Yemek yerken forumu okuyun:))

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Arkadaşlar size tavsiyem yemek yerken açın bi yandan da forumu okuyun:) insanda moral kalmıyo, iştah kalmıyo, hırs çoğalıyo ve yemek yiyemez hale geliyorsun:) denedim onayladım paylaşıyorum:hooray::sm_cool:

• Konu Sahibi EU1
evet gerçekten işe yarıyo tşkkür ederim verdiğiniz bilgi için semdekor hanım=)
bu sayede sucuktan alacaım kaloriler bana yağ olarak değil mutluluk olarak geri döndü=)

• Konu Sahibi EU1
Evet gerçekten foruma girdiğimde zayıflayasım geliyor
Ama malesef her yemek yediğimizde açamıyoruz bilgisayarı

• Konu Sahibi EU1
evet gercekten dogru,ben bilgisayarin basinds yiyorum yemegimi hem yavas yiyorum hemde motive oluyorum,forumu okurken yemek yeme sürem 20,25 dk. sürüyor ve siskinlik olmuyo valla tavsiye ederim bende! saglikla kalin!!!!!

• Konu Sahibi EU1
Arkadaşlar size tavsiyem yemek yerken açın bi yandan da forumu okuyun:) insanda moral kalmıyo, iştah kalmıyo, hırs çoğalıyo ve yemek yiyemez hale geliyorsun:) denedim onayladım paylaşıyorum:hooray::sm_cool:

bencede kıslar ben uzuuuuuuuuuuuun süredir böle yapıyorum,uzun süreli yemek yemeyi sağladığı doğru :dance::roflol:

• Konu Sahibi EU1
Semdekor çok doğru söylemiş ne zaman kilo konusunda biraz gevşetmeye kalksam hemen kk geliyo aklıma ve daha da azim yapıyorum ii ki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…