Gelinlik Modelleri Yeliz Yeşilmenin gelinliği.....

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
ŞARKICI Yeliz Yeşilmen, işadamı Ali Uğur Akbaş’la, Sevgililer Günü’nde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

burada 5.5 aylık hamile.....

duvak cok uzun ve tamamı dantel olması cok begenmedım..sanırım guzel durmamıs bence sonradan cıkartabılse ıdı guzel olurdu...
boynundakı kolyede malesef olmaması gerekırdı..
keşke goz makyajınıda pembe tonunda yaptırsa ımıs ruj ve allıoga uyum saglardı..
ve sanırım sacında porztıj var..dogalıkdan eser kalmamıs..
cıcegıde cok bastı durmus..
gogus kısmı tam oturmamıs gelınlıgın sankı.
yada bıraz daha duzgun olabılırdı..
damat beyın ıse normal ış kıyafetı gıbı ..
ış yemegıne gelmıs sanırım..
bıde bıraz mutsuz gorunuyo..

gelin saçını beğenmedim..

gelinlik sıradan bir hamile için tasarlanabilinecek en normal gelinlik..

hülya avşarınki daha güzeldi..

Demek ki evlenmek için hamile olmaları lazım bunların.Hiç de sevmem bu kadını:umursamaz:

Son düzenleme:
Gıcık şeyalsanaalsanasmile

damat sanki işkenceye gider gibi. Ve kızın yanınd açok yaşlı duruyor. Kaç yaş var aralarında acabaCADIARZU

Gelinlikle tül yumağı gibi, hoş değil.

2 sene sonra boşanırlar ahada buraya yazıyorum, kuzu dediydi dersiniz.benneyaptımki

anam o adamla nasıl evlenmiş yav güzelde kızdı bu ama azcık aptaldı dimiCADIARZU
yav ben o adamı gece görsem korkarım yaa çok zengindir kesinkafamçokkarıştı

anam o adamla nasıl evlenmiş yav güzelde kızdı bu ama azcık aptaldı dimiCADIARZU
yav ben o adamı gece görsem korkarım yaa çok zengindir kesinkafamçokkarıştı

Kim kız bu adamCADIARZU

Zengindir tabiki, kız eh fena sayılmaz ama aptal yaaa, ciddi söylüyorum. Şu iki kızkardeş varya hani salak salak TV de program sunuyorlarmış, ha onlar ha bu kız.akannehir

Ne gelini..
Ne gelinliği..
Ne damadı..
Ne damatlığı..
Ne gelin saçını..
Nede kafasına taktığı o tacı beğenmedimmm :eek:lmaz: :umursamaz:

Kafasının üstünde bitane daha kafa war gibi duruyo iğrenç..

Yeni moda bu heralde hamile kalmadan evlenmemek..

:dilcikar:

Adam sanki zorla evleniyor ...
Genede Allah bozmasın , söz konusu olan doğmamış bir bebek var , olan çocuklara oluyor:1closedeyes:

duvağı , damadı ve boynundaki para gibi şey hariç çok beğendim..
yüzündeki gülümsemesi çok çok güzel
ama kahküllerinide sapsarı yapsaydı çok daha iyi olucaktı boshayallersmile

ee birbirlerini görmüşler ,beğenmişler,sevmişler,sevişmişler:))))ve evlenmeye karar vermişler bana göre pek ğitmemişlerde birbirlerine ama bize Allah mesut etsin demekten başkada bişi düşmüyoo çok uzun zamana varmaz medenice de ayrılırlar..........

Hamile gelinleri beğenemiyorum :umursamaz:Zaten göğüsleri iri, seçtiği model iyice sergilemiş göğüslerini, olmamış :eek:lmaz:

Ya yine gelinlik bananesi ile birilerine giydirmissiniz ahlak bekçileri opuyorumnanaktan

Valla benimde dikkatimi çeken ünlüler nedense hamile kalmadan evlenmiyorlar erkeklere biraz emirvaki gibi oluyor o yüzdende yüzlerinden düşen bin parça. Saç ve duvak daha iyi olabilirdi gelinlik normal hamile gelinliği işte.

sacı çok komik olmus yaw sempatiksalakcinni
gelinlikte berbat zaten dogurmak üzere kadında neden gelinlik giyer anlamadım ya hiç utanmıyorlarda valla ar damarları catlamıs bunların

Evlilik öncesi cinselliğe değil ama hamileliğe karşıyım, ama şu yaman çelişkiye bakın cinselliği yaşayanaa tü kaka yapanlar sonradan vaginusmus çıkıyor, vah vah tüh tüh ...

ay sonunda bu adamla evlenebilmiş mi, eski karısı nasıl düğünü basmamış hayret, yinede burunlarından getirmiştir eminim, gelinliğinde dekolte kısmı hoşuma gitmedi, bel göbek kısmı da hoş değil, daha kilo kapatan bi model olabilirdi:hulya:

X