Yemek takımım nasıl

Kizlar bu yemek takımını 1.5 yıl önce almıştım nasıl sizce eskimi duruyor modern şık mi
Yani zevk meselesi ama yerinizde olsam sade yuvarlak ve sadece kenarında çok İnce bir gold ya da gümüş çizgi olan tabaklardan seçerdim, kısaca zamansız ürünler..

Yani zevk meselesi ama yerinizde olsam sade yuvarlak ve sadece kenarında çok İnce bir gold ya da gümüş çizgi olan tabaklardan seçerdim, kısaca zamansız ürünler..
Ben böle şeylerden çok anlamam yani çeyiz çok takip etmiyorum yani yuvarlak model trendde diyorsunuz

Ben böle şeylerden çok anlamam yani çeyiz çok takip etmiyorum yani yuvarlak model trendde diyorsunuz
Yok hayır trend demiyorum, zamansız diyorum. Modası geçmez. Hoş tabağın çanağın da modası neyse artık:)) benim için tabak dediğin yuvarlak olmalı..

13,5 yıl önce evlendim aldığım takımı hala günlük kullanıyorum. Moda gelip geçici, ona kalırsa 1-2 yılda bir takım değiştirmemiz gerekir. Sizin takım da ağır biraz, ilerde sade bir takım daha alırsınız.

13,5 yıl önce evlendim aldığım takımı hala günlük kullanıyorum. Moda gelip geçici, ona kalırsa 1-2 yılda bir takım değiştirmemiz gerekir. Sizin takım da ağır biraz, ilerde sade bir takım daha alırsınız.
Evet çok ağır bir takım o an nasıl aldıysam inanın bilmiyorum

Ar Yıldız o kadar kötümü gerçekten
Hayır modern ve pahalı takımlardan ev hanimiyim bir sürü modeller görüyorum eğer evin ve tarzinla bir se kombinasyon gayet güzel olur..yok spor veya klasik bir tarzin varsa bu takımla uyum içinde olmazsın.Alinan şeylerin nasıl sunulduguda önemli sunulduğu alan da.

Hayır modern ve pahalı takımlardan ev hanimiyim bir sürü modeller görüyorum eğer evin ve tarzinla bir se kombinasyon gayet güzel olur..yok spor veya klasik bir tarzin varsa bu takımla uyum içinde olmazsın.Alinan şeylerin nasıl sunulduguda önemli sunulduğu alan da.
Ya beğenmenize çok sevindim tesekur ederim 🙏

Ben bir şeyi beğendiysem dünyanın en çirkin şeyi olduğunu söyleseler de umrumda olmaz. Bunu almışsınız çünkü o zaman beğenmişsiniz seçenekler arasında en iyisi bu gelmiş. Bence yorum istemeyin bu duruma zaten bohem bir tarzınız da yok anlŞılan genel olarak. Ayrıca şimdi almaya kalksanız kim bilir kaç katı. Afiyetle kullanın.

X