Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Kadını

Burcumu hem çok seviyorum hem de nefret ediyorum...
Düşünceli, duygusal, hassas olmak güzel gibi görünse de
insanı çok yoruyor:44: Vurdumduymaz olmak isterdim...

bende yengecim ama keşke aslan olsaymışım.hiç sevmiyorum burcumun özelliklerini.en ufak şeye alınıyorum.hemen gözlerim dolar.sonrada kendime sinir olurum.keşke yengeç olmasaydım ya...

aynen tatlım bende hep derim keşke yengeç olmasam diye kısacası herşeyde fedakar olan biz oluyoz malesef.şimdi bi kızım var ve evlenmeden önce çocuğum olursa aslan burcu olsun derdim hiç hesapsızca hamiş kaldım ve kızım 1 gün farkla aslan olduuuuuuuu

aslında ben insanlara çabuk güveniyorum ama ayrılık fikri aklımda genelde olur çünkü insanların bi yalanını yakalayınca onlara olan güvenim yok olur ve sürekli şüpheyle yaklaşmaya başlarım

Bende asil yengec kadinlarindan biriyim :))) ennnnnnn asil ennnnnn guzel ennnnnnnnnnnn sevkatli sevecen ask dolu ennnnn iyi anne ennn guzel kalbe ennnnnnnnn olan ve guzel olan herseye sahip burcumu cokkkkkkk seviyorum fazla duygusalligi saymazsak mukemmeliz bakkkkk degill diyen olursa hepberaber aglarizzz haa ona goreee :)))))))))))))))
bugulu bakisli guzel yengecler hepimiz ozeliz mucxxx

Ben de yengecim zaman zaman yukarıda yazılanlar uysada uymayan yönleri de çok fazla kinci değilim ama bir yanlışlık gördüm mü o kişiyi hayatımdan çıkarırım bütünüyle çıkarırım hem de hiçbir şey yaşanmamışçasına bu yönüyle biraz akrep huyları da taşıyorum galiba :)) sahiplenme ve paylaşmama huyum da var. Diğer özellikleri çok baskın değil beni ilk tanıyanlar da Aslan mısın yoksa Akrep mi diye çok sormuşlardır.

Benim en sevmediğim özelliği değişken ruh hali. bir anım bir anıma uymaz. bi dakika içinde bile değişiyor bu ruh hali çok mutluyken birden hüzünlenebiliyorum. Bunun dışında memnunum burcumdan iyiki yengeçim :)

X