Yengemin hainligi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sizin demek istediğinizi anlıyorum gelen yorumların bu minvalde olacagını da tahmin etmiştim :) Kanser kolay bi hastalık değil ne hasta için ne yakını için. İnsanı bambaşka bir psikoloji içine sokuyor malesef. Beklediğiniz bi kuru geçmiş olsun bi allah kalıcı sağlık versin denmesi ama denmeyince içine oturuyor insanın. Hele ki kızsa da dua ettiğin yakını canı kanıysa insanın. Ama malesef hayat böyle her şey insanlar için.

Her duamda kanser hastaları içinde yer ayırırım böyle kaç insan vardır dünyada kimbilir. Yani tanımadığınız nice insanın duasını alıyorsunuz siz onlarınki de eksik olsun. Değiştiremeyeceğiniz hiçbir şey için kendinizi üzmeyin sizi rahatsız eden hareketlerine de karşılık verin susmayın.

Kizlar yorumlariniz icin tesekkur ederim dediginiz gibi yapip icimde biriktirmeye gerek yok. Pat pat soyleyecegim yuzune bende. Rahatsizligim olayina gelince yani bazen sinirlenip beni kanser ettin yedin bitirdin gibi laflari bile agziniza almayin derim. Bugun bir bobrek konusuni okudugumda annesinin ve kardesinin vermedigi uyeye cok uzuldum cevap yazamadim ama oda burdan okursa onada lafi gecmisken soyleyeyim. Bir insandan bir organ cikmasi inan kolay degil. Ciglik cigliga oldum.acilar cok buyuk.bu durumda gokte ucan kustan yerde gezen tanimadigin en farkli irktan bir insnain gozunum icine bakiyosun luten dua et bisey olmasin kurtulayim. O yuzden yengemin gozumun icine baka baka yaptigi sey bama asla ve hicbirzaman dogru gelmeyecek. Insan olan kimseye dogru gelmez. Inanin gelmez. Konusurken kizgin cicekte yanimda onada dua et kizim demek zor degil bu kotu niyetten. Baska bisey degil. Bisey diyemem Allah gorsun.ama bu konuda cok hassasim bazi uyeler bunum ustune oynadi bunla fazla alakasi olmasada ben yanlis olarak komuyu oraya bagladim herkese tesekkurler. Kandiliniz mubarek olsun sevgiler❤🎈🙏

Konu sahıbı arkadasım
su sızın sıkıntı olarak gordugunuz sey cogu ınsanın yasadıgı bır sey akrabalıklarda boyle seyler olabılıyor
kendı kardeslerım dahı olsun onlarda evlendıkten sonra aynı bınada yasamak ıstemem
herkes ele karısıyor huyu suyu ayrı
fazla muhattab olmayın
sıze uzak olana uzak yakın olana yakın olun..sızı uzmek ıcın polıtık yaklasan ınsanlara musade etmeyın uzak durun

benim de gorumcemin nalet kizi var böyle kac kere pisliklerine sahit oldum sustum iyi davrandim ama ben gorusmek istemiyorum ama evime geliyor. yani siz gorusmeyin diyorsunuz ama evime geliyor ne yapacagim?
musaıt değilim desenız..sımdı dısarı cıkacaktım falan gıbı seyler

Güzelliğin tanımını yengeniz gibi yapmışsınız; fark ettiniz mi bunu? Ve bu sitede de esmer, kısa boylu ya da sivilce izli kadınlar var. Bunu "Allah'ın bir cezası" olarak yazmanız ne kadar hoş oldu, bir düşünün.

Dua kısmı için ise hastalığınızdan ötürü hassas davrandığınızı söyleyebilirim, eleştirmeyeceğim.
Sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

Ya yorumları okumaya geçecektim ama benim de sizin gibi akrabalarım var geçemedim
Burada asıl sorun şu insani özelliklerimizi kabul etmeyip ben çok iyi insan olucam ben en iyi niyetlisi olucam durumu

yok böyle insan olmaz ama
Hayır kendilerinin en iyi niyetli olduğuna inandırıp kendilerini,kendilerine iyi davranmayan insanların başına gelen her olaydan ilahi adaleti sorumlu tutmaları tipik özelliğidir

çünkü en iyi niyetli olmanın da e böyle karşılığı olmalı

Günah olacak diye cevap vermemeniz mesela al en tipik örneği var şuan içinizden bana dua etmedi diye bile düğünüyorsunuz
Cevap verseniz daha iyiydi bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X