Yeni Bir hayat Yeni Bir Ben...

SIFIR MOD

%100 enerciiiii
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
36.860
118.537
34
Merhaba..
10 yıllık evliliğim neden bitti?
Yeni bir hayatıma alışacak miyim?
ekonomi özgürlüğümde katlanacak miyim?
Ben ACABA yapabilir miyim???

34 yaşında kendi ayaklarinda üzerinde duran kamuda çalışan ve 7 yaşında bir prenses annesiyim...
evim var. ( kiracı çıkmadı tahliye 31.12.2024 e kadar ) arabam da ortak alındığı için satmaya karar verildi araba ikiye bölünecek..
çocuğun velayetini alacacagim anlaşma tamam sıkıntı yok..
10 yıllık evlliğim neden bitiyor anlatayim
çocukluk arkadaşımla evlendim. çok sevdim herşeyden önce.. çok mutluydum..
ama iki aileler husumet oldu. evliliğime çok karıştı. yuvamiz bozuldu. eşim ya ailen ya ben dedi.. ben ailemi atamayacagimi dile getirdim.. yapamam... tamam dedi..
zaten çok yıprattik birbirimizi çok kavgalar ettik.. çok üzzdük kırdık... dedim yeter...
daha da devam edemezdim.. geç kaldim bu konuda.. ama yapacak bi durum kalmadı maalesef..
aileler karışmasaydi çok güzel gidiyorduk.. en büyük etken AİLELER oldu... :KK43:

neyse HAYIRLISI OLSUN!

Benim işim var şükür.. ben tek başıma bir hayat yapabilir miyim??
onu hiç bilmiyorum... kızımla herşey yapabilirim o ayrı bir konu...
korkularim var.. ama gerçekten ben çok korkuyorum...
Güçlü olabilir miyim...
Daha iyisini yapabilir miyim?

Yorumlariniz için Teşekkür ederim
konum BDV de kalsin lütfen..

Her şeyi başarırsınız ve her şey daha güzel olacak emin olun. Böyle bir karar almak ne kadar güçlü olduğunuzu gösteriyor en güzelleri sizinle ve çocuğunuzla olsun:)

ben yapabilir miyim bilmiyorum..
annem babam yine karşacak ben evime yerleşemedim.. kiraci cıkmadi cıkmadığı için idare ediyorum..
evdeki bütün eşyalarimi satacagim.. tek bi tane evime götürmeyecegim.

Tam 10 yılık bir evlilikte aileler neden hala karışır yada karıştırılır orasını hiç anlamdım.

Evin varmış kiracı çıksın geçde olsa taşınırsın , görmek kullanmak hatırlamak istemiyorsan sat eşyaları daha ferah daha minimalize eşyalar al evinin büyüklüğüne şekline göre , arabanında sana düşen payından üzerine biraz daha çek ufak bir araba al çok arızalanıp çok yakmayan fıstık gibi bir hayat kur kızınla kendine huzur içinde mutlulukla yaşa oda uzaktan seyretsin dursun ...

Ailelerin degil, esin ve senin zaaflariniz yüzünden. Evini, kendi kurduğu cekirdek ailesini dusunmeyen, sadece birbirinizin aileleriyle ugrasan kisilerdiniz.
Kayinvaliden ve gorumcenle yumruk yumruga kavga eden de sendin.
Bu evlilikten hiçbir sekilde hayir gelmez.
Bir an önce bitmesi lazim da, bitirir misiniz bilemiyorum.

Bir evladınız var yani dış kapı mandalları için mevcut ailenizi yıkmış gibi görünüyorsunuz kabaca 🥺 çocuğa üzüldüm.. keşke eşinizde sahip çıkabilseydi karımda karım çocuğum da çocuğum diyebilseydi

Ailelerin degil, esin ve senin zaaflariniz yüzünden. Evini, kendi kurduğu cekirdek ailesini dusunmeyen, sadece birbirinizin aileleriyle ugrasan kisilerdiniz.
Bu boşanmada erkek tek başına hatalı değil yani üzücü

Bir evladınız var yani dış kapı mandalları için mevcut ailenizi yıkmış gibi görünüyorsunuz kabaca 🥺 çocuğa üzüldüm.. keşke eşinizde sahip çıkabilseydi karımda karım çocuğum da çocuğum diyebilseydi
kendisi kayinvalidesi ve gorumcesiyle yumruklasirken kriz gecirip bayiliyordu, kizi ise annesini kendisine gelmesi icin tokatliyordu, küçücük cocugun görmediği sey kalmadi.

Bir evin var, düzenli işin var ee daha ne olsun gül gibi bakarsın. Sonuçta babasının da çocuk bakımında payı olacak

kendisi kayinvalidesi ve gorumcesiyle yumruklasirken kriz gecirip bayiliyordu, kizi ise annesini kendisine gelmesi icin tokatliyordu, küçücük cocugun görmediği sey kalmadi.
İki aile husumet oldu zaten birbirilerini bitirdi
Eşim ailemi istemiyordu hiç en son resti çekti ya ailen ya ben dedi bende ailemi birakamam dedim .

Evin varmış kiracı çıksın geçde olsa taşınırsın , görmek kullanmak hatırlamak istemiyorsan sat eşyaları daha ferah daha minimalize eşyalar al evinin büyüklüğüne şekline göre , arabanında sana düşen payından üzerine biraz daha çek ufak bir araba al çok arızalanıp çok yakmayan fıstık gibi bir hayat kur kızınla kendine huzur içinde mutlulukla yaşa oda uzaktan seyretsin dursun ...
Araba almayacagim arabayi kullanamam

Lovi korkularım vardi yapamam dedim evliliği devam ettim ama hata!
Eşimle sorun yaşadıktan sonra aileler de sorun yaşadı ! Baktım ben artık dayanamıcam !

Merhaba..
10 yıllık evliliğim neden bitti?
Yeni bir hayatıma alışacak miyim?
ekonomi özgürlüğümde katlanacak miyim?
Ben ACABA yapabilir miyim???

34 yaşında kendi ayaklarinda üzerinde duran kamuda çalışan ve 7 yaşında bir prenses annesiyim...
evim var. ( kiracı çıkmadı tahliye 31.12.2024 e kadar ) arabam da ortak alındığı için satmaya karar verildi araba ikiye bölünecek..
çocuğun velayetini alacacagim anlaşma tamam sıkıntı yok..
10 yıllık evlliğim neden bitiyor anlatayim
çocukluk arkadaşımla evlendim. çok sevdim herşeyden önce.. çok mutluydum..
ama iki aileler husumet oldu. evliliğime çok karıştı. yuvamiz bozuldu. eşim ya ailen ya ben dedi.. ben ailemi atamayacagimi dile getirdim.. yapamam... tamam dedi..
zaten çok yıprattik birbirimizi çok kavgalar ettik.. çok üzzdük kırdık... dedim yeter...
daha da devam edemezdim.. geç kaldim bu konuda.. ama yapacak bi durum kalmadı maalesef..
aileler karışmasaydi çok güzel gidiyorduk.. en büyük etken AİLELER oldu... :KK43:

neyse HAYIRLISI OLSUN!

Benim işim var şükür.. ben tek başıma bir hayat yapabilir miyim??
onu hiç bilmiyorum... kızımla herşey yapabilirim o ayrı bir konu...
korkularim var.. ama gerçekten ben çok korkuyorum...
Güçlü olabilir miyim...
Daha iyisini yapabilir miyim?

Yorumlariniz için Teşekkür ederim
konum BDV de kalsin lütfen..
Hepsini halledersiniz yaparsınız da umarım aileniz yine hayatınıza karışarak boşandığınıza pişman etmez sizi. Arkadaşım benzer sebeple ayrıldı sonra pişman oldu ailesi herşeye burnunu soktuğu için. Dilerim güzel olsun herşey 🌺

Hepsini halledersiniz yaparsınız da umarım aileniz yine hayatınıza karışarak boşandığınıza pişman etmez sizi. Arkadaşım benzer sebeple ayrıldı sonra pişman oldu ailesi herşeye burnunu soktuğu için. Dilerim güzel olsun herşey 🌺
Peki arkadaşımız nasıl bir hayat yaşıyor hala karışıyor mu ailesi ?

X