Yemekteyiz - TV8

o şarkıcı kadın gülüncek gülünmeyecek her şeye gülüyor sinirlerim bozuluyor o güldükçe :KK12:koskoca kadına kolyenle küpen olmamış abartısın diyor oncağızım da yaşlı alınganlığıyla alınıyor;keşke o da deseydi" senin rujdan daha abartı bişey yok bu masada "diye ...satırın bütün yemek boyunca masada olması komik bi ayrıntıydı:halay:kayhanın şova anlam veremedim,batırdı zaten :KK53:bence onur bey bu haftadan sonra programdan ayrılabilir,çünkü her gelen yarışmacı adamı mutlaka bi rencide ediyor;kayhan adamın suratına "zaten iki buçuk litre içti gazozu bütün gün "dedi

Kizlar bu kurgu mu yahu bazen hic gercekci gelmiyor da bana...Kayhan zaten ben bilmem esim bilir evindede bi garipti degisik bi adam:KK53:

Kizlar bu kurgu mu yahu bazen hic gercekci gelmiyor da bana...Kayhan zaten ben bilmem esim bilir evindede bi garipti degisik bi adam:KK53:

Aa ordada mı vardılar. Bilmiyordum. Demekki hanımının kameralar önündeki rahatlığı ondanmış.
O evde 50 küsür bölüm kalmışlar. Baya baya meşhurlar yani :KK53:

o şarkıcı kadın gülüncek gülünmeyecek her şeye gülüyor sinirlerim bozuluyor o güldükçe :KK12:koskoca kadına kolyenle küpen olmamış abartısın diyor oncağızım da yaşlı alınganlığıyla alınıyor;keşke o da deseydi" senin rujdan daha abartı bişey yok bu masada "diye ...satırın bütün yemek boyunca masada olması komik bi ayrıntıydı:halay:kayhanın şova anlam veremedim,batırdı zaten :KK53:bence onur bey bu haftadan sonra programdan ayrılabilir,çünkü her gelen yarışmacı adamı mutlaka bi rencide ediyor;kayhan adamın suratına "zaten iki buçuk litre içti gazozu bütün gün "dedi

Yok Onur bey öyle şeylere alınacak biri değil bence.
Zaten kendisi de kamera arkası programcılık vs işleri yaparmış oyunculuktan önce. Herşey reyting için, işini biliyor..O giderse ben izlemem zaten.

Bu arada senin yorumların da çok hoş canim:KK50:

Aa ordada mı vardılar. Bilmiyordum. Demekki hanımının kameralar önündeki rahatlığı ondanmış.
O evde 50 küsür bölüm kalmışlar. Baya baya meşhurlar yani :KK53:
kayhanın eşi hem çok güzel hem de orada hayat hikayelerini anlatmıştı çok fedakarlık yapmış açlığa susuzluğa katlanmış;çok üzülmüştüm orada anlattıklarına...Ama böyle kadınlara bravo parası yok diye eşine sırtını dönmemiş zaten yüzüne de o saflık güzellik yerleşmiş.Mercan ,tam bi anne ,bugün bi kez daha kanaat getirdim ki "anne eli ","anne evi"diye bişey var;kadın iki saatte bitirdi tertemiz yaptı;öyle mükemmel evlatlarına mis gibi yemekler yapan bi anne olurum inşallah:KK16:

Benim bazı insanları bazı ünlülere benzetme huyum var sanırım. Bakın mesela benzettiğim kişiler :)

Hakan Bey
indir.jpg

Ayşe Hanım
indir (1).jpg

Kayhan Bey'in eşi
images (8).jpg

kaykan yaşlı insan yaşlı insan anne anne diye diye ne prim yaptı ya, ordaki herkes kendini gayet güzel ifade edebiliyo kimsenin avukata ya da kurtarıcı şovelyeye ihtiyacı yok, garson olcağına avukat olsaymış keşke, haftanın en itici tipi, sen kimsin de herkese ayar veriyosun, ahlak dersi veriyosun
bu arada ben dün mercanı izleyemedim ama mantı yapabilen herkes birinciliği hak eder:KK48:

yalancı kayhan, mercan anneyi sevmem puanlamayı etkilemez diyo, dün puanlamada o kadar eleştiri yaptı ama sırf diğerleri birinci olmasın diye 5 verdi

hakan yine objektif yorum yaptı, şimdiye kadar en iyisi mercan hanımdı dedi eve girmeden önce, en iyi bendim demedi

ay kayhan ebruya gizliden aşık herhalde bu ne ya, daha fazla izleyemicem bu adamı, kaçırmazsam puanlamada açarım :KK70:

Onur Bey yaz helvasını daha önce hiç görmemiş, pek ilgisini çekti :)

Bugünkü yarışmacıdan öğrendiğim yeni bilgi: patlıcanı kızarttıktan sonra üzerine çok kaynar su gezdirirseniz, yağını atıyormuş.

kayhanın eşini ben şu oyuncuya benzettim

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 64
bende de vardır bu alışkanlık ,bi de sadece ünlüler arasında değil kendi çevremdeki insanları da mutlaka bi ünlüye benzetirim ama napıyım herkes benziyor birbirine :KK66:onur beyin ayşenin oğlu gittikten sonra "ayy yazık nolmuş çocuğa ,üzüldüm;saçlar falan da sarı "demesine çok güldüm:KK71:

Bugün Onur'un estetiksiz hâlini gösterdiler,estetiği çok başarılı olmuş adama kim yaptıysa helal yani

Madem öğrenci yemeği gibi menü oluyo, ben de katılayım diyorum. Menemen yaparım, yanına da karpuz keseriz :KK73:

X