Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alanım yok pratisyenim😊

Kız olsun daha napsin bakmışlar işte güzel yaparlar yine alışırsın kız bir yerden sonra her şeye alışılıyor.
1 çocuk hiç çocuk diyorlar ama bana 10 çocuk gibi geliyor 🤣 birde 2.ciyi soruyorlar o sezeryan ağrısını unutana kadar asla

Kuzu bende 2 hafta önce lotus pasta almıştık inanki bir silme çatal aldim o hafta artı çıktım keşke bu kadar kasmadan 1 dilim doya doya yeseydim zoruma gitmezdi🤣
Menekşe bu bir işaret :KK53: :KK70: M Mavi

Sezeryan kendi tercihin miydi? Ben normal doğumdan acayip tırsıyorum 😒
Hiç korkma...herkesin deneyimi farklı o konuda.tabiki ağrı var ama bebek dogduktan sonra hayat normale dönüyor 😁..iki bebeğimi de 110 kilolarda doğurdum.zor olur dediler sezeryan olur kesin dediler.ama doktorum çok güven verdi...
Ikisi de normal oldu...hatta ikinci yolda dogacakti nerdeyse 🤣🤣🤣
Tabi sezeryan gerekliyse o olmalı...😌

İçeceksin maya su benim hassas noktam😆🤣
ahahah ya normalde içerimm, en az 2 litre. Ama şu ara böyle sanki midemde bulantı var gibi, yemek yerken yok :KK45:
Hehee cok beklersin ondan sonra gider kasların ☠️☠️☠️☠️
ay evet hoca da dedi bunu, kaslardan azalma gibi vardı geçen hafta. Sıvı oranın düştüğü için sanki kastan gitmiş gibi duruyor
Al yanına bir 500ml daha
Aldım aldım yudum yudum içicem artık. Midem bi tuhaf sıvı şeyler zorluyor gibi

Hiç korkma...herkesin deneyimi farklı o konuda.tabiki ağrı var ama bebek dogduktan sonra hayat normale dönüyor 😁..iki bebeğimi de 110 kilolarda doğurdum.zor olur dediler sezeryan olur kesin dediler.ama doktorum çok güven verdi...
Ikisi de normal oldu...hatta ikinci yolda dogacakti nerdeyse 🤣🤣🤣
Tabi sezeryan gerekliyse o olmalı...😌
Bakalım artık hayat bana neler gösterecek :KK15:

Screenshot_20221205-140907_Samsung Notes.jpg

M MissHayaLet Ölçülerimi aldım bacum. Ben sonuçtan baya memnunum 😍 bak bakalım sence nasıl?

Bayaaa bayaa iyii, tebrikler :KK200:
Teşekkürler bacum 🥰 valla bende hissediyorum şekiller alındı kalçam falan bacaklarım bi güzelleşti 😍 kilo çok vermedim ama sporun aşırı faydasını gördüm . Kıyafetler bollaştı üstüme

Yok canım 2 hafta karın çevresi geriliği vardı riske atmamak için yoksa bebek dönmüştü gelişi güzeldi zorlamayalim dedi doktor
Hep normal doğum yapmak istemişimdir ama maalesef 2 hamileliğimde de sıkıntı yaşadık ikiside sezaryen. İlki sezaryen olduğu için 2. Otomatik olarak sezaryen yapacaksın dediler . Çok denedim kabul eden doktor bulmak için çabaladım ama olmadı oda 4 hafta erken almak zorunda kaldılar .... 2. Bebeğim prematüre doğdu

Teşekkürler bacum 🥰 valla bende hissediyorum şekiller alındı kalçam falan bacaklarım bi güzelleşti 😍 kilo çok vermedim ama sporun aşırı faydasını gördüm . Kıyafetler bollaştı üstüme
Maşallah canım çok iyi incelmissin gerçekten 1 ayda🤩

Maşallah canım çok iyi incelmissin gerçekten 1 ayda🤩
🥰 İnşallah hepimiz daha güzel inceliriz bacumm 😍 ama evet verdiğim kiloya nazaran incelme çok iyi gördüm bende ölçü alınca iyice hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X