Yeni bir evde ilk gece rüyamda gördüklerim

Sedeff33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2016
3
0
30
Merhaba arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum ve sabah 6 da bu mesajı yazıyorum çünkü moralim çok bozuldu. Rüyanda evleneceğin kişiyi görmek için yeni bir evde ilk gece yastığının altına anahtar koy dedikleri için bu tavsiyeye uyup kız arkadaşlarımın dediklerini yaptım. Çok utanıyorum fakat rüyam beklemediğim şekilde sonlandı umarım konuyu yanlış yere açıp anlatmamışımdır.

Rüyam cinsel içerikliydi ve bunun nedenini anlamadım. Rüyamda yanımda eşim olan bir kişi ve başka 2 kişi daha vardı. Ben başka biri daha istemişim sevişmemizde fakat eşimin getirdiği diğer adam tam olarak ayı gibi şişko bir insandı ve eşim beni onu mutlu etmem için ikna etmeye uğraşıyordu :KK43: canımı yakıyordu benimle birlikte olurken. Diğer kişi ise evin sahibi gibi olan genç yakışıklı biriydi. Benim mutsuz olduğumu görüyordu ve adamı bir yerlere bahaneyle gönderiyordu o benimle birlikte olduğunda mutlu oluyordum ve onu istiyordum. Fakat yüzünü hatırlayamıyorum beni eşim var diye sadece yabancı biriymişim gibi görüyordu. Sizce bu ne anlama geliyor lütfen yadırgamadan bana yardım edin :KK43:

bu sadece bir rüya kaygılanacak birşey yok içiniz rahat olsun gelecegi Allahtan başkası bilemez daha önce başka yöntemler denedimi zamana bırskın herşeyi:KK14:

• Beğen
Reactions: gve
Bence tamamen bilinç altı. Ay kusura bakma da baya güldüm :) tövbe tövbe .... uyanikken böyle şeyleri çok düşünme bak bilinç altında neler birikiyo sonra rüyalarına yorum istiyorsun. Cinsel içerikli hatta fantazi içerikli bir rüyanın nesini yorumlayasak acaba ???? Hahaha

Neyse bacim canını sıkma hiçbir manası yok. Rabbime dua et hayırlı bir eş dile. Gerisini ona bırak.

İnanın bende nasıl gördüğümü anlamadım güldüm ama çok garip yani sorna uyuyamadım tekrardan

X