Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Kadını

yaarkadaşlar benim burçum yengeç eşiminki koç ya anlaşması zor ikisinin yazılanlarda aceba dogrumu

hepsi tutuyor aynı ben hatta tıpkısının aynısı paylaşım için tşkler canım

tıpkısının aynısı bennyerimseniben ... paylaşım için çokk teşekkür

ya ben okurken güldüm!..resmen beni tarif ediyor! ben , kendimi bu kadar net ve doğru tarif edemezdim ayol :))

Gelde inanma.Harfi harfiyen beni anlatıyor.Herkeste hemen hemen aynı görüşte.Arkadaşlar! bence bu yengecin bizi üzen ,kabuğuna çeken taraflarının üzerine nasıl gidelim,zayıf yönleriyle nasıl başedebiliriz onları burada masaya yatırıp çözüm yolları arasak ne iyi olur?

bende yengeç kadınıyım iyikide yengeç kadınıyım çok memnunum çünkü bizler harikayız
bizi bir farkeden bidaha bizden vazgeçemez

Utangaç, hayal dünyası geniş, biraz üzgün, biraz çılgın bayanlar. Eleştirilmekten, reddedilmekten hoşlanmazlar. Çok iyi sır tutarlar. Çekingen olmaları dolayısıyla insan ilişkilerinde ilk hareketi yapamazlar. Ama ilk hareketi yapıp tanıştığınızda peşinizi bırakmayacak, hatta zaman zaman ilgisinden sıkılacağınız, samimi ve sevecen insanlardır.Beğenilmeme korkusu ve yeterince sevilmediğini düşünmek çoğu zaman onu rahatsız eder. Hatta çok iyi aşçı olmasına rağmen bazen iyi yemek yapamadığından bile şüphe eder. Oysa evde en çok sevdiği yer mutfaktır. Sevdiğinde karşısındaki kişiyi yüceltir, ona itaat eder ve çok sıcak bir sevgiyle bırakmamacasına sarar. Onun aklından ayrılık fikri kesinlikle geçmez. Çünkü duyguları yüzeysel değildir, kendisine ait olduğunu düşündüğü herşey sonsuza kadar onunladır. Zor yanı ise hassas yapısı dolayısıyla en küçük imaların bile onu kabuğuna çekilmeye yöneltmesidir, bir kere kabuğuna çekildi mi oradan çıkması çok uzun zaman alabilir. Böyle zamanlarda hiçbir şeyin düzelmeyeceğini, üstesinden gelemeyeceğini düşünür. Bunalımlı zamanlarında yalnız bırakmamak gerekir. Cimri sayılmazlar, savurgan da değillerdir, biriktirmeyi, güvende olmayı severler.
tıpkı ben valla...hihoyyyt

bende yengeç kadınıyım iyikide yengeç kadınıyım çok memnunum çünkü bizler harikayız
bizi bir farkeden bidaha bizden vazgeçemez

heyt be ne güzel yazmışın...
he bide ben 25 yaşında olmam rağmen acaip yemek yaparım.. 50 yıllık aşçılar halt yemiş..

yok pek bana uygun değil ..
burcum yengeç ama yükselenım akrep sanırsam bu sebeple uymuyorum bu tanımlara..
kabuğuma cekildiğim doğru ama ..
bıraksalarda ömrümün sonuna kadar orda kalabilsem..
ilişmese kimse bana..

yengc olmak iyi hoşta çok yıpratıyo insan kendini yengec olunca her bişeyi kafaya takıyorm ya bıktım bu huyumdan

X