Yemin ederim çıldırıcam yaa:((((

cansu02

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2014
43
2
33
ya 2 hafta önce estetik oldum ilk alçı çıktığında beğenmedim dedimki kendi kendime geçer bugün bandajlarda çıktı burun gene aynı ne yapıcam ben ya eski büyük burnum bile daha iyi gözüküyordu bundan ucu domuz burnu gibi psikolojim çok bozuk şuanda evden dışarı çıkamıyorum ne yapıcam:KK43:

aynen bende delircem resmen yandan bakıyorum sırf oyuk ucu kocaman suratıma hiç gitmedi çok yapay asosyal oldum resmen napıcam böyle bilmiyorum..

ya 2 hafta önce estetik oldum ilk alçı çıktığında beğenmedim dedimki kendi kendime geçer bugün bandajlarda çıktı burun gene aynı ne yapıcam ben ya eski büyük burnum bile daha iyi gözüküyordu bundan ucu domuz burnu gibi psikolojim çok bozuk şuanda evden dışarı çıkamıyorum ne yapıcam:KK43:

Off bende aynısıyım burnum yandan guzel kucuk ondende kucuk oldu baya ama onden bakınca cok tuhaf böyle gözlerım kuculmus ve cok sıs duruyor cok moralım bozuk sısler ındıkce gecer ıncelır ve hos bır goruntu alır dıyorum herkes 6 ayda cok degısıyor kuculuyor dıyor umarım :18:guzel burnumuz olur .....

Ya kızlar şu burun ameliyatını yapanları yani sizleri anlamıyorum yaradan nasıl yarttıysa en güzeli odur sanırım şu selfie modası çıktı .çıkalı bu tür ameliyatlar arttı ha birde olmuş bitmiş biz burdan ne yazbiliriz ki keşke olmasaydın , artık buna razı olacaksın ve üzülmüyeceksin,

Ya kızlar şu burun ameliyatını yapanları yani sizleri anlamıyorum yaradan nasıl yarttıysa en güzeli odur sanırım şu selfie modası çıktı .çıkalı bu tür ameliyatlar arttı ha birde olmuş bitmiş biz burdan ne yazbiliriz ki keşke olmasaydın , artık buna razı olacaksın ve üzülmüyeceksin,
Sinirliyim zaten şu yoruma bak ya selfie ile ne alakası var burun estetiğinin artmasının?Gelip burda benim konumda saçma sapan yorum yapma bir daha.

Son düzenleme:
Sinirliyim zaten şu yoruma bak bir bakar mısınız?Selfie ile ne alakası var burun estetiğinin artmasının?Gelip burda benim konumda saçma sapan yorum yapma bir daha.
Bencede ne ılgısı var selfıe ne ya sacma sapan bırsey bıze ne selfıe den ben ne zamandır olmak ıstıyordum yanı bılmeden yorum yapmayın ... her burun amelıyatı olan bu asamaları gecıyor bızde burda ameıyat olanlar dertlerımızı paylasıyoruz ve onlardan bılgı alıyoruz yanı bırı gelmıs konuyu saptırmıs kım ne ısterse onu yapar kime neee

Benimde ilk alcim ciktiginda cok kotuydu gunlerce agladim ama emin sisliklerden oyle duruyo gozler falsn tuhaf 1 aya yakin zamanda kendine gelip guzellesti benim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde ilk alcim ciktiginda cok kotuydu gunlerce agladim ama emin sisliklerden oyle duruyo gozler falsn tuhaf 1 aya yakin zamanda kendine gelip guzellesti benim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım biraz olsun gönlüme su serptin inşallah dediğin gibi şişliklerden dolayı öyle gözüküyordur:KK43:

olumsuz yorumlara hiç aldırış etmeyin.bende ilk zamanlar sizin gibiydim . alışmak çok zor yeni görüntüye. ama zamanla burun yerleşiyor kalkıklığı biraz daha düşüyor. eminim üç dört ay sonra benim gibi eski fotoğraflarınızı görmek bile istemiceksiniz. zamanla burnunuzu çok seveceksiniz. ilk aylarla sonraki zaman arasında çok fark oluyor. sadece sabredin canınızı boşa sıkmayın...

bu aradaa merak ediyorum ameliyata karışı olan birinin bu linkte ne işi var? gerksiz yere insanların canını sıkmayın yaaa....

o eski burnum olsaydı keşke rezil ettim kendime bu kadar emanet durcağını tahmin etmedim maymun gibi yandan resmen . insanlar farketmesin diye dışarı çıkmıyorum psikologa gidicem.. ki benim 1 yıla yakın oldu yaptıralı .atamadım o psikolojiyi daha üstümden hem aileme hem kendime zarar verdim sinirden .Bazılarınınki ne güzel doğal duruyor bendeki kaydırak gibi ve ucu top gibi yüzüm zaten uzun hiç yakışmadı aynaya baktıkça ağlıyorum eski burnumu istiyorum diye bende götürüleri çok fazla oldu:KK43:2.ameliyatı düşünsem korkuyorum kıkırdak fln koymaları gerekcek istediğim burun için dahaa kötüde olursa kafayı yerim heralde of..içimi döktüm .umarım herkesin iyi olur benim yaşadıklarımı yaşamaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOT Esmer melek içimi o kadar rahatlattın kı anlatamam cok tesekkurler umarım bızde senın gıbı cansuyla guzel bır burna kavusuruz bır ay sonra :KK5:

cnm benim lütfen sıkma kendini de uzme de :KK43:maymun gibi ne demek estafurullah yani aynı süreçleri yasamış biri olrak sadece biraz daha sakin olup eger mutlaka da ameliyat olmak istiyorsan cok iyi araştırıp iyi bir doktora burnunu emanet ediceksinn.ama lütfen uzme kendini inş.sıkıntın gider en kısa zamandaaa:KK43:((8
o eski burnum olsaydı keşke rezil ettim kendime bu kadar emanet durcağını tahmin etmedim maymun gibi yandan resmen . insanlar farketmesin diye dışarı çıkmıyorum psikologa gidicem.. ki benim 1 yıla yakın oldu yaptıralı .atamadım o psikolojiyi daha üstümden hem aileme hem kendime zarar verdim sinirden .Bazılarınınki ne güzel doğal duruyor bendeki kaydırak gibi ve ucu top gibi yüzüm zaten uzun hiç yakışmadı aynaya baktıkça ağlıyorum eski burnumu istiyorum diye bende götürüleri çok fazla oldu:KK43:2.ameliyatı düşünsem korkuyorum kıkırdak fln koymaları gerekcek istediğim burun için dahaa kötüde olursa kafayı yerim heralde of..içimi döktüm .umarım herkesin iyi olur benim yaşadıklarımı yaşamaz

cansu sakin olll sadece bekleee olur mu 1 aylık bir zamanda değişikliklerin olmaya başladığını görünce bu sefer dışarı daha cok çıkmak isteyeceksin:)emin ol hepimiz o süreçleri yasadık ve ben iki kez yasadım son ameliyatı olalı 1 ay oldu ben de inmesini bekliyorum maalesef ki süreç bu sekilde yavaş yavassss :)sakin ol

cnm benim lütfen sıkma kendini de uzme de :KK43:maymun gibi ne demek estafurullah yani aynı süreçleri yasamış biri olrak sadece biraz daha sakin olup eger mutlaka da ameliyat olmak istiyorsan cok iyi araştırıp iyi bir doktora burnunu emanet ediceksinn.ama lütfen uzme kendini inş.sıkıntın gider en kısa zamandaaa:KK43:((8

inş canım böyle herşeyi kafaya takmayan biriydim bide aynaya baktığımda bi sevemiyorum yüzümü alışamadım daha toparlanmam lazım artık ciddi ciddi :KK43:

arkadaşlar burun ameliyatında şişliklerin inmesi 3 haftada başlar 6. ay 1 yıl sürebilir birinci ayın sonunda hemen hemen anlaşılır sadece sabır..

arkadaşlar burun ameliyatında şişliklerin inmesi 3 haftada başlar 6. ay 1 yıl sürebilir birinci ayın sonunda hemen hemen anlaşılır sadece sabır..

Benım 10.gunum bakalım sabır ucu cok sıs kanatları da oyle burun kenarları falan ve yapmacık gıbı hıssedıyorum onden alısamadım umarım zaman gectıkce deıgısır burnum sıslıkler ınınce SABIRRRR YA SABIRRR :KK8:

Bunlar normal bir süreç ben psikolojinin iyileşme sürecinde etkili olduğunu düşünüyorum. Ters Bişey de olsa şimdi anlaşılmaz

X