yeni burnusumla 28. gun fotografli ..

merhaba... benim de burnumun ucu geniş top gibi yetmez gibi düşük bi de. onun düzeltilmesi kolay mıdır? operasyondan sonra kaç günde günlük yaşantıma dönerim bilginiz var mı bu konuda ?

merhaba... benim de burnumun ucu geniş top gibi yetmez gibi düşük bi de. onun düzeltilmesi kolay mıdır? operasyondan sonra kaç günde günlük yaşantıma dönerim bilginiz var mı bu konuda ?

Merhaba. Vala operasyona gerçeğin doktora bagli bu konuda net bsy diyemem . Iyilesme sureci iki hafta tam.duzelmek icinde 4-5 ay lazim..

kızlar yardım lütfen ben bugun nette hasan hüseyin ceylan hakkında yorumlar okuyunca aklım karıstı kemal ekberoğlunu düşünüyordum ceylan polikliniği de hemen bizim burada gitmeden önce sizden bilgi almak istedim fiyat konusunda bir fikriniz var mı acaba birde doktor fikirlerimizi önemsiyor mu shop yapıyor mu bunları benmle paylasırsanız cok sevinirim cok teşekkurler hepinize :)

Bende bugün rastladım muayenesi hemen bizim burada koca mustafa Paşa da Ceylan poliklinik herkes memnun kalmış en yakın zaman da görüşmeye gidicem aklımda başka doktor vardı ama sanırım. Bu doktor fiyat açısından da daha uygun

gelişmelerden haberdar et bende can kopal izmirdeki doktora ameliyat olmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…