Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle İkizler Uyumu

E

EU2

Ziyaretçi
yengec bayaniyla ikizler erkeginin uyumunu merak ediyorum .bilen varmi?.tesekkürler-

ayh bende tam tersini
ikizler bayanıyla yengec erkeginin uyumunu merak ediyorum :uhm:fisfisfisfisfisfis:sm_confused:

bizim tam tersi eşim yengeç ben ikizlerim.ikizler erkeği yengeç kadınına baskın gelir mahveder bence.:))))

Ayyy ne güldüm Aysegül.ne anlamda söyledinki.
bende güldüm kim kimi mahveder orası belli olmaz canım seninki biraz sacma bir yorum olmuş küçük cocukların benim babam seniin babanı döver cinsindennaniknanik

Kızlaaaar... yengeç bayanıyla, ikizler erkeğini tavsiye etmiyorum. haberiniz ola....

YENGEÇ-İKİZLER Pek akıllıca değil **

:sm_confused::çok üzgünüm:

Yengeç bayanları ikizler erkeği gördüğünüzde arkanıza bile bakmayın hemen kaçın derim ben tecrübeyle sabittir...pişman olmıyacaksınız:))

şimdiye kadar çıktığım erkekler hep yengeçle uyumlulardı ama 2 aydan fazla sürmediler elimde kalan sadece gözyaşları oldu.ama şimdiki sevgilim ikizler hem kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum hemde beni çok mutlu ediyor.Allah nazardan saklasın bizi o kadar yani.
bence hiç bi sorun çıkmaz :)

ben yengeç burcu kadınıyım eşim ikizler burcu beş yıllık evliyiz iki tane çocuğumuz var çok mutluyuz gayette güzel anlaşıyoruz

bence yanılıyorsun ayşemelek bende yengeç burcuyum eşimde ikizler altı senedir tanışıyoruz beş yıllıkta evliyiz çokda güzel anlaşıyoruz mutluyuz hoşcakal

ben yengeç burcu kadınıyım eşim ikizler burcu beş yıllık evliyiz iki tane çocuğumuz var çok mutluyuz gayette güzel anlaşıyoruz

ben yengeç burcuyum eşimde ikizler anlaşıyoruz tabiki ikizler değişken bi burçtur 1 sene 2 aylık evliyizzzzz:)))))))))

ARKADASIM ben yengec esim ikizler cok da iyi anlasıyoruz ben daha duygusalım ama ikizler her seye genelde matıklı yaklasıyolr bu da benim çok hosuma gidiyo iyiyiz cok sükür...

Yengeç bayanları ikizler erkeği gördüğünüzde arkanıza bile bakmayın hemen kaçın derim ben tecrübeyle sabittir...pişman olmıyacaksınız:))
sana katılıyorum ama bazen kaçmak için geç oluyo be canım ...kaçamıyom seviyom...

baturnuraycığım; bende gayet güzel anlaşıyoruz dedim zaten, eşim ikizler burcu, ikizler burcu için çift karakterli oluyor diyorlar, ama bana göre hiçde öyle değil, eşim hem anlayışlı,uysal,bana ve çocuklarınada çok düşkün, onunla evlendiğim için çok mutluyum

Selam herkese ben yengec esim ikizler. Bu uyum olmaz olmaz olamazzzzzzz bisey .Tabiki gec farkina vardim ama neyse artik :KK66:) . Ya ayni siyah ve beyaz gibi acaip zittiz ya. Sakin yapmayin valla pisman olursunuz benden soylemesi :KK66:)

valla herkes inanmıyor belki ama, benim eşim mükemmel biri dünyaya yeniden gelsem yine onunla evlenirdim çünkü çok ama çok mutluyuz

X