Mutfak Dekorasyonu Yemek takımk

Gzd bckgl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
8
2
30
Merhaba arkadaşlar yemek takımı almayın düşünüyorum çok kararsızım. Korkmaz aşiyan ve jumbo modelleri çok beğeniyorum ama biraz tuzlu bende uygun fiyatlı diye 6 kişilik kütahya porselen yemek takımı 12 kişilik yaparak bone mate modeli beğendim gibi. Sizce nasıl

Eklentiler

• Screenshot_20210301_155554_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210301_155554_com.android.chrome.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba arkadaşlar yemek takımı almayın düşünüyorum çok kararsızım. Korkmaz aşiyan ve jumbo modelleri çok beğeniyorum ama biraz tuzlu bende uygun fiyatlı diye 6 kişilik kütahya porselen yemek takımı 12 kişilik yaparak bone mate modeli beğendim gibi. Sizce nasıl
Siz bilirsiniz ama yeni evlenirken insan çiçekli böcekli şeylere bayılıyor ama sonra pişman oluyor ben de bu yüzden çiçekli böcekli almadım siz bilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsam almam ne kadar bir bütçeniz var size yardımcı olmak isterim araştırırm uygun fiyatlı nerde hangi marka var

Çiçek deseni güzel durmuyor bence ben olsam bunu tercih etmezdim

Porland porselen yemek takımları baya indirime girmiş bakın isterseniz

Siz bilirsiniz ama yeni evlenirken insan çiçekli böcekli şeylere bayılıyor ama sonra pişman oluyor ben de bu yüzden çiçekli böcekli almadım siz bilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsam almam ne kadar bir bütçeniz var size yardımcı olmak isterim araştırırm uygun fiyatlı nerde hangi marka var
Korkmaz kütahya güral en fazla 2500 düşünüyorum. Teşekkürler yardımınız için

Çok eski bir model gibi duruyor

Sanki sade bişey baksanız daha güzel olur. Zevkler farklı ama bana biraz eski bir desen gibi geldi. Karaca bernardo porland a bakabilirsiniz

Bende sade seviyorum aslında. Ama onlara talep çok diye mi bilmiyorum 3000 5000 fiyatlar hep.
Desenli kullanınca insan çabukta sıkılıyor. Tabi sende haklısın pahalıysa yapacak bişey yok. Ben çeyiz seti olarak almamıştım ama öyle daha ucuza geliyor sanırım arkadaşın öyle bişey almayı düşünüyorsa sen bütçeni ona versen olmaz mı

Korkmaz kütahya güral en fazla 2500 düşünüyorum. Teşekkürler yardımınız için
Screenshot_2021-03-01-20-42-09-804_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-03-01-20-40-21-275_trendyol.com.jpg
mesela ben gümüş beyaz renkli olanı çok beğendim sade ve şık fiyatı da düşmüş baya hemde yorumlara baktım yorumlarda güzel 2150 de 60 parça için çok iyi bence

Çok doğru bir yorum evlenırken aynen arkadaşın dediği gibi oluyor fakat sonradan büyük pişmanlık o yüzden sade olanı tercıh etmelisiniz bence sade olanı herşeyle kullanabilirsiniz

Evet ben bu tarz alacağım kesinlikle ☺️ desenli olunca hem modası geçiyor hem de sıkılıyorsun bir süre sonra

Frilly Beyaz 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı eğer fazla bütçe ayıramıyorsanız bu şekilde sade takımlar da var fiyatı çok uygun G Gzd bckgl
Bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum. Ben 2 sene önce karacanın neklus takımını almıştım. Hala her baktığımda çok beğeniyorum oda sade kendinden deseni var birde kenarlarında çizgisi. Ama şuan stokta yok sanırım birde fiyat olarak çok artmış ☺️

Eklentiler

• B893F786-1ECD-49EC-B05B-E0689EA4DDEA.png
    B893F786-1ECD-49EC-B05B-E0689EA4DDEA.png
    592,7 KB · Görüntüleme: 47
Çok doğru bir yorum evlenırken aynen arkadaşın dediği gibi oluyor fakat sonradan büyük pişmanlık o yüzden sade olanı tercıh etmelisiniz bence sade olanı herşeyle kullanabilirsiniz
Kesinlikle öyle kendimden biliyorum şimdi iyiki çiçekli böcekli almamışım diyordum çiçekli seylerin modası hemen geçiyor

Öyle canım bende öyleyim sade aldım ben başta iyi ki de öyle yapmışım
Ama insan alışveriş sırasında genelde sade almıyor nedense
Çünkü çoğunluğu çiçekli şeyler internette baktım şimdi parmakla sayılabilecek kadar az sadece şeyler ama rengarenk şeyler birsürü böyle renkli olunca da insanın gözünü alıyor

X