Yemekteyiz - TV8

Allah aylanın gelinine sabır versin:KK53::KK53: geçen haftaki mercan anne mercan anne geyiği bu hafta ayla anne ayla anne olarak devam edecek sanırım
hem diyor yaşı öne sürmeyin, yaş avantaj olarak sunulunca büyüyümüzsünüz denince hemen bi kasılıyor

Diskalifiye mi oldu Ayla hanım?
Fragman da öyle bir şey duydum ama izleyemedim.
Bu hafta tuğce ye çok gülüyorum.. Ayla "bulaşık suyu gibi" deyince o "lavabonun dibi gibi" dedi galiba :confused:Biri vurdu biri öldürdü :) Bir de mimikleri çok ilginç. Tombul olmasını da seviyom:KK36:
Şu kendi ismini sonradan kendi seçen janti beyefendi ne yemek yapacak onu da merak ediyorum

Diskalifiye mi oldu Ayla hanım?
Fragman da öyle bir şey duydum ama izleyemedim.
Bu hafta tuğce ye çok gülüyorum.. Ayla "bulaşık suyu gibi" deyince o "lavabonun dibi gibi" dedi galiba :confused:Biri vurdu biri öldürdü :) Bir de mimikleri çok ilginç. Tombul olmasını da seviyom:KK36:
Şu kendi ismini sonradan kendi seçen janti beyefendi ne yemek yapacak onu da merak ediyorum

yok canım ayla niye olsun, songül için dedi, onur başka yarışma olsa diskalifiye ederdim dedi, sanırım fragmanda dikkat çekmek için söylenmiş bişey

yok canım ayla niye olsun, songül için dedi, onur başka yarışma olsa diskalifiye ederdim dedi, sanırım fragmanda dikkat çekmek için söylenmiş bişey
Masayı terketti diye dedim, evet ya hakkaten Songül normal hayatta konuşurken terbiyesiz kelimesini kullanıyormuki acaba:ıslık:
Bu arada Ayla hn'in gelini yokmuş. Daha bikaç gün evvel evlendirip balayı'na yolladığı kızı varmış:21:

Masayı terketti diye desim, evet ya hakkaten Songül normal hayatta konuşurken terbiyesiz kelimesini kullanıyormuki acaba:ıslık:
Bu arada Ayla hn'in gelini yokmuş. Daha bikaç gün evvel evlendirip balayı'na yolladığı kızı varmış:21:

valla damadına da rahat vermez bu, songül ağzından kaçırarak herkesin ekmeğine yağ sürdü, başta da aylanın tabii, yani yarışmada düşük puanı ancak bu kadar garantileyebilirdi

Bu sunucu Onur Bey sıkılmış gibi davranıyor gerçekten.
Öyle olunca ben de sıkılmaya başladım
Sunucu değişmeli sanırsam

valla damadına da rahat vermez bu, songül ağzından kaçırarak herkesin ekmeğine yağ sürdü, başta da aylanın tabii, yani yarışmada düşük puanı ancak bu kadar garantileyebilirdi
Hep tecrübeliler kazanıyor. Gene öyle olacak heralde

Hep tecrübeliler kazanıyor. Gene öyle olacak heralde

valla yaşlı olup güzel yemek yapamayan da çok, genç olup güzel yemek yapan da, ama şu bi gerçekki bazı orta yaşlı ve yaşlı kadınlar rol yapmasını tribüne oynamasını, puan toplamasını daha iyi biliyor, tecrube diye buna diyorum yani:KK48: yani aslına bakarsan gerçek hayatta da bu böyle

valla batuhan bey erkek olmasına ve ona ait bir kalp taşımamasına rağmen gayet hızlı ve maharetli bence

songüle gereksiz saldırılar, kadının günüde geçti neyin derdiyse, gelmiş tırnağını bugün söyleyip ne yapmaya çalışıyorsa tuğçe, kıskanıyo bence, songülde kolay gaza gelen biri hemen tufaya düştü yine

valla batuhan bey erkek olmasına ve ona ait bir kalp taşımamasına rağmen gayet hızlı ve maharetli bence
valla tuğçeyle ayla nasıl olcak bilmiyorum da batuhan bey hak etti birinciliği, tuğçenin onu geçeceğini hiç sanmıyorum ayla belki geçer belki geçmez

Müthişti
Ama o peyniri nasıl unuttu ya, bi de unuturum diye tekrarlıyorum diyordu, içinden "peynir, peynir" diye:KK49:

songüle gereksiz saldırılar, kadının günüde geçti neyin derdiyse, gelmiş tırnağını bugün söyleyip ne yapmaya çalışıyorsa tuğçe, kıskanıyo bence, songülde kolay gaza gelen biri hemen tufaya düştü yine
Aynen, karadenizli mizacı var
Kızarıyo, çok tatlı:KK200:

biri tuğçeye sofraya gözlükle oturulmaz diye söylese keşke ,bırak sofrayı evin içinde gözlüğün ne işi var acep?batuhan da pzt çocukcaıza iyi davrandı oğlum oğlum dedi gitti bi puancık verdi.

bugünkü kız ümite bişey mi hissediyor acaba?durup durup ümit dedi bugün kendi gününde:KK54:aklınızda olsun hanımlar ayrıca ocağın yakınına çakmak koymayın bugün alev alıverdi:KK57:

Arkadaş artık tavuk suyuna birşey yapmasınlar midem bulanıyor. Yeteri kadar kaynatmıyorlar bence. Mesela Tuğçe'nin tavuk suyuna çorbası doğru düzgün kaynamadı bile aceleden. Bugünkü hanım da çiğ çiğ sudan çıkardı tavuk bacağını sanırsam.
Ben dağılmaya yüz tutana kadar kaynatıyorum

tuğçe ve ayla çok gıcık insanlar bence, inşallah ikisi birinci olmaz

ayla hanıma anne olduğu için 1 veriyorum dedi batuhan, ne alaka... ona bakarsan songülde anne, ona neden 0 verdin

X