Yeni alyans satin almak

D-E

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
1.041
1.230
35
Merhaba kizlar, bizim esimle 3 yilldir alyanslarimiz var. Alyanslarimiz beyaz altin ama sararmaya basladilar ve hic guzel durmuyor.
Yeni alyans aymamiz uygun olur mu sizce, fi diziside koleksiyon markanin alyansalari cok husmuza gitti. Sizce alyans degistirmek olur mu?
7B50CF0C-84E6-48F0-8836-5323990E0C56.jpeg

Canım benim eğer alyansını seviyorsan kocanın alyansı ile kendi alyansını kuyumcuya götür ve beyaz altın suyuna batırmasını iste, gereksiz bence. Altının gramı olmuş 173,00 tl. Sen benim dediğimi yap harika oluyor bak fotoğrafta yüklüyorum senin için :)

Eklentiler

• DSCN1774 (Copy).jpg
    DSCN1774 (Copy).jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 312
  • Beğen
Reactions: D-E
Canım benim eğer alyansını seviyorsan kocanın alyansı ile kendi alyansını kuyumcuya götür ve beyaz altın suyuna batırmasını iste, gereksiz bence. Altının gramı olmuş 173,00 tl. Sen benim dediğimi yap harika oluyor bak fotoğrafta yüklüyorum senin için :)
Aaa gercekten mi beyazlatiyorlar, cunku baya sararmaya basladilar. Cok tesekkur ederim canim.

Aaa gercekten mi beyazlatiyorlar, cunku baya sararmaya basladilar. Cok tesekkur ederim canim.

Canım yepyeni oluyor yaptır değiştirmeyi düşündüğün için üzüleceksin.Benim alyansim sari altın ben sarı altın sevmediğimden beyaz altın suyuna batirttirdim.6 ay sarılar çıkmaya başlıyor veriyorum kuyumcuya hallediyor.Gözlerine inanamiycaksin herkes yenimi diye soruyor.

• Beğen
Reactions: D-E
Merhaba kizlar, bizim esimle 3 yilldir alyanslarimiz var. Alyanslarimiz beyaz altin ama sararmaya basladilar ve hic guzel durmuyor.
Yeni alyans aymamiz uygun olur mu sizce, fi diziside koleksiyon markanin alyansalari cok husmuza gitti. Sizce alyans degistirmek olur mu?
Eki Görüntüle 2134114

Merhabalar. Bende beyaz altın tektaşımı beyazlaştırmıştım. Bazı yerlerinde sarılık vardı çok güzel oldu yeni gibi bencede değiştirme ben 10 tlye yaptırmıştım:) ama beyaz altınlarda sürekli renk atması oluyo pırlantada da oluyo.

X