Yengem aldatıyor 🙁

Eski konular sürekli hortlamaya başladı :/ Konu sahibi şu an kim kiminle eş değiştirdi son durum ne?

Evet evet biz çok ahlakliydik, herşey diziler yüzünden :)))
Çok ahlaklı olan kişiler zaten 1 diziyle ahlaksız olmaz. Zaten kişilikler zayıf bir de üzerine hem ahlaksızlığın diz boyu olduğu hem de cinayet, şiddet gibi olayların dizilerin içinde normalleştirmesi sonucu, bahsettiğim kişilerin sayısında artış olduğunu gösteriyor.

Boşver canım ahirette herkez hesaplaşır kimi düzeltebilirsiniz ki bu saatten sonra zaten hiç birşey gizli kalmaz öyle yada böyle dur ve bekle nasıl yaşarlarsa öylede ölecekler günahıyla sevabıyla kendimizden mesulüz ben kapı dışarı çıkamam sıkı bir eşle beraberim 3 çocuk annesi 14 yıllık evliyim hiç bir zaman özenmedim dışarı hayatına çok şükür böylede gidecek inşallah insan arı namusu için yaşar sen sıkma canını eden bulur.

Ne diyeceğimi bilemedim.Kınamıyorumda .Bi yerden patlak vermeli bence .

Ne hayatlar var be dedirtiyor bazen burası. Çok uzun olmasada baya zaman geçmiş. Birinin ayağına dolandı mı merak ettim şahsen.

herkes herkesi aldatıyor yani, e herkes de bunun farknda bosuna bir seylerin fitilini ateslemeyin

Köyü toptan benzin döküp yakmali igrenc ya ööögggkkk

Ne hayatlar var be dedirtiyor bazen burası. Çok uzun olmasada baya zaman geçmiş. Birinin ayağına dolandı mı merak ettim şahsen.
Ve o yasak iliskilerden dogan bebeler buyudu ve hercai dizisinde rekordan rekora kosuyorlar durun siz gardassiniz o sogukk gecedee ben ve yingeniz birlikte olduk durunnn siz de gardessiniz puhahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…