Yemek odası takımı Beyazmı yoksa ceviz rengi mi?

yasemela

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
13
25
Arkadaşlar merhaba bu aralar yemek odası takımı almayı düşünüyorum o yüzden fikirlerinize ihtiyacım var. Oturma grubum 2 adet üçlü vizon renginde 2 adet berjerimde kiremit renginde uyum olarak tavsiyeniz ne olur? Ve salonu günlük olarak kullanacağımdan dolayı hangi renk tercih etmeliyim sizce yemek odası mobilyası renk olarak beyaz mı yoksa ceviz rengi mi hangisini tercih etmeliyim?

Meşe de kullanabilirsiniz ceviz showroomlardaki gibi olmuyo evde daha koyu duruyor. Ya da hem beyaz hem ahsap renkleri kullanılanlar var onlara da bakabilirsiniz, üstü beyaz bacaklar ahşap gibi...

Açık renkler tercih etmelisin bence 😊 çiğ beyaz da olmasın ama. O tonlar odayı daha geniş ferah ve temiz gösteriyor

Kesinlikle ahşap renkler diyorum. Yeni ev kurdum yemek odamı açık renk ahşap aldım sıcacık bir hava veriyor evime, beyaz mobilyalar çok çiğ geliyor gözüme

Arkadaşlar merhaba bu aralar yemek odası takımı almayı düşünüyorum o yüzden fikirlerinize ihtiyacım var. Oturma grubum 2 adet üçlü vizon renginde 2 adet berjerimde kiremit renginde uyum olarak tavsiyeniz ne olur? Ve salonu günlük olarak kullanacağımdan dolayı hangi renk tercih etmeliyim sizce yemek odası mobilyası renk olarak beyaz mı yoksa ceviz rengi mi hangisini tercih etmeliyim?
Benimkiler beyaz krem, ben pismanim... Bence ceviz al

ne tür problemleriniz oldu
Kolay kirleniyor.. tozlar bile uzerinde gorunuyor.. bir de ahsap almadigima pisman oldum cunku sogukluk katti odaya, yapay duruyor, ahsap gibi sicak durmadi... Acik renk ahsaplari tercih edebilirsiniz. Bir de uyum yakalamak zor bu renklerle.. ama ahsap rengine her sey uyuyor

X