Yazz Dogum kontroll ilaci kullananlar

gurbetci38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
23
16
36
Merhaba Hanimlar, aranızda yasmin kullanip kilo alan siskinlik yasayan ce bunyuzden yazz a geçiş yapip memnun kalan varmi. Deneyimleriniz nelerdir yardımcı olurmusunuz 🌼

Yeni nesil doğum kontrol hapları su tutmuyor aslında, çoğu doktor eskide kaldı onlar diyordu. Şaşırdım 🥲 Ben Yasmin'i bırakınca duba oldum veremedim de hayırlısı 😅 umarım halledersiniz 🫶🏿

Ben yasmine başlayınca diyet yapmadan 5 kg verdim reglimi düzene soktuğu için, bırakınca alacağım gibi geliyor bana da :KK70:

Yasmin hiç kullanmadım ama doktorum zaten içeriği koruyuculuğu aynı diye yazz önermişti bana 5 6 ay kadar kullandım hiçbir yan etki görmedim çok memnun kaldım hamilelik sonrası yine yazz a devam etmeyi düşünüyorum 🙂

Ben yasmine başlayınca diyet yapmadan 5 kg verdim reglimi düzene soktuğu için, bırakınca alacağım gibi geliyor bana da :KK70:
Ay ne güzel ya bende aldıkça alıyorum ikinci kızım 6 aylıktı yasmine başladığımda şuan 5 yaşında ve ben nerdeyse bu zaman içinde 10 kg aldım. Yasmini iyi diye tercih etmiştim dr da önermişti ama maalesef bünyemle pek uyum sağlayamadı sanırım. Ben bunu bundan 20 sene önce aşırı adet sancim oluyordu onun için vermişti dr o yüzden kullanıyordum.

Bana da doktor yazz onerdi yan etkisi az diye bende tam tersi en yan etki yapan kilo aldiran oldu. Bunun yan etkisi daha fazla dedigi hic yan etki yapmadi. Bunyeden bunyeye degisiyor haplar malesef.

Yazz kullanıyorum. Ya zor dönemime geldi ya da yan etkisi bilmiyorum psikolojik gelgitler yaşadım biraz. Bazen ara kanama yapıyor. Ama kilo sorunu falan olmadı ki bu dönemde diyet yaptım kilo verdim kolayca. Bünyeden bünyeye değişiyordur elbet denemek lazım 😬

Yazz kullanıyorum. Ya zor dönemime geldi ya da yan etkisi bilmiyorum psikolojik gelgitler yaşadım biraz. Bazen ara kanama yapıyor. Ama kilo sorunu falan olmadı ki bu dönemde diyet yaptım kilo verdim kolayca. Bünyeden bünyeye değişiyordur elbet denemek lazım 😬
Teşekkür ederim🌺

Ay ne güzel ya bende aldıkça alıyorum ikinci kızım 6 aylıktı yasmine başladığımda şuan 5 yaşında ve ben nerdeyse bu zaman içinde 10 kg aldım. Yasmini iyi diye tercih etmiştim dr da önermişti ama maalesef bünyemle pek uyum sağlayamadı sanırım. Ben bunu bundan 20 sene önce aşırı adet sancim oluyordu onun için vermişti dr o yüzden kullanıyordum.
Kilo yapmasına şükredicek durumdayım bende aşırı kuruluk yaptı maalesef yani bende de farklı yan etkisi var :KK43:

Bende de bir ara yaptı geçti sonra. Yıllar önce başka marka kullanmıştım hiç yan etkisi yoktu ama üretmiyorlarmış artık 🥺
Doğrudur yani öncesinde de ilişkiye giriyorduk hiçbir problem yoktu, yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum başladığımdan bu yana aşırı kuruluk oluyor. Direkt haptan yani eminim, bilmiyorum değiştirsem geçer mi :/

X