Yengeç burcu erkekleri yatakta nasıllar? (eşlerinizden/sevgilinizden örnek verirseniz)

napoleon28

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
847
1.107
Benim bildiğim yengeç erkekleri diğer burçlara nazaran biraz daha duygusal ve cinsellik konusunda vs. utangaç oluyorlarmış. (Bu arada ben boşandım ve meraktan soruyorum)
Eşi/sevgilisi yengeç burcu olanlar var mı? Evet burç konularına pek takılma filan da diyebilirsiniz ama bence etkisi oluyor, Boğa, Akrep filan mesela daha isteklilermiş.
Yengeçler nasıldır? :)
Teşekkürler

Iki gündür burçlar ve sevişme konuları moda oldu
Benim uzun zamandır takip ettiğim konu buydu. Hem burçlara hem cinselliğe (hep sıkıntılı oldu eşimden dolayı cinsel hayatım) dair konulara çok bakıyorum. sorunları hep takip ediyorum. bugün de az evvel yine burçlu sevişmeli konu okudum ama birkaç kişi burç cinsellik uyumu yazmış konu maalesef amacına ulaşamamış. ben de açayım dedim.
yengeç burcu bir adet er kişisi var kafamda. biraz araştırmam lazım

Benim ilk esimde ikinci esimde yengec degildi o yuzden bilmiyorum ama baliklar cinsellik konusunda biraz duragan sanirim yada bana oylesi denk geldi
balıklar da yengeçler gibi su grubu offf ki ne off...
enişte aday aday adayı diyelim.
kendisinin haberi yok. takipteyim. uzaktan uzaktan...
41 yaşında beyzade. bakalım

Yaa artık ikinci evliliğimde öncelikle iyi tanıyıp ölçüp biçip sonra da mutlu bir cinsel hayatım olsun istiyorum. çok çektim bu konuda. başka konularda da hep sıkıntılı oldu evliliğim. o yüzden konu açtım. bu adam olmazsa olmaz umurumda da değil ama mülayim bi tip. sessiz sakin... şey konusunda da sessiz sakin olsun istemiyorum hiç

Bence en dogrusunu yapiyorsun hatta bu konulara düşkün mu degil mi iyice arastir cinsellik evlilikte olmazsa olmaz zaten yasamissin anladığım kadariyla ben ikinci hatayi yaptim suan pismanim o yüzden sana tavsiyem emin olmadan bi hayat dusunme bunuda burclara bağlama kendin bizzat gozlemle

Anladım ama erkeklerin beyni genelde sevişmeye odaklı olunca burçların pek ise yarayacağını sanmıyorum varsada etkisi bilemiyorum ama duyduğum bur şey var boğaların daha tutkulu olduğu

kesinlikle ben de böyle düşünüyorum. daha konuşma olmadı aramızda. zaten uzaktan tanışıyoruz. ben de yeni boşandım. şimdi önümde bir yılım var diye düşünüyorum en azından. toparlanıyorum bir yandan. bir yandan da eğer iletişime geçersek oturup baya flört edesim var. iyice tanımam lazım kendisini hatta ailesini arkadaşlarını.
tabii belli bir süre sonra konu cinselliğe de gelecek. bakıcam hareket kıpırdanma var mı.
yoksa olmaz.

Takipteyim derken daha tanımıyorsun ama nasıl sevişir onumu merak ediyorsun

Anladım ama erkeklerin beyni genelde sevişmeye odaklı olunca burçların pek ise yarayacağını sanmıyorum varsada etkisi bilemiyorum ama duyduğum bur şey var boğaların daha tutkulu olduğu
Boğa tanıdığım var. daha doğrusu eşi (karısı) arkadaşım ve hakkaten çok fena istekliymiş enişte. böyle birkaç kişi duydum. şimdi elimdeki malzeme yengeç ahahahah bakalım belki de boğa buluruz.
burçlar işe yaramıyor, işin şakası bir yana, işte merakımı tutamadım.
tabi ereksiyon problemlerini her erkek yaşayabiliyor da önemli olan istekli olması.
çaba göstersin yeter. başka ihsan istemez.

Mantikli canım benim oyle bir sansim olmadi uzun suren bi bekarligin arkasindan cabuk alinmis bi karar ile evlendim zamani geri donduremiyoruz o yuzden bastan hata yapmamak lazim

Takipteyim derken daha tanımıyorsun ama nasıl sevişir onumu merak ediyorsun
yok tanıyorum kendisini. o da beni tanıyor. uzaktan ama. yani görsek selamlaşıyoruz, ama yakın ilişkimiz yok. onu demek istedim. istesem irtibata geçerim. ulaşamayacağım kadar uzak değil. nasıl bir insan olduğunu az çok biliyorum ama sevgili olunca daha başka olur tabi

Ya ne dicem. Ben bu burç olaylarına pek akıl sır erdiremiyorum. Bence olay burçta değil karakterde.
Evet bence de. Ama burçların da etkisi oluyor. ne kadar yengeç tanıdığım varsa aileci, annelerine düşkün, çocuk isteyen, aile babası tipli, mülayim sakin tipler. (erkekler) tabii nerden bileyim yatakodasına nasıllar hahahaha

Yani önce sevgili ol yada arkadaş huyu husu nasıl sonra sevişmeyi düşün belki adam senden hoslanmiyacak boşuna niye kafa yoruyorsun ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…