Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle İkizler Uyumu

yengeç bayanıyla ikizler erkeği bana göre çok uyumlu bir çift çünkü ben yengeç eşim ikizler yengeç kadını erkeğine istediğini çok kolay yaptırır hele bu erkek ikizlerse dahada kolay olur

:nazar:merhaba sımalyıldızı niçin tavsiye etmediğini bilmiyorum ama bana göre yanılıyorsun çünkü muhteşem bir çift oluyor yengeç kadınıyla ikizler erkeği

yengec bayaniyla ikizler erkeginin uyumunu merak ediyorum .bilen varmi?.tesekkürler-

aslinda ayni kapaya sayibiz fakat.yengec burclari ikizlere nazaran daha duygusal daha tutucu ev kolikler.ben gezmeyi severim hadi gecelim derim benim esim ev kedisi gibi evden cikmaz.ama cok guzel evlatlar.esimin annesine davranislarini cok severdim.oyuzden allahta banauc yasinda bir yencgec cocugu nasip etti.onlari hos tutun anneleri gibi olun.sevin .kirici olmayin baska bi sorun yok.ama bunlar evlilikte zamanla oluyo .anlasiyormuyuz deseniz tabiki derim ama fedakarkillla.ikizler yengec burcu anlasirmi deseniz hayir .hic uyumlu deyiller.canim .kisacasi hersey fedakarlik istiyo

Ben ikizlerim aşkım yengeç..Hiç bu kadar mutlu olmamıştım :asigim:

Yengecim, esim ikizler ve ins. bir de minik bir yengecimiz olacak :)

Herkezin tecrübesi muhakkak farkliliklar gösterecektir, burclarin ayni olmasi herkezin ayni kaliba uymasi anlamina gelmiyor...

ben yengeç eşim ikizler
maşşallahımız var 16 yıldır birlikteyiz
nazar deymesin:)

ben yengeç burcuyum eşim ikizler cokda iyi anlasırız yengec daha cok duygusal bir burç oldugu için ikizler cok pratikdirler ve mantıklarıya hareket eder buda benim her zmaan cok işime yarar valla cok memnunum ben eşimden cok farklı bir insan denildiği gibi ikizler çift karakteri derler yaa hiç mi hiç alakası yoktur ben memnunum sevgilerle....

yengeç bayanıyla ikizler erkeği bana göre çok uyumlu bir çift çünkü ben yengeç eşim ikizler yengeç kadını erkeğine istediğini çok kolay yaptırır hele bu erkek ikizlerse dahada kolay olur

hırçın kız bu konuda dogru söylüyor her istedigin olur lakin romantizim asla ikizler erkegi çok farklı

yengeç kadını
erkeğine her istediğini çok kolay yaptırır...
hiç hoş cümle değil:1closedeyes:

ben deneyımlerımden bahsedıyım:KK70: ıgrenc bır bırlıktelıkkkk yengec hısseder ıkızlerr sadeceee dusunurrr:KK70:

dogru konu
yengec ıkızlerı oynatr ama hıc anlasamazlar hiçç..

valla kızlar ben yengecim eşim ikizler. yengeç öyle bir burç ki herkese ve herşeye ayak uydurur. hele ki bunun yanına kadınların kurnazlığını eklersek tutmayın bizi :KK66:

YENGEÇ-İKİZLER Pek akıllıca değil **

:sm_confused::çok üzgünüm:
katılıyorum canım hiç akıllıca deil hemde..çok sönük ve duygusuz bi ilişki oluyo..evlenmeden önceki sevgilim ikizlerdi beni mahvetti..duygularıma köreltiyodu.. mantık mantık mantık.. çift karakter.. başka bişey demiorum ikizler erkeğine..

ben deneyımlerımden bahsedıyım:KK70: ıgrenc bır bırlıktelıkkkk yengec hısseder ıkızlerr sadeceee dusunurrr:KK70:
hahah çok güldüm yaaa:)) düşün dur nereye kadar dimi şekerim düşün düşün bo.....tur işin...hehehheh gıcık oluyom yengeç erkeklerine:)))))))

hahah çok güldüm yaaa:)) düşün dur nereye kadar dimi şekerim düşün düşün bo.....tur işin...hehehheh gıcık oluyom yengeç erkeklerine:)))))))

ay pardon yaa gülmekten yanlış yazmışım ikizler erkeklerine gıcık oluyom dicektim :roflol:

valla ben ikizler beyim yengec 7 yil bitiyor hic sorun yok anlasiyoruz biz

birinci agızdan yazıyorum kesinlikle olmuyor eşim ikizler çoooooooooook severek evlendik şuan evliliğimin devam etmesine tek neden kızım ve 10 yıldır verdiğim emek ikizler erkeği bizi asla anlamıyor

tecrübe ile sabit berbat bir birliktelik

ikizlerim yengeç erkeğini nerde görsem hissediyorum artık çünkü benim ak dediğime onlar kara diyor, ben bişey söylüyorum onlar hemen kötüsüne anlayıp, lafı olmadık yerlere getiriyorlar, fedakarlık yaparsanız bi nevi yürür ama hiiiç uyumlu bir birliktelik değil aman aman

Esim ikizler cok farkli dusuncelerimiz ama ona ragmen onu xok seviyorum ii var burc da o kadar onemli deil bence

X