Yeni bir is gorusmesi

witch hunt

1gunluk SucukluKuruFasulye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
10.522
29.491
Merhaba arkadaslar ..
Bugun bir dis ticaret firmasina is gorusmesi icin gittim .
Kapiyi caldim sekreter hanim beni neredeyse iceri almayacakti yetkili kisi yok sonra gel gibi bir sey soyledi neyseki icerideki yetkili ikinci kisi tontriko mu onu bekliyoduk iceri al dedi ve girebildim :110:
Yetkiliyle gorusurken bu kadin pat diye iceri daldi oturdu gozumle sanirim rahatsiz oldugumu anlattim gorustugum beyefendi anladi ve kadini disari cikardi.
Kadin bi anda Allah Allah cok mu gizli ne gorusmesi bu boyle diye afralana tafralana gitti :işsiz:
Bu bey bana beklentimi sordu maas olarak ama ben hic dusunmemistim isim ihracat sorumlulugu olacak guya ama rakam dusunmedim .
2000 diyelim o zaman dedim
Bu rakam uygun mu ?
Ilk iki ay deneme suresiymis iki ay asgari alicam
Simdi size sorum maas uygun mu ?
Bunun icin tekrar bir gorusme saglayayim mi ?
Bu sekreter hanimcigimla nasil basedebilirim
Tesekkurler ..

Maaş tabi önemli ama bence önce huzurunu düşün
nasıl bir patron yani yetkili kişi sekreter ilişkisi ki
kadın çat diye giriyor allah allah okadar özel mi diye birde soruyor pişmiş pişmiş
tuhaf........

Maaş tabi önemli ama bence önce huzurunu düşün
nasıl bir patron yani yetkili kişi sekreter ilişkisi ki
kadın çat diye giriyor allah allah okadar özel mi diye birde soruyor pişmiş pişmiş
tuhaf........

Aslinda koklu bir firma .
Patron merkezde burada cok durmuyor
Kadin 35 yaslarinda anlamadim o tafrasi nedir ..
Benim gorustugum ihracat sorumlusu isten ayrilicakmis yerine birini ariyolarmis onun icin gitmistim ..

Hangi konumda calisacaksiniz? Deneyimli misiniz? Yetkinlikleriniz neler? Ne mezunusunuz?
Ithalat ihracat sorumlusu olarak calisicam
Deneyimli degilim
Benden istedikleri akredatif proforma islemleri
Yabancilarla mail trafigini yonetme
Lojistik mezunuyum

Deneyimli olmamaniza ragmen iyi bi maasla baslangic yapmissiniz bence. Hayirli olsun yeni isiniz:)

Tesekkurler
Ama ilk iki ay asgari ucret gerci evime cok yakin yol ucretim yok
Yemek masrafi da yok
Isi de bilmiyorum
Insallah iki ayi geciririm
Sekreteri isiririm gibi geliyo ama bakalim :)

Merhaba arkadaslar ..
Bugun bir dis ticaret firmasina is gorusmesi icin gittim .
Kapiyi caldim sekreter hanim beni neredeyse iceri almayacakti yetkili kisi yok sonra gel gibi bir sey soyledi neyseki icerideki yetkili ikinci kisi tontriko mu onu bekliyoduk iceri al dedi ve girebildim :110:
Yetkiliyle gorusurken bu kadin pat diye iceri daldi oturdu gozumle sanirim rahatsiz oldugumu anlattim gorustugum beyefendi anladi ve kadini disari cikardi.
Kadin bi anda Allah Allah cok mu gizli ne gorusmesi bu boyle diye afralana tafralana gitti :işsiz:
Bu bey bana beklentimi sordu maas olarak ama ben hic dusunmemistim isim ihracat sorumlulugu olacak guya ama rakam dusunmedim .
2000 diyelim o zaman dedim
Bu rakam uygun mu ?
Ilk iki ay deneme suresiymis iki ay asgari alicam
Simdi size sorum maas uygun mu ?
Bunun icin tekrar bir gorusme saglayayim mi ?
Bu sekreter hanimcigimla nasil basedebilirim
Tesekkurler ..
sana ilk 2 ay aagari ucret verecek firma sigortani asgariden yatirir. simdi sorun yok gibi dusunursun ama ilerde aorun yaratir. sekreterin bu kadar laubali oldugu, gorusme saatine sadakatin olmadigi bir kurumda calismakbiater miyim??? istemem ama is durumlari ulkede malum. herseye katlanirim diyorsan git. 2000 az istemissin. bir daha tavsiye sana maas sorduklarinda sizin araliginiz nedir onun uzerinden konusalim de. ama israr ederlerse birdahakine internette arastir.

X