Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B BitterCikilata
Birde kuzum göbek fıtığı var doktor 1 yaşına kadar geçer dedi ameliyatlık birsey yok
Ama benle aynı doğum yapanlar var bir tanesine doktor 1 yaşında ameliyat olması gerek demiş neye göre diyorlar acaba
Bizim doktor dediki oradaki kaslar zayıf olduğu için çıkıyor dedi büyüdükçe içine girecek dedi .
Doktoruma güveniyorum ama içimde yinede kaldı bu
Göbek fıtığı genelde geçer ameliyatlık değildir. Onunkinde farklı bir durum gelişmiştir genelde iki yaş içinde kendi kendine düzelir..

Göbek fıtığı genelde geçer ameliyatlık değildir. Onunkinde farklı bir durum gelişmiştir genelde iki yaş içinde kendi kendine düzelir..
Hayırlısıyla inşAllah dediğin gibi olur tatlım
Birde sünnet olayımız var dönmeye başlamadan yaptır dedi doktor
Arkadaşım 1 hafta önce yaptırdı çocuğu belden uyuşturmuşlar daha küçücük ya :KK43:
Ameliyathaneye anne babasını almamışlar küçük kuzum içli içli ağlamış kasılmış
Benim bulduğum doktor ya meme emerken yada biberonla emerken yapıyor uyuşturmadan anne kucağında

Ya
O zaman benimki ya atak haftası yada gazdan böyle değişik bir döngü
Allahım şifa versin o yavruyada
Evet annelik güzel duygu ama çok zorluyor bazen için gidiyor :KK43:
Sana diyim o ilk aylarda çocuğun ne doyduğundan ne gazı olup olmadığından kısacası tam olarak ne derdi olduğundan asla emin olamıyorsun. Her bebek de bir değil bir fitratlari var onların da. Kimi sakin oluyor kimi çok ağlıyor. Stresli bir dönem yeni annelik sonuçta bir anda bir insandan daha mesul oluyorsun. Bir süre sonra bakıyorsun ki o geçiyor bu çıkıyor o geçiyor bu çıkıyor alışıp gidiyorsun akışına😅
Benim elimden 5000 çocuk geçmiştir net ama gel gör ki kendi beben oldu mu yine o mu bu mu emin olamıyorsun. Velhasılı akışına bırak gitsin Allah sağlık sıhhat versin inşallah sağlıklı büyüsün gerisi oluyor gidiyor napcan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X