Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz yengec kadini kiminle mutlu olur

minikimnedensustun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2015
54
19
34
Arkadaşlar ben yengecim yukselenim ikizlerde olabilir aslanda kesin değil. Ben hangi burcla mutlu olacam. Yengec erkeği bana sıkıcı geliyo. Yada benim gorustugum çocuk sıkıcıydı. Kova erkeği hayatimin aşkı oldu ama beni aldatti. Yay erkegi kadar dengesiz kişiliksiz cibiliyetsjz gormedim. Aslan erkeği hep kendi dediği olsun istiyor buda bana ters. Balık erkegide çok ilgi alaka dan bunaltti. Zaten evde kaldım da en azından kiminle iyi olabilirim.

Bütün burçları denemissin canım elde kalmamış ben yayla evliyim gayet mutluyum burçlara takılma erkekler hep aynı bence boğa burcunu denesen

Bütün burçları denemissin canım elde kalmamış ben yayla evliyim gayet mutluyum burçlara takılma erkekler hep aynı bence boğa burcunu denesen
Boğa burcu bir arkadaşım oldu ama sadece arkadaş onlarda pek uyusuk oluyo. Ama kişilik olarak uygundu. Ama sadece arkadaştı. Evet ya maalesef denedjm ama turtturamadim. Kismet değilmiş

Kova erkeği iyi gelmiyor. Mahvetti bu yengeç kadını. Evet yengeç erkekleri de çok mıymıymıy :KK70:
Ben Akrep diyorum. Ama karşıma çıkmıyor :KK70:
Bu arada doğum saatinizi biliyorsanız doğum haritanızdan mars a bakın. Hoşlanacağınız burcun erkeğini o belirliyor diyorlar

Yukselene mi bakayım yanı :) oda 30 dan sonra değişiyor diyolar. Öyle bisey duydum ama 30 dan sonra gerçek burcuna mi donuyosun noluyosun hatırlamıyorum :))) karisik durumlar işte

mesela doğum haritamı cıkardm mars boğa da diyor bu drumda hoslandıgı burc boğa mı olms oluyor ??

Arkadaşlar ben yengecim yukselenim ikizlerde olabilir aslanda kesin değil. Ben hangi burcla mutlu olacam. Yengec erkeği bana sıkıcı geliyo. Yada benim gorustugum çocuk sıkıcıydı. Kova erkeği hayatimin aşkı oldu ama beni aldatti. Yay erkegi kadar dengesiz kişiliksiz cibiliyetsjz gormedim. Aslan erkeği hep kendi dediği olsun istiyor buda bana ters. Balık erkegide çok ilgi alaka dan bunaltti. Zaten evde kaldım da en azından kiminle iyi olabilirim.
akrep burcunu beğeniyorum bana akrep lazım ama yengeç erkeğide cok hosuma gidiyor balık hic bir fikrim yok

X