Yeğenime takı takacağım diyen eşimle tartışıyoruz.

Eğer bu eşinizin ailesinde önemsenen bir adetse tören yapsanız da yapmasanız da amcasının da oğlunuza takması gerekirdi. Sonuçta hastane ya da eve ziyarete gelmiştir muhakkak. İstememekte haklısınız yani.

Ama şimdi törene eli boş da gidilmez. Ayrıca eşiniz kararlı ve sizin fikrinizi çok da dikkate almayacak gibi görünüyor.

Ben çocuklara düğün yapmadim, taki da takilmadi.

Kayinbiraderim düğün yapti, esim taki da taktı, cocuga hediye de götürdü ayrica. Ben farkli bir sebeple katilamadim dugune.

Ama bizim aramizda hic sorun yok, takiyi da yakin aile bireylerine borc gibi gormuyorum. Imkanim varsa o bana takmasa da takatim. Imkanim yoksa taksa da takmam, yapacak bir sey yok derim.

Sizin araniz cok kötüymüş, ustune de sizin olmayan dugununuz masrafliymis. Sanki olsaydi da kayinbiraderiniz zaten takmayacakmis diye dusundum. Sizin yerinizde olsam ben de takmak istemezdim galiba ya. Yine de bunun icin kavga eder miydim, sanmiyorum.

Erkekler hatta sadece erkekler de degıl, insanlar genelde sevdiklerine laf söyletmezler, haklarında biri yanlış konuşsa savunurlar, tabi bu da sevip değer vermesinden kaynaklı..kaldı ki kötü söz söyletmek.. bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok.. kendimden pay biçiyorum biri sevdigim deger verdigim birine laf söylese hemen içgüdüsel olarak savunmaya geçiyorum ki bu hepimizin hayatında birkere de olsa başina gelmiştir.. azcık düsünseniz sizin de geçmişte sevdiginize bi laf söylendiginde hemen savunmaya geçmişliginiz olmuştur,hatta deger verdiginiz kişi hatalı olsa dahi yine de laf söyleyene karşi savunmuşlugunuz olmuştur . adı üstünde sevmek deger vermek tam olarak böyle birşey.. burdan yola çıkarsak eşim beni çok seviyoru bi bırakın

İçinden takmak geliyor bırakın taksın. Kardeşiyle onun arasında ki birşey.

Su zamana kadar ozel mesaj yoluyla sadece "prenseslerin annesi"yle iletisim kurdum oda sapik gibi dadandi o kadar ki kankaliktan uzagim yani kanka olduk o zaman
Yazık etmişsin kendine, girme premsesin radarına ora dipsiz kuyu valla yolun izin şaşırırsın..

Takmayna zırnık yok asFaaghahaj

Ne kadar naif yazmışsınız ama maalesef yorumları baştan okumamissiniz. Bir kaç kişi saldırıya geçince onları kızdırmak adına böyle şeyler yazdım yoksa herşeyi ölçüp tartacak kadar akilliyim.ama yine de çok teşekkür ederim

Kaynım bana hele bir küfür etsin ağzını yırtarım onun. Kim ne yapmışsa yapılmasından yanayım. Eş tarafını pek sevmem. Ama görümcem oğluma çeyrek yaptı diye oğlunun sünnetine bende çeyrek yapacağım. Abim ne düğünümde ne de doğumumda yaptı birşey. Bende onun çocuklarının sünnetine yapmayacağım. Kim laf ederse de etsin. Milletin enayisş ben değilim

Onlarinki
Evlat sizinki bostan korkulugu mu

Valla onca kufur kiyamet olmus esin zaten seni dinlemeyecek.. bence kocan mal gibi kendini kullandirmaya alismis.. arada sende kayniyorsun

Kotu birsey dememis.. yani baya seni ezdirmis kocan..sende hatir icin cig tavuk iste.. ama degmez inan

Ben kısasa kisasciyim.Erkek kardeşi takmadiysa bende takmam.Bende ev gecindiriyorum kimseden zengin değilim derim

durumunuz varsa takın . bana takıp takmamaları onemlı degıl ki:) ben severım cocuklara bısı almayı takıyı tokayı :) durum yoksa ayıp olmaz . ınsanların maddı durumlarrı 2 3 yılda yerın dıbıne gırdı. e ben alamadım dıye trıp yapıp ayıp oldu dıycekse oyle kardese gerek yok. ama dedıgım gıbı alabılıyosanız sıze ot bıle getırmemıs olması sızın onlara verdıgınız degerı degıstırmemelı. kişi fıtratına gore hareket eder ben verıcıyım.. bazısı yıyicidir:) ve kerızlık olarak da gormem :) o ayıp oluru sızı ıkna etmek için dedi aslında yegenıne hediye almak istiyor gibi geldi bana :)) bence yersız bı kavga olur:)

Keşke konunun içeriğine bunu da yazsaydın da, insanlar ona göre yorum yapsaydı. Benim düğünümde takı takmadılar diye, eşinin yiğenine takı takmasını istememek başka, bana hakaret ettiği için ona takı takmasını istemiyorum demek başka!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…