Yengeç burcu erkekleri yatakta nasıllar? (eşlerinizden/sevgilinizden örnek verirseniz)

Şaka şaka... Kesinlikle utangaç insanlar bunlar... Acayip bir şekilde nazik, duyarlı, ince düşünceli bir adam var karşımda. Ama korkak, yani yaklaşmaya korkuyor. Geniş omuzlu filan... Acayip beğeniyorum :)))

Benim ilk esimde ikinci esimde yengec degildi o yuzden bilmiyorum ama baliklar cinsellik konusunda biraz duragan sanirim yada bana oylesi denk geldi
Benim kocam balık. İnan her gün yapsak yaparız seks, öyle bi aç. 3 buçuk yıldır da evliyiz yani bence burçla pek ilgisi olmayabilir.

Şaka şaka... Kesinlikle utangaç insanlar bunlar... Acayip bir şekilde nazik, duyarlı, ince düşünceli bir adam var karşımda. Ama korkak, yani yaklaşmaya korkuyor. Geniş omuzlu filan... Acayip beğeniyorum :)))

Tengeçler için dediğiniz doğru, benim hayatımdaki erkekte yengeç. Şuan ben de gözlemliyorum 😄 ama yaklaşmaya korkuyor kısmı çok baskın. Adam elimi tutmaya korkuyor 😅🤦‍♀️ ve inanılmaz düz düşünüyor. Bilmiyorum diğer yengeç erkekleri nasıl :))

Tengeçler için dediğiniz doğru, benim hayatımdaki erkekte yengeç. Şuan ben de gözlemliyorum 😄 ama yaklaşmaya korkuyor kısmı çok baskın. Adam elimi tutmaya korkuyor 😅🤦‍♀️ ve inanılmaz düz düşünüyor. Bilmiyorum diğer yengeç erkekleri nasıl :))
:)) kesinlikle utangaçlar

Biz az da olsa iletişim kuruyoruz bu aralar ama birden kendini geri çekiyor. kabuğuna çekiliyor daha doğrusu. hayatında kimse yok biliyorum. ortak arkadaşlarımız var daha doğrusu. ama sanırım yoğun bir şeyler hissetmeye başlayınca birden görünmez olup kabuğuna çekilmeyi tercih ediyor. ben de hiç üstüne varmıyorum. bakalım nereye gidecek.

örgütlenmemiz lazım, annelerin doğum saatlerini boğaya ayarlamasını sağlamalıyız , boğa erkekleri çoğalmalı =)))
Ben ayarlayamadım yaaaa. Benim oğlan koça yengeç oldu. Doğum izni denk getirme derdine burç falan hesaplamadık 🤣🤣 genetik mirasına güveneceğim artık çare yok 😅 ama galiba bu konuda kendini eğitmesi için yönlendirme yapacağım. Bu kadar sorunlu insan gördükten sonra oğlumun evlilik hayatını garanti altına almam lazım.

Yengeçlerden hem kadın hem erkek nefret ederim aslanlar bana hayır gelmedi koçlar fizik olarak çok beğenirim onları ama daha sevgili olmak nasip olmadı terazilerden nefret ederim hem erkek hem kadın olarak başakların hem erkeği hem kadınıyla iyi dostuz. Boğa sevgilim olmadı ikizlerle de çok iyi anlaşırım oğlaklar çok sıkıcı iyi bir. İş arkadaşı olarak okey ama sevgililik😒

Yengeçlerden hem kadın hem erkek nefret ederim aslanlar bana hayır gelmedi koçlar fizik olarak çok beğenirim onları ama daha sevgili olmak nasip olmadı terazilerden nefret ederim hem erkek hem kadın olarak başakların hem erkeği hem kadınıyla iyi dostuz. Boğa sevgilim olmadı ikizlerle de çok iyi anlaşırım oğlaklar çok sıkıcı iyi bir. İş arkadaşı olarak okey ama sevgililik😒
Aslanlardan *

benimki yengeç
evcimen utangaç duygusal :)
amaaaa yatakda değişiyor herşey

felaket istekli diyemem ama bana yetiyor da artıyor
birde kim ne derse desin normal hayatında utangaç mahçup adam yatakta 180 derece dönüyorsa
daha bir hoş çekici geliyor :KK70: N napoleon28

X