Gelinlik Modelleri Yeliz Yeşilmenin gelinliği.....

Gıcık şeyalsanaalsanasmile

damat sanki işkenceye gider gibi. Ve kızın yanınd açok yaşlı duruyor. Kaç yaş var aralarında acabaCADIARZU

Gelinlikle tül yumağı gibi, hoş değil.

2 sene sonra boşanırlar ahada buraya yazıyorum, kuzu dediydi dersiniz.benneyaptımki

kesin, zaten yeliz, ali ve alinin eski karısı, şeytan üçgeni, çok garip bilişkileri vardı hatırladığım kadarıyla, nedense bebeğe acıdım biraz, bahtı güzel olsun bebişin diyelim:hulya:

ay sonunda bu adamla evlenebilmiş mi, eski karısı nasıl düğünü basmamış hayret, yinede burunlarından getirmiştir eminim, gelinliğinde dekolte kısmı hoşuma gitmedi, bel göbek kısmı da hoş değil, daha kilo kapatan bi model olabilirdi:hulya:

Ay kim bu adam, biriniz cevap verin, aaaaa, çatlıycam lan meraktan.alsanaalsanasmile

Eski karısı çirkefmikine, niye basıyor düğünü.bilmiyorumkismile

saçını beğenmedim çok abartılı
duvak çok uzun ve dantel olduğu için çok ağır duruyor.
damadı sanki zorla evlendiriyorlar yüz ifadesi çok sert , damatlık çok sıradan...
beğenmedimmmm

Ay kim bu adam, biriniz cevap verin, aaaaa, çatlıycam lan meraktan.alsanaalsanasmile

Eski karısı çirkefmikine, niye basıyor düğünü.bilmiyorumkismile

kıs bu yeliz eskiden böle bi adamla sevgiliydi. adamın karısı bu yelize saldırdıydı. saç baş yoduydu. sonracıma o kadın şarkıcı olduydu. tee eski günler... bu kadında nerde zengin çirkin evli onları buluyo.. sempatiksalakcinni

Bisürü kötü detay var yaw, kendimi modaci gibi hissettim:))

Bi kere o alakasiz sapsari topuz olmamis, kendi sac rengiyle uzaktan yakindan iligisi yok..

Kolye vasat, beyaz gelinligin üzerine siyah kordon olur mu hic..

Damat cok egreti durmus yaninda, neyse allahim günah yazma.. yorum yok..

Mutluluklar...

(dedikodu: bu adam evli degilmiydi yillar önce karisi cikmisti tvlere, yelizi kötülüyodu?)

kıs bu yeliz eskiden böle bi adamla sevgiliydi. adamın karısı bu yelize saldırdıydı. saç baş yoduydu. sonracıma o kadın şarkıcı olduydu. tee eski günler... bu kadında nerde zengin çirkin evli onları buluyo.. sempatiksalakcinni

ohhhh yarasın, iyice yolsaydı bari yelizialsanaalsanasmile

Adam evliydi he bide, karısına helal olsun.:nazar:

ohhhh yarasın, iyice yolsaydı bari yelizialsanaalsanasmile

Adam evliydi he bide, karısına helal olsun.:nazar:

valla güya adam yelizden önce boşanma davası açmışmış bilemiyorum tabii, hepside yalan söylüyodu bence, valla adamın eski karısından benim gözüm çok korkmuştu, kadın makinalı tüfek gibi konuşuyodu, full makyaj, estetik çıkmış çocuklarıma mandalina alamıyorum falan diyodu hatırlarsın belki, sonra önce şarkıcı sonra emlakçı sonra muhtar oldu:roflol::roflol:
bu estetiksiz hali eski karısının:hulya:

arsivimage.aspx

bu arada, yelizin o gelin çiçeği ne öyle ya, çiçeğe benzetemedim ben, ve çok mutsuz görünüyo bence ikisidise:hulya:

Son düzenleme:
eski karısı dizidede oynadı gecen gördümm
saçını yolmuştu oliviumda yeliz yeşilmeninn :):):)))

o nasıl bir taç o nasıl bir saç olmuş öyle..:1ninca:
çok itici olmuş.. :umursamaz:
adamında surat beş karış zorla evleniyo belli...:1closedeyes:

Adam evliyken Yeliz adamın karısından bi ton sopa yemişti."O benim abim, hatta babam yaşında, öyle birşey yok" demişti. Şimdi babam dediği adamın çocuğu karnında, o babam dediği adamın karısı ve çocukları kapı dışında. Sonra da evlilikleri uzun sürmüyor deniliyor, alınan ah'lar yerde kalmıyor.
Kafasındaki sarı saksı da, damadın (babası !) kıyafeti de , gelinliği de, koca göbeği de hiç olmamış.

evet bu kadindi.. tvlerde cikiyodu..
bu arada suratlari bes karis cidden.. zorla sanki ha..kaydirigubbakcemile3

o şaç ne öyle yahuu kavuk gibi sanki bakın evlendik işte dermiş gibiler bi düğün yapalımda evlenmedi demesinler ayrıca cok erken davranmıslar düğün için daha 3.5 ayları daha varmıs aklinialirimsmile

Bunlarda ar,namus yok ki.Reziller.Milletin yuvasını yıkıp,yuva kurmaya çalışıyorlar.O yuva başınıza yıkılır inşallah da siz de altında kalırsınız...alsanaalsanasmile

aaaaaaaaa budamı ewlenmişşş yaa..o nasıl bi sac ole aynaya bakmadan cıkmıs herhall kaydirigubbakcemile3 bide hamile kalıp ewlenmek moda oldu heralde..sadece duwagı hosuma gittii

valla güya adam yelizden önce boşanma davası açmışmış bilemiyorum tabii, hepside yalan söylüyodu bence, valla adamın eski karısından benim gözüm çok korkmuştu, kadın makinalı tüfek gibi konuşuyodu, full makyaj, estetik çıkmış çocuklarıma mandalina alamıyorum falan diyodu hatırlarsın belki, sonra önce şarkıcı sonra emlakçı sonra muhtar oldu:roflol::roflol:
bu estetiksiz hali eski karısının:hulya:

arsivimage.aspx

bu arada, yelizin o gelin çiçeği ne öyle ya, çiçeğe benzetemedim ben, ve çok mutsuz görünüyo bence ikisidise:hulya:

nasıl bi hafızadır buuuuu :1shok::1shok:eek: adam bu adamıydıbilmiyorumkismile o günden bugüne pek semirmiş

X