

yine hesap geldi bu sefer de bakayım dedim beyin, ciğer vs bir şeyler eklenmiş biz pide yedik altı üstü

bu durum üzerine o civarların yol üstü dolandırıcılık mekanları olduğu kanaati oluştu bizde Özdere tatilleri de hayal oldu
:) özdereye dolandırıcı dolu diyorsanız bence bodrum çeşme foça vs gibi yerlere hiç gitmeyin.ayrıca dolandırıcı olmayan bir yerler ya da sektör kaldıysa söyleyin bizde oraya yerleşelim.

:) özdereye dolandırıcı dolu diyorsanız bence bodrum çeşme foça vs gibi yerlere hiç gitmeyin.ayrıca dolandırıcı olmayan bir yerler ya da sektör kaldıysa söyleyin bizde oraya yerleşelim.

Aklıma geldi sadece

Bodrum Foça Çeşme de hiç gelmemişti ama orada hem giderken hem gelirken başımıza gelince dikkat çekti

😀😀😀

Merhaba, Balıkesir ya da dikili değil ama biz Urla’nın zeytineli köyünden Bi arsa alıp yaptırdık. Denize 2,5-4 km arası. Aldığınız yere bağlı. Denizi çok güzel. Tertemiz ve sığ. Çeşme ılıcaya, Urla’ya yakın.
Yoğunluktan cevap yazamadım..zeytineli köyünde imarlı arsa yok.

Acaba denizi sıcak şöyle 5 ay denize girilecek zamanı olan Muğla da neler vardır ya. Ben yazlık için değil de temelli yerleşmek için düşünüyorum 1 sene içinde. Aslında kaş çok hoşuma gidiyor ama temelli yaşamak içindir nasıl bilemedim.
Köyceğiz çok güzel

X